Zobacz temat
 
TITANimals
Jak bym mogła wybierać co pierwsze to wybrałabym: sklepik. ^ ^
Ja też, ale problem z tym, że to wymaga trochę czasu, którego chwilowo nie mam.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Domyślam się, a potrafiłbyś powiedzieć kiedy tak 'na oko' mógłby wrócić??
(albo przynajmniej kiedy będzie można mieć kolejne jajka)
Nie mogę, bo nie wiem kiedy będę miał czas. Jak już znajdę chwilę to pojawi się w ciągu dnia.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Czekam z niecierpliwością. : )
Wie ktoś może do czego służą kości, kamienie, woda źródlana, srebro i bursztyn?
Edytowane przez Kibo dnia 2014-06-24, 15:46
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Bursztyn do mikstury specjalnej, woda chyba też, a kości i kamienie jeszcze do niczego, jak będę miał kiedyś czas to trochę to rozwinę, plan był, że kości i kamienie miały być na zbroje i ulepszenia dla zwierzaków.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dzięki wielkie. Robin :)
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Nie ma to jak zbroja z kamienia i kości Bestia :P
Hej, a kiedy tak mniej więcej dostępne będą nowe zwierzaczki?
Silent już próbuje je dodać. Byłyby wcześniej, ale pojawia się jakiś błąd.
Dziękuję. Mam nadzieję,że tym razem się uda. Mam jeszcze takie jedno pytanie. Z którego jajka jest szansa na nie wychodowanie Żaboskłonka Bagnistego? Już od dawna chcę wyhodować sobie drugiego TITANIMALSA, ale boję się, że trafi mi się ten zwierzak (no niby całkiem fajny, ale jakoś nie w moim stylu).
Z tego co pamiętam, to ze specjalnego. Generalnie musicie trochę się uzbroić w cierpliwość, bo za cholerę nie pamiętam, jak ja to wszystko zorganizowałem Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No to powodzenia w pracy. Mam nadzieję, że się uda.Gwiazdka :D
Silent napisał(a):

Z tego co pamiętam, to ze specjalnego. Generalnie musicie trochę się uzbroić w cierpliwość, bo za cholerę nie pamiętam, jak ja to wszystko zorganizowałem Bestia :P.


A on czasem nie był ze zwykłego, z taką samą szansą do wylosowania jak mol?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mi tak jak Silentowi wydaje się, że właśnie ze specjalnego był. Kruk na pewno z taką samą szansą jak mol, później doszły inne zwierzaki, ale żaboskłonek to chyba pierwszy specjalny zwierzak był.
A ja mam max :C a chciałabym kwiatulca i białego kruka
Cześć i czołem, dziś kurczak z rosołem, a tak w ogole to sugestie:
MAŁE:
1/ Lvl odrobinę wpływa na ilość przedmiotów (Czas już wpływa? Jak nie to też xD Hej, fajnie by bylo po pol roku wrocić i znaleźć coś wiecej niz 30minutowe dropy)
2/ Widok wszystkich istniejacych zwierzaków w grze
3/ Jakaś opcja handlowa z innymi graczami? Oczywiscie z ograniczeniem, że normalny tylko za normalny i wyj za wyj (Komuś sie trafi taki biały wirus, a chciałby szarego kota xD) , może jeszcze jakieś drobne ograniczenie lvlu np. max 3 różnicy (żeby nie nabijali z drugiego konta.. chociaż to tutaj też jakaś aktywnosc by sie wam nabiła xDDD)
4/ Płeć zwierzaków?

SREDNIE:
5/ Kamulce i kości na zbroje kiedyś miały być... ale czemuby nie poszerzyć to na coś ciekawszego - dodać do gry kryształy i tworzenie amuletów? I to nimi ulepszymy zwierzaka, a dokladniej: ataku/obrony/szybkości
np. (nie czepiać się nazw, nie chce mi się wymyślać)
Kamień+Kość = Kościany Amulet
Kamień+Kość+Srebro = Amulet Nr.1
Kamień+Kość+Złoto = Amulet Nr.2
Kość+Kryształ = Amulet Nr.3
Kość+Srebro+Kryształ = Amulet Nr.4
Kość+Złoto+Kryształ = Amulet Nr.5
(To taka prosta wersja, nic skomplikowanego jak dodanie wiekszej ilosci mozliwosci jak np wiecej rodzajow kryształów czy ulepszanie amuletu czyli np. Kościany Amulet+Srebro=Posrebrzany Kościany Amulet etc)

VERY VERY HARD:
6/ Do sugestii nr 4 - Samica/Samiec, jeśli jest komu to graficznie się ODROBINĘ różniące? (nie chodzi o zniechęcanie do danej plci bo mniej sie podoba, a subtelne róznice nadające trochę róznirodnosci) np. wirki miały różne kształty oczu, koty grzywę lub jej brak (ala lwy), podobnie kwiatki mgoa miec wiecej lub mniej platków czy większe i mniejsze, a wyjatkowe stworki nie tylko miały inny kolor a przynajmniej trzecie stadium było "bardziej wypasione" np Cień Azarath dwie pary skrzydeł, Koty dwa ogony, Ćma bardziej bajeranckie wzory, żabosłon - ręce? albo dodatkowe pletwy?, Wirus dodatkowe człki i może dodatkowe nogi, Kwiatules trzygłowy (2 i 3 mniejsze?), a grzyb rogi moze wychodować, w końcu demoniczny

...i chwilowo konczy mi się wena na sugestie xD milej lektury Sil
Edytowane przez Maeve dnia 2020-07-18, 18:04
Szczerze to nawet mi się te pomysły podobają, zobaczę co da się zrobić.

Dopiszę od razu kilka swoich pomysłów, póki pamiętam.

1. Do bani wygląda jak każdy potworek prawie nie ma zdrowia i jest zagłodzony.
Pomysł na rozwiązanie - stworki które nie są na wyprawie co jakiś czas dostają życie i zaspokajają głód (będąc w "domku"Bestia ;). Za to na wyprawie mogą być tylko tak długo dopóki nie zgłodnieją. Losowo mogą też tracić trochę życia w wyniku ataku dzikiego stworka.

2. Gra powinna być bardziej na wierzchu, bo nie jest teraz zbyt widoczna.

3. Zdarzenia w grze powinny dziać się bardziej interaktywnie i można by dodać rubryczkę z powiadomieniami o tym co się wydarzyło kiedy nas nie było na serwisie.

4. Zamiast nudnego menu z przyciskami, które jest mało intuicyjne możnaby zrobić coś a'la miasteczko z "domkiem", sklepem, wyprawami itp.

A odnosząc się do Twoich punktów:
Ad 1. To nie level sam w sobie decyduje o tym. Stworki mają 3 parametry - siła, obrona i szczęście. Każdy z nich rośnie w różnym tempie w zależności od rodzaju stworka wraz z levelem. Można zwiększyć szczęście potworka miksturą szczęścia, wtedy będzie on znajdował lepsze przedmioty.

Ad 2. O tym sam wczoraj pomyślałem jak przeglądałem jak gra teraz wygląda, także zrobię na pewno.

Ad 3. To zostawimy na później, handlowanie będzie miało więcej sensu kiedy będzie więcej rodzajów stworków, ale do tego trzeba byłoby narysować nowe ilustracje, a ja raczej nie dam rady póki co. Musi się znaleźć ktoś chętny, może nowy konkurs? (ostatni nie był udany za bardzo ale mamy teraz trochę więcej rysujących osóLuzak

Ad 4, 5, i 6. Możemy zrobić jeśli będą chętni do robienia ilustracji.
Edytowane przez Silent dnia 2020-07-19, 19:09
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dodałem możliwość podglądania zwierzaków z profilu użytkownika.

Do tej pory łupy z wyprawy były losowane do 12 razy za każde pół godziny wyprawy. Teraz jest do 60 razy, myślę że narazie starczy, potem zmienię tą mechanikę całkiem może.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: