Zobacz temat
 
Jak trafiłeś na serwis?
Nie no spoko, ostatni post był rok temu ale coś napiszę xD

Szukałam 5 sezonu młodych tytanów po polsku (dziękuję wam za toGwiazdka :]) Dzięki temu też poznałam Young Justice, czego na pewno nie żałuję.
https://www.wattpad.com/user/Avatar_11
A niech by nawet był na samym początku działalności serwisu (w 2007 XD), i tak warto wiedzieć i miło się czyta takie posty Robin :)

Za 5 sezon nie ma sprawy, to nasza przyjemność.
Na serwis po raz pierwszy trafiłam szukając odcinka "Praktykant czy.2" Znalazłam recenzję, a po jej przeczytaniu zapomniałam o istnieniu tej strony.
Po raz kolejny zawędrowałam tutaj szukając piątego sezonu TT, ą ponieważ żeby go obejrzeć trzeba się było zarejestrować, to się zarejestrowałam. A potem już zostałam.
Ja szukałam odcinków z 5 sezonu z napisami i tak trafiłam na ten serwis. Gwiazdka :D Założyłam konto i na początku nic nie pisałam, ale później zaczęłam.
Odcinek ,,Lightspeed"z napisami, bo na wiki u Jinx przeczytałam, że Kid Flash to jej chłopak <zdziwko było spore O,o>, a potem oglądnełam 5 sezon MT. A do tego poznałam Kid Flasha i Yong Justice Gwiazdka :D
Jak trafiłeś na serwis?


Po prostu zabłądziłem i tak już pozostało. Ale nie martwię się tym, bo to świetny serwis. Kira Happy
Ja na serwis trafiłam gdy szukałam komiksów The New Teen Titans z 1980 roku i jakoś tak się znalazło że były na tej stronie niektóre streszczenia tych komiksów
Sulik napisał(a):

Jak trafiłeś na serwis?


Po prostu zabłądziłem i tak już pozostało. Ale nie martwię się tym, bo to świetny serwis. Kira Happy


Sulik, ty tak na serio czy to sarkazm? Wybacz moje pytanie, ale to drugie zdanie jest kompletnie nie w twoim stylu. A już tym bardziej, że jest zakończone emotikonką. Radosną Robin :O
Gwiazdeczka napisał(a):

Sulik, ty tak na serio czy to sarkazm? Wybacz moje pytanie, ale to drugie zdanie jest kompletnie nie w twoim stylu. A już tym bardziej, że jest zakończone emotikonką. Radosną Robin :O


No pięknie. Powinienem w ogóle się tłumaczyć? Zaraz wpadnie Kira i powie, że robię sobie z niej jaja! A dopiero co miesiąc temu to przerabiałem. :smirk:

Bardzo dobrze mnie znasz. Na samą myśl o tym przechodzi mnie dreszcz. To pewnie przez te kilka stron wypełnionych w grach i zabawach. Też ciekawią ciebie anomalie?
Sulik napisał(a):

Gwiazdeczka napisał(a):

Sulik, ty tak na serio czy to sarkazm? Wybacz moje pytanie, ale to drugie zdanie jest kompletnie nie w twoim stylu. A już tym bardziej, że jest zakończone emotikonką. Radosną Robin :O


No pięknie. Powinienem w ogóle się tłumaczyć? Zaraz wpadnie Kira i powie, że robię sobie z niej jaja! A dopiero co miesiąc temu to przerabiałem. :smirk:

Bardzo dobrze mnie znasz. Na samą myśl o tym przechodzi mnie dreszcz. To pewnie przez te kilka stron wypełnionych w grach i zabawach. Też ciekawią ciebie anomalie?


Anomalie? W sensie rzekome anomalie w twoim zachowaniu?
Nie no, myślę, że po prostu nie ja jedyna bym się zdziwiła tamtą wypowiedzią Bestia :P

W każdym razie - pierwsza emotikonka z twojej strony (o ile się nie mylę). Wszechświat stanął na głowie Gwiazdka :D
Gwiazdeczka napisał(a):

Anomalie? W sensie rzekome anomalie w twoim zachowaniu?
Nie no, myślę, że po prostu nie ja jedyna bym się zdziwiła tamtą wypowiedzią Bestia :P

W każdym razie - pierwsza emotikonka z twojej strony (o ile się nie mylę). Wszechświat stanął na głowie Gwiazdka :D


Żeby się zdziwić, trzeba najpierw zauważyć.

Wolałbym go powalić na kolana.
Sulik napisał(a):
Żeby się zdziwić, trzeba najpierw zauważyć.


Nie inaczej.

Wolałbym go powalić na kolana.


I w sumie już to zrobiłeś Robin :)
Oglądałem klipy z Teen Titans GO dostępne na YT, poprzez powiązane filmy dotarłem do scen z Justice League vs. Teen Titans, jak zacząłem tego szukać w Google to znalazłem film z polskimi napisami na cda.pl i w napisach był adres tej strony i oto jestem Gwiazdka :D
Pamiętam gdzieś w okolicach 2007 czy 2008 roku się trochę udzielałem na jakimś forum fanów Teen Titans, nazwy nie pamiętam. Nawet się wtedy zabrałem za tłumaczenie 5 sezonu, zrobiłem z pomocą pewnej forumowiczki pierwszy odcinek i wrzuciłem to na YT w 3 częściach, co oczywiście szybko usunęli z powodu naruszenia praw autorskich xD
Może jakimś cudem ktoś mnie kojarzy? Albo przynajmniej też się udzielał w tamtych zamierzchłych czasach? Bestia ;) Zapewne byłem pod tym samym nickiem co tutaj teraz.
Witam serdecznie Robin :) Ja kojarzę nick oczywiście. Na ile pamiętam raczej styczności ze sobą nie mieliśmy jednak okazjonalnie trafiałem na twoje posty. Również nie pamiętam na jakim forum, ale najprawdopodobniejsza opcja to Teen Titans Freinds (może jeszcze za czasów 1 wersji). Pozdrawiam i życzę miłego pobytu, w razie pytań pisz śmiało.
Cieszę się też, że napisy wykonane przez naszą stronę nadal się przydają, chociaż miejscami zależnie od czytnika pojawiają się niepotrzebnie liczby z kodowania, ale to już mniejszy problem.
Ja pewnego dnia oglądałam AMV na yt i szukałam po opisach źródła tych filmów i natrafiłam na ten link Bestia ;) oto moja historia Robin :)
Karoo06 napisał(a):

Ja pewnego dnia oglądałam AMV na yt i szukałam po opisach źródła tych filmów i natrafiłam na ten link Bestia ;) oto moja historia Robin :)


Czy to właśnie z Tobą rozmawiałam dosłownie wczoraj w sekcji komentarzy pod amv z Raven (Over when it's over)? Gwiazdka :D Poza tym witamy na serwisie, mamy nadzieję, że będziesz z nami dobrze bawić. Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak, ze mną Bestia ;).

Połączony z 2018-10-01, 19:15:31:
I wiem data ale nie mogłam się zalogować na pocztę przez ostatni czas a tam sprawdzam powiadomienia Gwiazdka :D
Edytowane przez Karoo06 dnia 2018-10-01, 19:15
Witam wszystkich fanów najlepszych bohaterów DC!

Aż wstyd się przyznać, ale ja o istnieniu serwisu wiedziałam już od 2010r. Dostałam się tutaj dzięki "wymarłej" już konkurencji TTF, czy jakoś tak. A ponieważ tamten okres był dla mnie schyłkowy, bo wystąpiły pewne problemy w życiu rodzinnym, przestałam udzielać się w internecie i na forum. Przeżyłam potwornie 2011r. - zdaje się, że to wtedy oryginalni Tytani zniknęli z polskiego CN. Od 2016r. zaczęłam odświeżać swoje dzieciństwo i muszę przyznać, że jeśli ta sama kreskówka, która oczarowała Was w wieku 8 lat, robi to ponownie w wieku 18, to jest to rzeczywiście niezwykłe zjawisko i życzę tego wszystkim.

Jeżeli chodzi o samych Tytanów, trafiłam na nich oglądając zacięcie Scooby Doo na CN - ok. 2007 - 2008r. (19:30 Scooby, 20:15 Tytani - pamiętam jakby to było wczoraj!). Moją ulubioną Tytanką zawsze była Starfire, a Tytanem Robin - nie trudno zgadnąć, jaki jest mój ulubiony paring. W 2013r. życie wróciło do mnie na nowo, bo moi najlepsi bohaterowie powrócili. No cóż, nie tak jak bym chciała, ale pośmiać lubię się do dziś i byłam 11 sierpnia w kinie <3 .

Nie odebrałam pozytywnie pierwszej zapowiedzi "Titans", ale aktualnie jestem zakochana w tej produkcji i każdy, kto oskarża mnie o cofanie się w rozwoju (oglądasz bajki!), ma teraz twardy argument, że to nieprawda, haha.

Czekam z niecierpliwością na crossover TTG vs. TT, kolejne odcinki Titans i wszystko, co związane z Tytanami.

Wiem, że może ten temat nie jest od tego, ale:
Jako fanka "starego pokroju", chylę czoła przed niesamowitą Ekipą tego serwisu: Silent, Zwinny, Gwiazdeczka i For - wielkie wyrazy szacunku za te lata prowadzenia, wdrażania nowych inicjatyw, poświęcania czasu na artykuły i szukanie filmów, newsów, pisanie recenzji i wiele, wiele więcej. Czas pokazał, kto tak naprawdę zasługuje na miano tworzenia polskiej "rodziny" fanów. Oby to trwało jak najdłużej - gratulacje i powodzenia!
Bardzo mnie cieszy to cieszy. Właśnie dla takich ludzi przede wszystkim nadal tu jesteśmy. Wpadaj często i nie wahaj się udzielać Robin :). W imieniu swoim i reszty administracji bardzo dziękuję za te ciepłe słowa.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Czyli, że całe te 8 lat mieliśmy ukrytego obserwatora? Gwiazdka :D Prawdziwy ninja z Ciebie! Witamy gorąco na pokładzie i mamy nadzieję, że już tutaj zostaniesz Robin :) Szkoda, że nie zarejestrowałaś się wcześniej, mielibyśmy kolejną fajną osobę, ale rozumiem Twoje powody i szanuję decyzje, no i jak to się mówi - lepiej późno, niż wcale Robin :)
I dziękujemy za tak pozytywne słowa, naprawdę miło to słyszeć Robin :)

Przykro natomiast słyszeć, że ktoś Cię oskarża o cofanie w rozwoju z powodu oglądania kreskówek. Ale nie ma co się przejmować takimi słowami, bo wszyscy dobrze wiemy, że to wielka bzdura. Jakby nie patrzeć, kreskówki i komiksy tworzą dorośli ludzie. Szach-mat, hejterzy! XD
Trzymaj się i nie daj się im Bestia ;)
Będziemy oglądać do końca życia, hehehe Gwiazdka :D
Przejdź do forum: