Zobacz temat
 
TITANimals
SIlowy pkt 1 - Zgadzam się! Szczegolnie z HP, w koncu jak z nikim sie nie biją tylko leniuchują i regenerują... xD
Silowy pkt 2 - Guzik po prawejs tronie banneru glownego? ;p w końcu głowna gra strony
Silowy pkt 4 - Mnie sie to podobaju!

Dodam jeszcze jedno! Możliwość wybrania ile przedmiotu danego typu chcemy użyć na zwierzaku bo będąc szczerym meczy klikanie np. 4 razy by nakarmić zwierzaka karmą ktorej mam najwięcej.

Ad Silowego Ad 1. Wiem xD zdążyłąm sie zorientować... ale jak już dobije 10 to co dalej?
Ad Silowego Ad 3. Ja nadal chce białego kruka i szarego kota, a mam białego wira który mi się nie podoba, i co ja mam począć? xD
Ad Silowego Ad 4-6. Znaczy tez cos umiem... ale nie mam czasu na to xD Ale moze narysowałoby sie jakiegos zwierzaka hmm

Do tego o konkursie - sugestia jest by jak najwiekszy nacisk byl na cos podobnego do tego co występowało w serialu - żeby jak najwięcej zwierzaków było tematycznych < 3


POMYSŁ NOWY:
Nazwa miejsca wyprawy przed przywołaniem i przy liście znalezisk
tj.
STARE:
Zwierzak jest na wyprawie, od:
NOWE:
Zwierzak jest na wyprawie w lesie, od:
lub (ver niewymagajaca recznego pisania a tylko powielenia nazwy)
Zwierzak jest na wyprawie (lLasy), od:
STARE:
Zwierzak powrócił z wyprawy. Znalezione przedmioty:
NOWE:
Zwierzak powrócił z wyprawy (Lasy). Znalezione przedmioty:
Edytowane przez Maeve dnia 2020-07-20, 22:56
Maeve napisał(a):

Do tego o konkursie - sugestia jest by jak najwiekszy nacisk byl na cos podobnego do tego co występowało w serialu - żeby jak najwięcej zwierzaków było tematycznych < 3


Aż mi się przypomniało, jak z okazji poprzedniego konkursu chciałam narysować morderczą filiżankę, bo miałam wtedy mocną fazę na A:MR XD.

[tutaj była propozycja handlu pomiędzy użytkownikami, ale Maeve już pierwsza to zaproponowała, to po co się powtarzać]

Myślałam także o przygotowaniu bestiariusza (lub czegoś bardziej odpowiedniego nazwą, jak Tytanowy Atlas Fauny i Flory [TAFiF, świetny skrót xD]), w którym znalazłyby się same podstawy - nazwa zwierzaka, obrazki z kolejnych stadiów normalnej i wyjątkowej wersji, krótki klimatyczny opis (Pierwsze zapiski o istnieniu Kruków odnaleziono w starożytnych pismach uczonych z Azarath, którzy przybyli na planetę XYZ wiele lat temu, raczej rozumiecie koncept) i może jeszcze typowo mechaniczne informacje (ten zwierzak ma dobrą statystykę do obrony, ten ma +10 do ataku, a ten nadaje się na wyprawy itp.). Przygotowaniem opisów, krótkich historyjek gatunku itp. mogę zająć się sama, będzie to miła odskocznia po półrocznym klepaniu w klawiaturę na temat tej samej gry Gwiazdka :D. Co myślicie?

A, no i FAQ, żeby ktoś, kto gra pierwszy raz mógł znaleźć łatwo odpowiedzi na nurtujące go pytania, a nie przewalać się przez 10 stron tematu.
Edytowane przez For dnia 2020-07-22, 10:46

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bestiariusz? Atlas? Ja bym to nazwała raczej TITANimals Secret Files albo Tajne Zapiski Robina.
Maeve napisał(a):

Bestiariusz? Atlas? Ja bym to nazwała raczej TITANimals Secret Files albo Tajne Zapiski Robina.


Bestiariusz/atlas bardziej wskazują na to, co w takiej zakładce można znaleźć (lub jak kto woli: nowy gracz nie będzie zachodził w głowę, gdzie może znaleźć podstawowe informacje o stworzeniach). Na razie były to tylko nazwy wymyślone na bardzo szybko, żeby nakreślić ideę. Chciałam zaczerpnąć opinii, czy jest sens coś takiego stworzyć, czy mam sobie odpuścić i pójść robić coś produktywnego ze swoim życiem xD.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Cóż, jak juz to robić to mozna do niego podpiac też pod opisy przedmiotów, takie jajca... z ktorego jaka szansa na rzadki kolor stworka? Na jakiejw yprawie sa wieksze szanse znaleźć wodę? Dlaczego lepiej sie walczy kot kontra kot niż kot kontra wirus?

TITANimal-pedia! Każdy lubi ciocie wiki!
Silent napisał(a):
3. Zdarzenia w grze powinny dziać się bardziej interaktywnie i można by dodać rubryczkę z powiadomieniami o tym co się wydarzyło kiedy nas nie było na serwisie.

Jeśli chodzi o powiadomienia, to może zrobić to w formie graficznej, w sensie jako tło grafika Tytanowego komputera, który oprócz informacji o tym, co się wydarzyło to dodatkowo np. informuje cię, że ten i ten zwierzak jest już tyle na wyprawie/już możesz go przywołać z wyprawy/jakaś ciekawostka o grze? Wystarczy do tego osobny panel, odpowiednio dobrany kolorystycznie tekst i dobrej jakości screen z serialu Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
I oto są! Niebezpieczne Zwarcie, Strażnik Świątyni i Plazmowy Stwór właśnie trafiły do gry Gwiazdka :D. Oprócz tego podmieniliśmy grafiki Koteła Bitewnego, aby bardziej kojarzyły się z serialem i pasowały do reszty stylem. Stworzenia mogą się wykluć ze zwykłego (Zwarcie i Stwór) oraz specjalnego jaja.
titansgo.pl/upload/img/5f294f5d154d2.pngtitansgo.pl/upload/img/5f294f504b5af.pngtitansgo.pl/upload/img/5f294f642f1d1.pngtitansgo.pl/upload/img/5f294f4897976.png
Edytowane przez For dnia 2020-08-04, 14:08

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Poprzednie koty były fajne ;/ takie inne... no i miały stopniownie, a tutaj nastolatek jest taki sam jak dorosły, i kolory specjalnego był zarąbiste przez co miałąm wszystkie trzy stadia, a teraz... nie można było dać obu? Wiem ze stary kot sie mało kojarzy... ale był taki oryginalny... moze potrzebował grafika żeby poprawił coś ale serio był taki unikalny dla tej strony ;/ Piękne ogony miały...

Ale specjalne "Zwarcie" wyglada prześmiesznie, radioaktywnie tak

EDIT:
Coś na nastolatka "nowego":
https://vignette....0530203606
> poświęć tydzień swojego wolnego czasu projektując, wycinając, kolorując i dorysowując rzeczy, bo dawno nowych zwierzaków nie było w grze, to może ktoś się ucieszy
> dostań opierdziel
*spoiler*


Jaki sens miałoby wrzucanie drugiego kota do gry? Podmieniliśmy grafiki, bo zauważyłam, że dużo kotów trafia do adopcji, więc pomyślałam, że jeśli będą bardziej stylizowane na kreskówkę, to spodobają się większej ilości osób. Cała reszta stworków była rysowana na podstawie tego, co znalazło się w serialu, kot był pierwszym zwierzakiem, który trafił do gry tak o.
Zmieniłam ogon ostatniego stadium i kolory specjalnej odmiany kota na takie jak w poprzedniej wersji, ale to tyle. Teraz trzeba poczekać, aż Silent je wgra.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ostatnie koty z adopcji to byly moje duble kotów, bo mi nie trzeba dwukrotnei tego samego xD Próbowałam trafić specjalnego... to był mój ulubiony stworek dlatego specjalnie wbijałam drugie stadium by mieć trójkę ;/

A jeśli bym je poprawiła (kiedyś) to mogłyby być jako inny gatunek kota? W końcu to takie długowłose koty/rysie/bógwiejakakociarasa, a te aktualne to tygrysy czyli duze koty!

Ale serio... macie liste które zwierzaki są w którym jaju? Czy mozliwe byloby gdzies jej opublikowanie? Bo ja juz kompletnie zgłupialam co jest w którym... Skąd sie bierze "Specjalne"? A moze nazwe pomyliliście? Bo jest Zwykłe, Magiczne i Wyjątkowe w sklepiku ;-;

PS. To nie opierdziel, po prostu zakochałam sie w tamtym wygladzie i specjalnie expiłam i mi sie smutno zrobiło ze na marne ;c
Widzisz, to może problem leży w tym, że ludzie nie chcą się wypowiadać - wszyscy przychodzą prosić o nowe funkcje/stworki, ale jeszcze od nikogo na serwisie nie słyszałam, by podobał mu się kot (a po tak finezyjnych nazwach zwierzaków oddanych do adopcji, jak Pchlarz1 czy Failed, łatwo było odnieść przeciwne wrażenie).

Specjalne jajo to wyjątkowe jajo, Silent po prostu walnął się przy ich nazywaniu w kodzie. Najnowsze potworki można znaleźć w zwykłym jaju (zwarcie i stwór) oraz w wyjątkowym (kot i strażnik). Listy niestety podać nie mogę, bo takowa nie istnieje. Zwierzaki dzielą się na 3 kategorie: zwyczajne, rzadkie i bardzo rzadkie. Odpowiednie jajo zwiększa szansę wylosowania zwierzaka z danej kategorii (typu kupujesz magiczne jajo, to masz większe szanse na wylosowanie zwierzaka z rzadkiej kategorii), ale wylosowanie innych potworków dalej jest możliwe (czyli kupując magiczne jajo dalej istnieje szansa, że wykluje się z niego np. zwarcie).
Edytowane przez For dnia 2020-08-07, 10:47

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Oj wybacz, akurat "Pchlarz" to akurat dla mnie jest takie urocze i dlatego tak go nazwałam (tak, to był stworek odemnie xD), a Failed to ja nazywam jajka z których dostałam kolejnego nie-specjalnego stworka (wszystkie failed-nr są odemnie), nazywałam tak wszystkie, tak żeby jakoś je nazwać, a jak dostałam kotka z lepszym szczęściem to zamiast zmienić to po prostu wysłalam z takim jakie miał, no hej ;v drugie stadium nazwałam Czartem no.. miałabym idealne wszystie stadia jedno pod drugim, ale trafiłam inne stwory z 8-9 szczęscia więc leżą pomiędzy... choc teraz juz nie mam po co trzymać kotów, fakt, że o tym nie pisałam, ale podobały mi sie i dlatego są, znaczy były, jedynym gatunkiem któremu specjalnie wbijałam lvl zeby mieć wszystkie trzy stadia.

No hej! Nikt też na niego nie narzekał! xD więc w tym tez cos moze byc!

No to osobiście mówię według mojego gustu:
Lubię: Stary kot, Kruk
Jest spoko: Zwarcie, Kfiatek, Rzeźba, Wirek, Mol
Wyglada ok, ale nigdy nie będę chcieć (sorry, ale jak dla mnie one sa ohydne): Plazmot, Zmutowana żaba (na całeszczescie ta zaba mi prawie nie leci, a juz w ogole nie leci z wysokim szczęściem więc nie straszy mnie po nocach)


Czekaj zaraz... czyli "specjalne" to "wyjątkowe"? A pamiętasz, ze zwykłe kosztuje 20 monet, magiczne 100, a wyjątkowe 500+bursztyn? Jakoś tego nie łapie... jakoś serio chciałabym jakaś pełnąlistę który stwór jest w którym jaju... bo ja już sama nie wiem, które mam kupować by mieć szansę na białego kruka? o i może specjalne zwarcie? Ma zarąbisty kolor (tygrys mi obojętny, nie krzycz, ale ja bardziej lubie koty nie tygrysy ;x)
A ja je prawie wszystkie adoptowałam.
Kochane stworki Gwiazdka :D
Tak, widziałam xD Adaptowałaś chyba całą moją nieudaną zgraję
Edytowane przez Maeve dnia 2020-08-07, 15:45
Maeve napisał(a):
No hej! Nikt też na niego nie narzekał! xD więc w tym tez cos moze byc!

Czekaj zaraz... czyli "specjalne" to "wyjątkowe"? A pamiętasz, ze zwykłe kosztuje 20 monet, magiczne 100, a wyjątkowe 500+bursztyn? Jakoś tego nie łapie... jakoś serio chciałabym jakaś pełnąlistę który stwór jest w którym jaju... bo ja już sama nie wiem, które mam kupować by mieć szansę na białego kruka? o i może specjalne zwarcie?


Narzekanie na kota akurat się pojawiło, tylko poza serwisem Bestia ;)
Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli z tymi cenami. Wylosowanie wyjątkowych zwierząt, np. białego kruka jest dokładnie takie samo dla wszystkich jaj. Nie ma listy, z czego co ci się wykluje, bo z każdego jaja może wykluć się każdy stworek (liczby wzięte z kapelusza, od razu mówię - dajmy na to ze zwykłego jaja masz 50% szans na zwykłego zwierzaka, 40% na rzadkiego i 10% na najrzadszego, z czego % na wylosowanie wyjątkowych zwierzaków jest w każdym jaju takie samo). O konkretne procenty trzeba pytać Silenta.

Rachela, awww <3

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dopóki nie powstanie jakaś titanimalpedia jest szansa, że chociaz krotkie opisy ktore zewirerzaki z jakiego jaja, szczególy jakie przedmioty na jakiej wyprawie (i może na której jest wieksza szansa czy cos?) tutaj zostaną zamieszczone? Czy może jako gracze mamy zamieszczać swoje dane az nazbieramy takie informacje?

Jak wczesniej wspomnieono anwet jeśli nie encykkopedia, to moze temat na pomysly opisów do zwierzaków? O tak o żeby sie wykazać i napisać cos ciekawego.


Czekaj co? Ale kiedyś była mowa że odmienna kolorystyka ma wieksze szanse z lepszego jaja? magicznego czy tam wyjatkowego? albo że w zwyjłym nie ma? Cos w ten deseń Robin :O To ja juz calkiem zgłupiałąm...

EDIT:
Jest opcja ze zostanie dodana opcja sprzedawania za 1/10 ceny znalezionych lekarstw i karmy? (nie mam po co póki co walczyc, na liscie todo zostało tylko dostanie w lapki bialego kruka)

EDIT2:
Może jednak wprowadzicie kiedys wymiany? ;-; Mogę oddać te moje wylvlowane tygrysy za białego kruka... albo zielone zwarcie, w sumie wszystkie zwierzaki poza Azarrą i Sil-em są do wymiany
Edytowane przez Maeve dnia 2020-08-07, 15:56
Jaszczur z Księgi:
1. https://vignette....0723020437
2. https://i.pinimg....159825.jpg
3. https://vignette....0723020341
https://www.shado...tles1-.jpg

/Edit od For: proszę, wrzucajcie linki jako klikalne (ikonka świata ze strzałką) albo obrazy do wyświetlania, bo długie adresy stron rozwalają wyświetlanie serwisu na komórkach
Edytowane przez For dnia 2020-08-07, 20:17
Jak będę miała chwilę, to popracuję nad opisami. Muszę tylko pogadać z Silentem, gdzie takie krótkie informacje będą się wyświetlały.

Maeve napisał(a):

Czekaj co? Ale kiedyś była mowa że odmienna kolorystyka ma wieksze szanse z lepszego jaja? magicznego czy tam wyjatkowego? albo że w zwyjłym nie ma? Cos w ten deseń Robin :O To ja juz calkiem zgłupiałąm...



W tym wypadku proszę mnie nie cytować, bo może być rzeczywiście tak, jak piszesz. Niestety do konkretnych liczb i kodu dostępu nie mam, więc nie wiem, wydawało mi się, że szanse są takie same. Trzeba poczekać, aż ktoś mądrzejszy przyjdzie i wyjaśni Gwiazdka :D.
Nie rozumiem, po co te linki do screenów z kreskówki.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
(wcale nie sugerowałam dodania smoka zebym chociaż jednego zwierza miała co lubie bo lubie małe koty oraz dragoniska xD wcale a wcale...)

No cóż... czyli muszę liczyć, że Sil będzie tak dobry i zajrzy i powie co i jak z tymi jajcami... tak? ;/ Do tej pory nie widze sensu by kupować dalej jaja jak nawet nie wiem, z którego mam szanse...
No to niezłe jajca, ja widziałem na własne oczy księgę Titanimals i tam był sposób na uzyskanie legendarnego białego kruka, ale niestety zniknęła bo smoczysko z gry ją spaliło :/

Swoją drogą bardzo fajne grafiki, przydałby się update gry w newsie i może nawet sezon w którym każdy walczyłby ze sobą od zera? Może nawet artykuł?
Przejdź do forum: