Zobacz temat
 
[WAŻNE] Prace nad serwisem :)
Ponieważ czeka nas poważna przebudowa, chciałbym żeby każdy napisał, co chciałby widzieć na nowej wersji serwisu.

Na pewno znikną artykuły, które przekażemy heroesmovies i tam będą one prowadzone, po to, żeby niepotrzebnie nie zajmowały czasu nam.

Co do reszty chciałbym, żebyście sami decydowali.
Edytowane przez Silent dnia 2013-01-16, 20:16
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zabierasz artykuły? To co ja będę miała do roboty? (pomińmy mój dzisiejszy wampiryzm...)

Jestem za działem wideo. Nie po to go cały czas czymś zapycham, żeby to sobie teraz poszło w cholerę xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak też myślę, że to konieczna rzecz. Można powiedzieć, że już jest na liście.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Można wywalić "Download". Według mnie nie jest tam zbyt potrzebne.

Forum musi przejść, bez dwóch zdań. Gry można w ostateczności sobie odpuścić, ale co z TITANimals?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No właśnie co? Po kilku pierwszych dniach nikt już praktycznie w to nie grał Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No brawo xD. Czyli zwierzaczki niech idą do śmieci. Tymczasowo, na razie nie są potrzebne.

No dobra, a kolroki, punkciki i inne dupereliki związane z dopłatami?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A z forum to jest trochę kiepska sprawa. Myślę, że będzie nowe forum, a do starego będzie można zajrzeć, ale już nie będzie można pisać, może być?

Połączony z 16.12.2012 16:23:52:
Dopłaty idą do piachu, bo się w ogóle nie przyjęły. Więc te bzdury póki co też.

Połączony z 16.12.2012 16:26:26:
BTW Zrobię zaraz sondę jeszcze raz kto ma jakie komórki. Trzeba zebrać info, bo planuję od razu zrobić aplikacje do łatwego przeglądania serwisu itp.
Edytowane przez Silent dnia 2012-12-16, 16:26
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Userbary i lista zadań? Co z nimi?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
@zagubiona - chodzi o to, żeby go odchudzić z czego się tylko da i wprowadzić nowsze technologie, mniej podatne na słabe serwery, boty i inne świństwa czające się w internecie Bestia :P.

Głównie chodzi o odświeżenie wszystkiego, bo serwis bazuje na przestarzałej technologii.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Moim zdaniem zdecydowanie powinny zostać:
Dział wideo
Shoutbox
Archiwum forum
Ankiety

I jeśli strona ma być odchudzoną niezależną od strony HM wersją, to myślę, że chociaż jakiś minisystem newsów także byłby mile widziany.

Można pomyśleć jeszcze co z: grami, działem download i katalogiem stron. Do wywalenia natomiast myślę, że idzie całe premium i niestety TITANimals. Za małe zainteresowanie jest żeby się tym zajmować.
Też mi się tak wydaje.

Póki co na liście zostaje:
- nowy shout,
- archiwum,
- ankiety,
- wideo,
- gry,
- newsy,
- blogi,
- nowy katalog stron i powiadomienia o notkach,
- nowe forum.

Czekamy na kolejne wypowiedzi.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
A avatary, podpis etc. zostają?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Będzie pewnie trzeba sobie wprowadzić jeszcze raz, ale będą.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja jestem za zostawieniem działu wideo, chodzi mi o te wszystkie łatwo dostępne odcinki TT, bo teraz coraz trudniej je znaleźć wszystkie dostępne w internecie.
A co zwierzaczków to się zgadzam z Wami.
Wideo zostaje na 100% i napewno będzie w nowej wersji rozbudowane bardziej.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Myślę, że zrezygnować można z wszystkich pobocznych treści tj. lista użytkowników, skład redakcji, instrukcji dodawania notek, wyświetlania serwisu (skoro i tak będzie wszystko na nowej technologii to stary artykuł chyba nie pomoże w przypadku błędów) i ewentualnie zostawić dział kontakt z którego można będzie takiego typu informacje uzyskać.

System dodawania notek (notek! nie blogów i powiadamiania) raczej też idzie do kosza. Listę zadań można sobie podarować, jakaś reklama nie wiem czy będzie potrzebna.

Połączony z 19.12.2012 00:52:47:
I oczywiście liczę na opcję kalendarza Robin :)
Edytowane przez Zwinny dnia 2012-12-19, 00:52
Powiadomienia i katalog zostają. Stary system notek wylatuje, więc kto tam pisał, niech najlepiej sobie skopiuje to co tam jest.

Połączony z 06.01.2013 18:50:41:
Mały update, czyli co do tej pory się zmieniło:
- usunięto redakcję,
- usunięto titanimals i dział premium,
- usunięto kolorowe nicki,
- usunięto dział notki i opowiadania,
+ napisane pierwsze funkcje dla aplikacji mobilnych,
+ stworzono aplikację dla Androida (postęp prac: 20%).

Co dalej:
- do dokończenia aplikacja dla Androida,
- nowy shoutbox,
- aplikacja JS dla telefonów i tabletów z innymi systemami,
- dynamiczne komentarze, oceny i ankiety,
- nowy system wideo,
- nowy system gier,
- zlikwidowanie działu artykuły (treści przeniesione na HM),
- zlikwidowanie listy zadań,
- nowy katalog stron,
- nowy system powiadomień o notkach,
- nowy panel blogów,
- przywrócenie systemu blogów.

Jak coś nowego będzie, dam znać. Wstępnie zostajemy przy tym co jest, plus powyższe zmiany, a jak się okaże za kilka miesięcy, że nowy silnik jest do kitu, napiszę nowy sam. Chyba wszyscy się będą cieszyć ze zmian, tym bardziej że wszystko to co najważniejsze zostanie i będzie ewentualnie poprawione.

Jak skończę prace nad tym wszystkim zrobię dla Was nową wersję Titanimals, zupełnie darmową, na przeglądarki i androida (nie będzie działać na Apple jedynie).

UWAGA!
Dział notki i opowiadania został zlikwidowany, opublikowane opowiadania znajdują się na forum, a jeśli ktoś chce odzyskać szkic, którego nie opublikował musi się skontaktować ze mną na PW.

Blogi za jakiś czas wrócą, jednak chwilowo jeszcze będą niedostępne, przepraszam za utrudnienia :/.
Edytowane przez Silent dnia 2013-01-06, 19:50
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Poproszę o dodanie kalendarza do listy Bestia :P Bez tego się nie obejdzie, chyba, że mamy zamiar przegapić wszystkie premiery. Bestia :P

Tak sobie myślę co z galerią, bo patrząc na ilość wyświetleń praktycznie korzysta z tego naprawdę znikoma ilość osób.
ja bym zostawiła galerię, mi się podoba, ale jak tam wolicie xDD.
Ja mam pytanie, tak ogólnie, co do systemu blogów: to będzie działać jeszcze?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Silent napisał(a):

Blogi za jakiś czas wrócą, jednak chwilowo jeszcze będą niedostępne, przepraszam za utrudnienia :/.


Po tym co napisał Silent spodziewam się, że tak Bestia ;)
Przejdź do forum: