Zobacz temat
 
Jak trafiłeś na serwis?
Gdzieś kiedyś przeczytałam, że skoro aktorzy w filmie nie oznaczają od razu, że film jest tylko dla dorosłych, to animacja nie musi być tylko dla dzieci Bestia ;). Witamy na pokładzie, dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że będzie ci tu dobrze Gwiazdka :D.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Dziękuję i również jest mi bardzo miło Gwiazdka :D
Co do tych komentarzy o kreskówkach - patrząc na radość, jaką czerpię wnikając w ten tytanowy świat i że jest on dla mnie (jak najbardziej potrzebną, zwłaszcza w klasie maturalnej) odskocznią, nie przejmuję się tymi opiniami. Także żałuję tych lat ukrywania się, ale najwyższy czas to nadrobić! Booya!
Ja się takim gadaniem w sumie nigdy nie przejmowałem, w sumie nawet go nie rozumiem. Na szczęście ludzie powoli zmieniają zdanie co do kreskówek, u mnie w pracy prawie każdy w moim zespole ogląda kreskówki i anime. Nawet o tym gadamy na codzień. Kiedyś rodzina typu kuzyni czy ciotki i wujkowie rzucali jakieś drobne uwagi, ale zwyczajnie dalej dumnie oglądałem i tyle.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Właśnie, największy problem jest ze starszymi. W szkole mogę sobie porozmawiać o całym uniwersum DC, bez niczego. W domu sytuacja się zmienia. Dobrze, że moje kuzynki zdążyły się przyzwyczaić i półżartem - już współczują moim dzieciom 8P
To raczej ich dzieciom należy współczuć. Potem tacy sztywni rodzice nawet nie potrafią znaleźć z dziećmi wspólnego tematu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Zgadzam się, bo sama przeżyłam jako jedynaczka takie dzieciństwo. Gdy mama z nami była, chętnie razem wszystko oglądałyśmy. Ona też bardzo lubiła Tytanów i mogłyśmy godzinami rozmawiać na ich temat. Potem to się zmieniło, bo zauroczyłam się w Robinie i każda rozmowa kończyła się moją czerwoną twarzą Bestia :P Nie byłam już taka skora do wyznań.

Teraz najbardziej odczuwam ten brak więzi z tatą, gdy mamy zabrakło. On jakoś nigdy nie interesował się, co oglądam i czym się interesuję. Aż trudno uwierzyć, jak relacje z dzieciństwa rzutują na dorosłość.
Przepraszam za "prywatę" Robin :)
Nie ma za co przepraszać, absolutnie zrozumiałe. W każdym razie już wiesz gdzie przyjść jak masz chęć rozmawiać o Tytanach i nie tylko.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Super, świetnie się tutaj czuję i ogólnie genialna atmosfera, nareszcie nie będę męczyć znajomych haha Gwiazdka :D Dziękuję jeszcze raz.
Bardzo nam miło za twój post więc dziękuję również z osobna i oby więcej takich Robin :) Witaj na serwisie, chociaż nową wcale nie jesteś Gwiazdka :D

Co do kreskówek, jestem na studiach i tutaj dużo osób na luzie lubi o nich rozmawiać. Nie ma żadnych zaczepek ani drwienia z tego. Może to po prostu taka faza przejściowa Robin :)
Przejdź do forum: