Zobacz temat
 
Jak trafiłeś na serwis?
Ja szukałam odcinków Młodych Tytanów na google Bestia ;)
Właściwie sprawa wygląda trochę inaczej co do wchodzenia użytkowników, ale generalnie zgadzam się, tyle że po prostu nadal mówimy o dziesiątkach, a nie setkach czy tysiącach użytkowników. Przy tej sytuacji przydałby się rozruch i już więcej ludzi by wchodziło regularnie tak jak kiedyś, bo to jest głównym powodem dla którego ich tu nie ma. Zgodzicie się chyba, że 8 osób dziennie i kilka postów nie jest szczytem naszych ambicji. Zresztą zobaczymy co nam najbliższy czas przyniesie.
Mam jedną osobę na oku, którą można by zgarnąć na ten serwis Robin :) Tylko muszę ją w szkole złapać Bestia ;)
Ja mam takich osób nawet kilka, z moim darem przekonywania na pewno tu wpadną ^ ^" XD
:*
Ja trafiłam na serwis dzięki reklamom na blogach poświęconych TT i stwierdziłam, że chętnie pooglądam sobie odcinki. A że trzeba być zarejestrowanym do oglądania ich to się zarejestrowałam. A że już się zarejestrowałam, to stwierdziłam, że co mi szkodzi raz na jakiś czas napisać coś na forum. I oto jestem.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Witamy i życzymy miłej zabawy i częstych odwiedzin Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
trafiłem tu dzisiaj, podczas szukania w googlach odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: dlaczego w Polsce nie wyemitowano nigdy piątego sezonu. Na tej stronie udało mi się znaleźć mało satysfakcjonującą, ale jednak odpowiedź.
Witaj na serwisie Robin :) nie wiem co dokładnie masz na myśli ale 5 sezon nie został wyemitowany przez zbyt niską oglądalność mimo iż a praktyce 4 bił rekordh popularności.
Btw nie odstrasz sie czasem niską aktywnością w tym momencie, ale niedługo będzie lepiej. Specjalnie zkomórki ci odpisuję Bestia :P
dzięki za odpowiedź :>. Jaka by ta aktywność nie była, cieszę się że tu trafiłem i że w naszym kraju istnieją jeszcze fani tego tytułu. Moja tytanowa "zajawka" powróciła po dość długiej nieobecności przy okazji pojawienia się serii "Teen Titans GO!", przypomniałem sobie cały wątek Terry i w ogóle wszystko sobie odświeżyłem. Nie miałem z kim o tym pogadać, bo moi znajomi jakoś nie podzielają mojej fascynacji Tytanami, jak i kreskówkami ogólnie (większość twierdzi że w wieku ponad 20 lat są za starzy na bajki...) i nawet na myśl mi nie przyszło że takie forum może istnieć. Widzę że faktycznie jakiejś szalonej aktywności tutaj nie ma, ale wystarczy mi nawet grupka ludzi Bestia ;) co do piątego sezonu, taką właśnie odpowiedź tutaj znalazłem. Byłem pewien że Tytani cieszyli się sporą popularnością także u nas...
skydivin'
Bestia :P Ja mam 27 lat, nie widzę problemu z interesowaniem się kreksówkami. Aktywność jest, ale teraz mamy sporo na głowach. Jak się obronię znowu zacznie się życie na serwisie, także to tylko chwilowa cisza Robin :).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja tu zostałem zwerbowany przez moją dobrą znajomą, powiedziała, że znajdę tu piąty sezon i mnóstwo newsów o bohaterach.
Pożyjemy, zobaczymy, na razie mi się podoba Robin :)
W takim razie witamy, życzę dobrej zabawy na serwisie Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja? Ja byłam na google i szukałam jakichś fajnych info na temat tytanów czy cuś takiego nie pamiętam xD Ale w każdym razie, byłam na tym google i nagle się pojawilo: "TitansGo.pl - najlepszy serwis o Teen Titans ( Młodzi Tytani..." :D No to weszłam ;D I proszę, jestem :3

Połączony z 27.07.2014 20:55:11:
Eee tam Silent masz prawo lubić/kochać kreskówki :D Nikt ci nie powinien zabraniać i nikomu nie powinno to przeszkadzać :D W każdym razie mi nie przeszkadza :D Cieszę się wręcz, że dorosły interesuje się młodymi tytanami :3 Nie jestem sama :D A jakby mnie ktoś wyśmiał - od czego mam was wszystkich!? :D ;33
Edytowane przez Raven - Teen Titans dnia 2014-07-27, 20:55
Ja szukałam odcinków online i trafiłam tutaj <3
Ale coś mi nie działały wtedy, to było jakoś na początku tego roku, więc i tak ściągnęłam wszystkie z chomika XDD
titansgo.pl/upload/img/61977a7be1f5b.jpg
Czytalam ff o tytanach i tam znalazlam link do strony
Wujek gÓgle mi pomógł. Gwiazdka :D Surfowałam sobie po sieci i szukałam różnych rzeczy o TT i zajrzałam na tę stronę. Tylko taka przygoda się zdarzyła, że się stworzyłam konto, ale zapomniałam chyba potwierdzić przez maila swej rejestracji... Robin :O Całkiem wypadło mi z głowy, a potem zajęłam się czymś innym na dłuższy czas i przypomniałam sobie o stronie jak wpadliśmy ze znajomymi na pomysł zrobienia maratonu kreskówki Młodzi Tytani. Gwiazdka :D
dl.getdropbox.com/s/u4ue05bgn09v1b7/Raven_podpis.png


"- (...) Uczymy się z tym żyć. Lecz jeśli to jest bohaterstwo, to dlaczego czuję się taka zbrukana?
- Ponieważ jesteś tutaj. (...) Bohaterstwo jest czymś, czego gdzieś daleko dokonuje ktoś inny. W osobistym odczuciu jest tragedią."
Witam wszystkich.Moja historia wygląda tak.Dziwnym trafem przypomniałem sobie o młodych tytanach więc zacząłem szukać różnych informacji na ich temat.Niestety główna seria nie została wznowiona ;/ Natknąłem się natomiast na spin off Teen Titans GO! Obejrzałem wszystkie dostępne odcinki i naszło mnie takie dziwne uczucie pustki.Naprawdę chciałem zobaczyć coś związanego z główną serią dlatego wpadłem na trop komiksów.Akurat padło na ten portal Gwiazdka :D Przez chwilę bałem się, że będzie to jedno z wielu for które wymarło i nikogo tam niema.Jestem mile zaskoczony, że tak nie jest.Od razu zarejestrowałem się żeby dołączyć do community tytanów Bestia :P.I tyle.
Pisałem z kumplami na GG o nowej serii Młodych Tytanów i jeden z nich podesłał tę stronę. Na początku się nie rejestrowałem, ale gdy pomyślałem, że mogę obejrzeć sobie dokładnie wszystkie odcinki MT po zrewatchowaniu OP, to zrobiłem konto. Odpowiem na posty trochę wyżej. Teraz to powoli dzieci będę mówić, że kreskówki nie są dla nich i będą tylko udawać dorosłych. Nie wiem jak dużo znajomych je ogląda, ale ja owszem lubię spojrzeć na kreskówki, i nie kryję tego.
Cześć. Moja historia trafienia tutaj jest raczej krótka. Po zobaczeniu Teen titans go, puszczanych na CN zapragnęłam odnaleźć starych Teen titans takich jakich pamiętałam. I dlatego przeszukiwałam internet aż w końcu trafiłam tutaj. I to tyle Robin :)
Ja tam wpisałam sobie ten komiks "młodzi tytani prawda sprawiedliwość i pizza" i weszłam na jedną z grafik i gdy tam wcisnęłam to znalazłam waszą stronę na początku ją olałam ale później stwierdziłam że się na niej zaloguje i tu nagle 5 sezon młodych tytanów normalnie padłam 8P i tak tu sobie już urzęduje a tak na marginesie kocham tę stronę więcej na niej czasu spędzam niż na Facebooku
Przejdź do forum: