Zobacz temat
 
10 najlepszych i najgorszych odcinków
Nela napisał(a):
Taa, dobrym Bestia :P Mogli sie jeszcze więcej pomacać xd
Nie podobał mi sie ten odcinek ze względu na uściski i ogólnie ;d. Milla ma rację,że zaliczyła go do najgorszych.


Dla tak niemiłosnej osoby jak ty to normalność więc się nie dziwie, że nie przypadł ci do gustu Bestia :P Ogólnie epizod ma kilka minusów, ale spokojnie można go obejrzeć, bez żadnych strachów że się zepsuje wzrok patrząc na pedalskiego Aqualada Bestia :P
Taaa, akurat Bestia :P. Aqualad jest spoko, w każdym razie ja nic do niego nie mam. Za to do uścisków Robina i Gwiazdki mam wiele jakiś 'ale'. A za tą 'niemiłosną osobę' to niewiem co ci zrobię XD.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Aqualad mi nie przypadł do gustu. Taki "ulizany",że tak powiem. Jak go widzę śmiać mi się chcę. Wiedzcie ,on jest taki mi siaki.
ja też za nim nie przepadam, nie ciekawi mnie ta postać. a że ulizany, to się zgodzę.
Odrobinę schodzimy z tematu. A co do odcinków z Aqualadem - uważam, że wszystkie są nudne i beznadziejne. No może oprócz tych, w których pojawił się na kilka minut (np. Stawka większa niż wszystko).
Może i tak; )
Ja tak uważam głównie dlatego, że sama postać Aqualada jest nudna. Poza tym niewiele o niej wiemy i ma niezbyt wyrazisty charakter. Nie wspominając już, że każdy odcinek z Wodnikiem w dość dużej roli toczy się w głębinach, gdzie podwodny świat za każdym razem zostaje źle przedstawiony. Nie czepiając się dalszych szczegółów, a zwracając uwagę na powyższe cechy postaci, fabuły i miejsca akcji zdecydowanie stwierdzam, że każdy epizod o tej postaci nie był warty obejrzenia.
Moja Topka

Najlepsze odcinki :

1. Koniec (wszystkie części)
2. Znamię
3. Praktykant (1&2)
4. Niewyrównane rachunki
5. Maski
6. Nawiedzony
7. Zły urok
8. Hide and Seek
9. Go!
10. Nigdy więcej


Najgorsze docinki :

1. Pracownik miesiąca
2. Mamcia oczko
3. Siły natury
4. Modniś
5. Tytanii Wschodu
6. Trok
7. Transformacja
8. For Real
9. Trust
10. Misja z przechwytem
Ciekawy ranking.
Hm... Ja "Praktykanta" (część II) dałabym najwyżej Bestia ;) Ale gusta są różne.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Nie oglądałam 5 sezonu, bo i tak nic nie załapię o co tam chodzi (nie znam tak dobrze anglika, uczę się dopiero 2 rok), chociaż chyba skuszę się na odcinek z Raven i bachorami. Czyli tak:

Najlepsze odcinki:
1 Koniec ( wszystkie części, chociaż trzecia najlepsza)
2 Proroctwo
3 Znamię
4 Niewyrównane Rachunki ( obie części)
5 Tkwi w nim Bestia
6 Czysty strach
7 Nigdy więcej
8 Auto jego marzeń
9 Misja z przechwytem
10 Ile trwa wieczność?

Najgorsze:
1 Modniś
2 Rewolucja
3 Kontuzja
4 Głębia
5 Długość fali
6 Mamcia Oczko
7 Odcinek 257-494 ( tu im wyszła tylko reklama Zinthosu)

No i nie wiem co tam jeszcze, reszta jest raczej w porządku.
Nie oglądałam odcinka "Zamiana", bo nigdzie nie mogłam znaleźć. Jak ktoś ma aktualny link, do dajcie please.
( ja nie oglądałam Tytanów na Cartoon Network, bo nie mam tej stacji, tak że wszystko przez internet)
Nie pogubiliście się w tym?
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Rilla musisz nadrobić zaległości i obejrzeć 5 serie szczególnie Hide and Seek - czyli odcinek Raven z bachorami. Angielski ( szczególnie w tym odcinku) nie jest zbyt skomplikowany, więc powinnaś dać sobie radę ( no może czasem trochę za szybko mówią). Jeśli jednak nadal będziesz miała problemy to zajrzyj tu : http://www.titans...cripts.php
Są tu scenariusze do każdego odcinka, więc jeżeli czegoś nie zrozumiesz to możesz spokojnie wsiąść słownik i przetłumaczyć Robin :)

Co do "Zamiany" to kilka tygodni temu ten odcinek jeszcze był na internecie, bo osobiście oglądałam. Najwidoczniej wygasł, bo teraz też nie mogę go go odnaleźć.
Pracujemy nad tym. Odcinki pojawiają się i znikają bardzo często, bo sam je sprawdzam jak mam wziąć się za streszczenia i opisy, jednak trudno jest nadążać za tymi których nie ma, a tymi które są. Jak skończę remont w mieszkaniu jeszcze raz posprawdzam w necie i jeśli niektórych nie będzie można znaleźć, myślę, że na ten czas najlepszym wyborem byłoby umieszczenie angielskich części.
Rilla11 napisał(a):
Najlepsze odcinki:
1 Koniec ( wszystkie części, chociaż trzecia najlepsza)
2 Proroctwo
3 Znamię
4 Niewyrównane Rachunki ( obie części)
5 Tkwi w nim Bestia
6 Czysty strach
7 Nigdy więcej
8 Auto jego marzeń
9 Misja z przechwytem
10 Ile trwa wieczność?

Zdziwiło mnie, że ani Maski ani Praktykant nie pojawiły się w klasyfikacji. Tak ogólnie to ciekawy ranking Bestia ;)
"Maski" i "Praktykant" podobały mi się, ale niczym szczególnym mnie to nie urzekło. W "Maskach" było więcej gonienia za Slade'em i Red X'sem, niż rozterek Robina, pod tym względem wolę odcinek "X", który jest dla mnie kontynuacją "Maski". "Praktykant" jest ok, szczerze to lepsza jest część druga niż pierwsza a czemu go nie dałam... bo to już takie trochę oklepane jest. XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Pewnie takRobin :) Ja już swój ranking chyba przedstawiłam,nie?
Tak, napisałaś go stronę temu Bestia :P
Aaaa,faktycznie!
A ja ostatnio przypomniałem sobie "Stawka większa niż wszystko". Fabuła była ok, spodobał mi się pomysł konkurencji pomiędzy bohaterami i to właśnie tam poznaliśmy Speedy'ego (który zajął 2 miejsce). W moim rankingu byłby na dobrej pozycji, jednak dopiero poza najlepszą piętnastką.

Połączony z 26.11.2013 20:13:09:
BTW Chyba wreszcie uwzględnię odcinki z 5 sezonu, przejrzałem je sobie ostatnio, a robiąc napisy wpadło kilka fajnych kwestii, które jeszcze bardziej mi się przypodobały Gwiazdka :D
Edytowane przez Zwinny dnia 2013-11-26, 20:13
Ja kocham wszystkie odcinki <333 Noo... Trok jest trochę słaby :D Ale trudno da sie przeżyć <3 I kocham odcinek: Nigdy więcej <3 To jest cudowne :D Zaraz wymienie najlepsze odcinki ale najgorszych nie :P
1. Nigdy więcej <3
2. Zamiana
3. Modniś
4. Praktykant cz. 1
5. Praktykant cz. 2
6. Terra
7. Czysty strach
8. Nowy tytan
9. Zdrada
10. Niewyrównane rachunki cz. 1,2
11. Tkwi w nim Bestia :3
12. Raven królikiem albo nadszedł na Was czas Tytani ;3
13. Znamię
14. Pracownik miesiąca :*
15. Proroctwo <333
16. Rozbitkowie ;**
17. Koniec cz.1
18. Koniec cz. 2
19. Koniec cz. 3 <3
No co? :D Wymieniłam wszystkie najlepsze według mnie odcinki<3 Resztę też lubię, ale te najlepiej mi się oglądało :**
Przejdź do forum: