Zobacz temat
 
TITANimals
Czy tylko ja nie rozumiem o co chodzi z uptadem i walką od zera w... artykule? xD
Maeve napisał(a):

Czy tylko ja nie rozumiem o co chodzi z uptadem i walką od zera w... artykule? xD


Może napisałem w pośpiechu więc precyzuję:
- artykuł zbierający wszystkie zwierzaki z informacjami na ich temat
- informacje skąd wzięły się wszystkie stworki Titanimals

Walkę z chęcią widziałbym przeciwko innym użytkownikom jako aktualizacja gry. Każdy grałby przeciwko sobie w czymś na kształt zawodów, z oficjalnym rankingiem, bo samo grindowanie stworków może się komuś znudzić.
Zwinny napisał(a):
Może napisałem w pośpiechu więc precyzuję:
- artykuł zbierający wszystkie zwierzaki z informacjami na ich temat
- informacje skąd wzięły się wszystkie stworki Titanimals


Jeśli chodzi ci o coś w rodzaju wiki o grze, to propozycja już wcześniej padła i w tym tygodniu prawdopodobnie się za to zabiorę Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hmm chodzi o walki drużonowe czy rankingi? Bo teraz już coś jest tylko mocno ograniczona jeśli nie masz przeciwników na bardzo podobnym poziomie - a jak wiemy takich 50+ jest ledwie paru i to mocno oddalonych, czyż nie?
https://titansgo....cle_id=184
Na serwis trafiło właśnie FAQ. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, na które nie udzieliłam odpowiedzi, piszcie śmiało w komentarzach lub tutaj w temacie.

(oprócz pytań o listę zwierzaków wykluwających się z jaj, bo na to przeznaczę osobny artykuł)

Skoro już o artykułach: biorę się zaraz za tworzenie bestiariusza (na razie w formie kolejnego artykułu). Jakie informacje chcielibyście w nim przeczytać?
Plus propozycja, aby dodać w newsach osobną kategorię dla gry, bo szukanie informacji o niej po różnych kategoriach jest trochę uciążliwe xD.
Edytowane przez For dnia 2020-08-11, 13:02

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pytań aktualnie nie, bo do nich potrzebny wgląd do kodu najpewniej. Jednakże prosze o zmianę formy, ponieważ pytania bedać tylko "pogrubione" zlewają się nadal z treścią. Pomylślałes moze o pokolorowaniu ich na jakis lekki kolor wyróżniający się, ale nie razący? Jeśli nie jest to możliwe to wstawienie jakiś pasków-grafik co pytanie? Albo małych ikonek przed każdym "pytaniem"?

Jak ma byc wiecej newsów o grze to ZA
Ja z kolei jestem bardzo zadowolona, kupa świetnej roboty i sporo poświęconego czasu, For! Gwiazdka :D Dziękujemy - to po pierwsze i najważniejsze. Wszystko jest wyjaśnione logicznie, tekst jest przejrzysty i prosty. Bez obrazy, ale moim zdaniem już trochę przesadzasz, Maeve.
@Maeve - poprawiłam akapity i wcięcia, teraz powinno być czytelniej.
@Rachela - ojej, dziękuję Gwiazdka :D

Hm, ciekawe czemu zamiast wprowadzić poprawki do już istniejącego artykułu zapisało zmiany jako kompletnie osobny tekst.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
@Forsaken O wiele lepiej! Gwiazdka :D Dziękuję! Teraz się pytania wystarczająco wyróżniają. Dużo tekstu xD

Więc tak... osobiście (nie musisz w ogole brać pod uwagę moich sugestii xD ale sobie napiszę), zmieniłabym "Czym jest TITANimals?" na "Co to TITANimals?", ale to czysto kosmetyczna kwestia xD, jakoś lepiej mi wygląda.

Sugestie korekt:
1a. Gracz opiekuje się zwierzętami, trenuje je, wysyła na wyprawy i bierze udział w walkach z innymi graczami.
1b. Gracz opiekuje się zwierzętami: trenuje je (zwiększa poziom), karmi, wysyła na wyprawy lub bierze udział w pojedynkach z innymi graczami.

2a. Do grania wymagane jest posiadanie konta na serwisie TitansGo.pl.
2b. Do grania potrzebne jest tylko posiadanie konta na serwisie TitansGo.pl.

3a. Po tym czasie jajo pęknie i wykluje się z niego zwierzak.
3b. Po tym czasie jajo pęknie i pojawi się guzik [Wykluj], którego trzeba użyć aby wykluć zwierzaka.

4a. Możesz w nim zarządzać swoim podopiecznym (wysłać go na wyprawę, trening lub walczyć z innymi użytkownikami serwisu, zmienić imię i opis zwierzaka, oddać go do adopcji) oraz przeglądać swój ekwipunek.
4b. Możesz w nim zarządzać swoim podopiecznym (wysłać go na wyprawę, trening lub walczyć z innymi użytkownikami serwisu, zmienić imię i opis zwierzaka, oddać go do adopcji), przeglądać swój ekwipunek (oraz użyć przedmiotu z niego na zwierzaku lub przygotować inny) oraz zajrzeć do sklepu.
(tu nie bylam pewna jak rozpisać opcje ekwipunku)

5a. Gracz może wybrać przeciwnika z listy, a po wygranej walce otrzymuje punkty doświadczenia.
5b. Gracz może wybrać przeciwnika z listy, a po wygranej walce otrzymuje punkty doświadczenia. Pojedynek można stoczyć tylko ze zwierzakiem, który ma poziom nie więcej niż o trzy większy lub o trzy mniejszy niż twojego np. zwierzakiem o poziomie 14 możesz zawalczyć z przeciwnikami od 11 do 17 poziomu. Zwierzak nie może pojedynkować się, jeśli jest głodny.

6a. Gracz losuje przeciwnika, z którym może stoczyć bitwę jego podopieczny.
6b. Gracz losuje przeciwnika (z zakresu od -3 do +3 względem poziomu twojego zwierzaka), z którym może stoczyć bitwę jego podopieczny.

7a. które przydają się na przykład do tworzenia leczniczych mikstur czy karmy dla zwierzaków.
7b. które przydają się na przykład do tworzenia leczniczych mikstur, karmy dla zwierzaków lub można je sprzedać.

8a. Aby zwierzę cokolwiek znalazło, potrzebuje przynajmniej pół godziny.
(czy jest sens dopisać tutaj coś o maksymalnym czasie wyprawy? sil wcześniej pisął o zwiększeniu)

(o kluciu z jaj sie nie wypowiem, bo sil nadal nic nie powiedzial o szansach, o ile w ogole powie ;/)

9a. Statystyki zależą od typu zwierzaka. Jedyną statystyką, na którą może wpływać gracz, jest szczęście – podanie zwierzakowi mikstury szczęścia je podnosi. Szczęście wpływa na ilość przedmiotów przynoszonych z wypraw.
9b. Szczęście można zwiększyć tylko miksturą (i wpływa na ilość przedmiotów przynoszonych z wypraw), natomiast atak, obrona i szybkość są zależne wyłącznie od gatunku i poziomu zwierzaka - czyli kilka zwierzaków tego samego gatunku o tym samym poziomie będzie mieć je identyczne.

Hmm mam nadzieje, ze cokolwiek sie przyda i nie popsułam...

Oh i jeszcze sugestia dodatkwoego pytania:

>>>Jakie gatunki zwierżat znajdę w grze?
Aktualnie w grze jest dziesięć gatunków: Cień Azarath, Złośliwy Wirek, Jedwabny Mol, Niebezpieczne Zwarcie, Strażnik Świątyni, Plazmowy Stwór, Demoniczna Trociczka, Oczko Grzybol, Koteł Bitewny i Żaboskłonek Bagnisty.
cdn.discordapp.com/attachments/727857622321201180/743090518321528892/unknown.png

Bawiłąm sie logo żeby wykombinować jak na głowmym jest E oraz N w "Teen"
Dzięki za sugestie, już poprawiłam tekst Robin :). Informacje o gatunkach dodam dopiero po opublikowaniu bestiariusza, aby od razu móc go podlinkować w FAQ.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
W weekend jak znajdę chwilę to sprawdzę te wszystkie parametry i się uzupełni.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Gwiazdka :D czekam z ciekawośćią jak tam jest z % w jajcach.
I czy zerkniesz przy okazji na nazwy jajek? Bo sie nazwy rozmnozyły i teraz jest conajniej 4: zwykłe, specjalne, magiczne i wyjątkowe... a jajek tylko trzy xD
Maeve napisał(a):

I czy zerkniesz przy okazji na nazwy jajek? Bo sie nazwy rozmnozyły i teraz jest conajniej 4: zwykłe, specjalne, magiczne i wyjątkowe... a jajek tylko trzy xD


Jaj jest trzy: zwykłe, magiczne i wyjątkowe. Specjalne to pomyłka - "special" zostało zapisane w kodzie jako nazwa dla wyjątkowego, więc Sil pomylił się i nazywał do tej pory wyjątkowe jajo specjalnym.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Cóż, nadal najbardziej czekam na pełną liste co moze z którego jajca wypaść i z którego większa szansa na co.. bo raczej procenty to mega top secret xD
https://titansgo....cle_id=187

Bestiariusz jest już gotowy, jeśli znajdziecie tam jakieś błędy, to dajcie znać. A ja idę uzupełniać FAQ.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Imię kruczka uciekło "nad" niego, gdzie reszta ma obok. Niewspomnienie o rzadkości wirka, kwiatka, kota i grzyba tak specjalnie?

Co do błędów to przeleciałam tak półokiem końcowe zapisy (dziś nie chcialo mi sie czytać całości xD wybacz) i rzuciło mi sie w oczy tylko "w wyniku rozwiązania konkursu" brzmi bardzo dziwnie oraz masz błąd przy strażniku: Wykluwają się z wyjątkowych magicznych jaja.
Tak się teraz zastanawiam, jak to się stało, że mamy więcej rzadkich zwierzaków niż zwykłych xD. Dzięki za zwrócenie uwagi! Konkursy się rozwiązuje, więc to akurat jest poprawna forma.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Krzyżówki się rozwiązuje xD Konkursy się wygrywa

EDIT:
A może do encyklopedii pamiątkowo stare grafiki kota? : ( chociaz tam?

Oraz zamiast: Zwierzak dołączył do gry w maju 2015 roku w wyniku rozwiązania konkursu Wielkanocnego.
Sugeruję: Zwierzak dołączył do gry w maju 2015 roku jako zwycięzca konkursu Wielkanocnego.
Ewentualnie (jak to jednak konkurs nie polegał na tym, bo nie pamietam): Zwierzak dołączył do gry w maju 2015 roku z okazji konkursu Wielkanocnego.
Ad rozwiązywanie konkursów - linkacz do ukochanego przez wszystkich słownika PWN-u: https://sjp.pwn.p...nkurs.html. Wersja skrócona: konkursy można rozwiązywać w naszym pięknym języku Bestia :P

Ad kot - nie posiadam jego starych grafik i nie wiem, czy ktokolwiek je jeszcze ma.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: