Zobacz temat
 
TITANimals
/ Nadal to brzmi... źle, chyba, że dotyczy rozwiązania konkursu, którym jest krzyżówka lub inny rebus tak jak w twoich przykładach, to jeszcze pasuje.
/ Nawiasem mówiąc jeszcze została podwójna nazwa jaja, to magiczne czy wyjątkowe? Jak oba to brakuje spójnika czy jak to się zwie (nigdy nie byłam dobra z nazw części mowy xd) np. oraz.
/ Serio? Całkowicie przepadły? Czyli nawet archiwalnie już nigdy ich nie zobaczę Cyborg :( .
Maeve napisał(a):

/ Nadal to brzmi... źle, chyba, że dotyczy rozwiązania konkursu, którym jest krzyżówka lub inny rebus tak jak w twoich przykładach, to jeszcze pasuje.


Wydaje mi się, że w tekście znajdą się bardziej interesujące rzeczy niż to nieszczęsne rozwiązywanie Bestia ;).


/ Nawiasem mówiąc jeszcze została podwójna nazwa jaja, to magiczne czy wyjątkowe? Jak oba to brakuje spójnika czy jak to się zwie (nigdy nie byłam dobra z nazw części mowy xd) np. oraz.


Nie rozumiem pytania.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No bo aktualnie przy strażniku wpisałaś dwie różne nazwy jaj
1. Wyjątkowe
2. Magiczne

Dokładniej zapisałaś je jako "Wyjątkowych magicznych jaj". Nie ma w grze jaja o takiej nazwie, jest "wyjątkowe jajo" oraz "magiczne jajo", i tu nie wiem czy to błąd w nazwie czy chcesz podać obie nazwy czyli "wyjątkowych oraz magicznych jaj"?

Szczerze, zawsze mnie interesowały bardziej dane techniczne i ciekawostki niż opisy miejsc/postaci/przedmiotów xD przepraszam... kawał roboty w wymyślaniu, ale jakoś nigdy mnie to nie pociągało... chociaż teraz jak już one są to aż pomyślałam sobieo fanfikach bazujących na twoich tekstach xD jeszcze tylko opisać miejsca wypraw i byloby miejsce na akcję xD
Maeve napisał(a):

No bo aktualnie przy strażniku wpisałaś dwie różne nazwy jaj
1. Wyjątkowe
2. Magiczne

Dokładniej zapisałaś je jako "Wyjątkowych magicznych jaj". Nie ma w grze jaja o takiej nazwie, jest "wyjątkowe jajo" oraz "magiczne jajo", i tu nie wiem czy to błąd w nazwie czy chcesz podać obie nazwy czyli "wyjątkowych oraz magicznych jaj"?

Szczerze, zawsze mnie interesowały bardziej dane techniczne i ciekawostki niż opisy miejsc/postaci/przedmiotów xD przepraszam... kawał roboty w wymyślaniu, ale jakoś nigdy mnie to nie pociągało... chociaż teraz jak już one są to aż pomyślałam sobieo fanfikach bazujących na twoich tekstach xD jeszcze tylko opisać miejsca wypraw i byloby miejsce na akcję xD


Poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi Gwiazdka :D. Plus uwierz mi, ukryłam kilka ciekawostek w samym tekście, które powinny cię zaciekawić Bestia ;).

Okej, bo widzę, że nikomu nie chciało się sprawdzić tekstu dokładnie - ukryłam w nim (nie) małą niespodziankę.
Edytowane przez For dnia 2020-08-14, 07:40

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak jak zapowiedział news, mamy dla was kilka nowości Robin :) Pierwszą z nich są oczywiście

Nowe zwierzaki
titansgo.pl/pets/images/b-infant-14.png
Do gry dołączyły 4 nowe zwierzaki - Betonowa Bestia, Piekielny Sługa, Pożeracz Poczwarek i Shalla Podomiasta. Oprócz tego wszystkie zwierzaki przez najbliższy miesiąc będą obchodzić urodziny serwisu razem z nami Robin :). Dodatkowo specjalna wersja Koteła Bitewnego przeszła rekoloryzację i znów jest szaro-pomarańczowa. O nowych gatunkach możecie poczytać w uaktualnionym

Bestiariuszu
Dodałam opcję przeglądania wszystkich stadiów rozwoju zwierzaków bez konieczności przewijania setek stron tekstu Bestia ;). Nowy Bestiariusz możecie zobaczyć pod tym linkiem: https://titansgo....page_id=63. Silent wrzuci go póżniej do zakładki Dla Fanów, by łatwo go można było znaleźć.

Ostatnią nowością dotyczącą gry są
3 nowe jaja: kamienne, mroczne i świetliste. Można je zdobyć poprzez alembik i wymianę składników. Dajcie koniecznie znać, co się wam z nich wykluło! Gwiazdka :D

*spoiler*

Edytowane przez For dnia 2020-11-19, 12:34

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Błąd mnie dopadł, "użyłam" dwa jaja, kamienne i zwykłe ale nie pojawily mi sie :C
Przejdź do forum: