Zobacz temat
 
Jak trafiłeś na serwis?
Każdego miesiąca na serwisie pojawia się coraz więcej osób, a w ostatnim tygodniu było to szczególnie zauważalne. Dlatego myślę, że przydałoby się wiedzieć w jaki sposób trafiliście na naszą stronę Robin :)

Dla przykładu, mam na myśli czy dostaliście się do nas przez blogi, reklamy na innych serwisach lub zwyczajne użycie Google. Pomogłoby to w zrozumieniu skąd najwięcej przybywa nam użytkowników i gdzie ewentualnie postarać się o reklamę.

Przypominam, że każda osoba jest mile widziana, a jeśli zacznie się udzielać na forum to sprawi nam to jeszcze większą przyjemność ;D
Ja? Przez blogi, zostałam namówiona... Hm, już nie pamiętam przez kogo... W każdym razie przez blogi Bestia ;)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Googlnęłam forum.
Szukałam konkretnie jakichś w miarę nowych opowiadań do TT (więc był filtr, że aktualizacje z ostatniego miesiąca) i odesłało mnie na forum w którymś z kolejnych linków.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Ja chyba szperałam coś w necie o tytanach. Z początku nie wchodziłam w to, bo sądziłam, że nie ma tu czegoś ciekawego. A jednak !
Ja podobnie jak Rachel ale chyba przez jakies obrazki kiedy szukałam czegos w Google grafika.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ja tu trafilam tak, ze wpisalam w google cos w stylu "forum o Teen Titans" i Cale szczescie ze trafilam akurat do was
:*
Pewnego dnia, dokładniej 16 listopada 2010, postanowiłam powtórnie po paru miesiącach poskakać po blogach o TT. Z racji tego, że widziałam już ich masę, nie mogłam natrafić na nic nowego. Pomyślałam sobie: "A może istnieje jakaś społeczność fanów TT?". Nie pamiętam, co wpisałam w googlach, ale bodajże chciałam wejść na titansgo.net i przejrzeć screeny. Zamiast titansgo.net wpisałam samo "titansgo" i tak znalazłam się w tym świecie. I zdecydowanie - nie żałuję Robin :)
Przez kompletny przypadek przeglądając strony. Ale nie dołączyłam od razu. Podglądałam te stone jako niezalogowana. Dopiero gdy Nela poprosiła mnie o przyłączenie się. I tak już pozostałam ;>
Ja również trafiłam przez Google. Było to już dosyć dawno temu i bardzo długo przeglądałam forum jako gość. Pamiętam, że na titansgo.pl zainteresowały mnie artykuły i fakt, że są tu dodawane aktualne nowości ze świata TT.
Hmm... Moja historia nie jest ciekawa...

Tak naprawdę byłam tu z wami od zeszłych wakacji, ale tylko duchem (czy coś...). Trafiłam tu... sama nie wiem. Pamiętam, że u kuzyna ujrzałam Tytanów w TV, a że dawno ich nie widziałam, no to odrazu na YT i szperać. Znalazłam Noffa (szukałam czegoś po polsku), ale nie odcinki. No to jazda- szukamy dalej. Kicnęłam na parę blogów, gdzie pojawiała się wzminaka o serwisie, ale nie zainteresowała mnie. W końcu wkurzyłam się, wpisałam pierwszą lepszą frazę o odcinkach tytanów i BUM! Jestem u was. Przeglądam, szperam, dział wideo... Zobaczyłam, że są odcinki po polsku, to z miejsca się zajerestrowałam. No a potem to coś mnie tchnęło, napisałam na SB... I resztę znacie Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Widzę, że temat robi się ciekawy. Dlatego zapraszam więcej osób do dyskusji Robin :) Śmiało udzielajcie się.
Google Bestia :P Po prostu szukałam jakiejś strony czy forum o TT i puff.. Robin :) wyskoczyło Bestia :P
Ja wiele razy widziałam reklamę serwisu na innych blogach, parę razy tu wcześniej byłam, ale nie zainteresowałam się na tyle, żeby się zarejestrować. Potem serwis poleciła mi, zdaje się, Nela. Weszłam w końcu i się zarejestrowałam. I tyle. ; o

All hail Trigon
W sumie to dokopałam się tu przez Moon. Pokazywała mi kilka razy aż w końcu jej oświadczyłam, że zakładam tu konto.
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Zaczęło się od tego, że zacząłem szukać blogów z opowiadaniami o TT. Sporo ich przeczytałem. Z czasem zauważyłem, że na wielu z nich jest wspominane o forum. Muszę tutaj szczególnie wspomnieć o Silencie i Błyskawicy (14aiko14 o ile dobrze pamiętam). Szkoda, że przestaliście pisać opowiadania. Wasze blogi (między innymi) były bardzo motywujące do rozwoju zainteresowania Tytanami. Przez długi czas byłem gościem na stronie, aż w końcu się zarejestrowałem. Bestia ;)
Bestia :P Ja nie przestałem, tylko ostatnio mam przedłużoną przerwę. Ale kolejna notka jest w przygotowaniu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak sobie przeglądam forum i BTW. przydało by się reaktywować temat. Nadal jest porządna garstka osób, która się nie wypowiedziała. Bestia ;)
Robin :)ja sie wypowiedzialam, ale tak jakby troche zbyt ogolnie. Szukalambpo prostu jakiegos ciekawego forum o TT, na ktorym moglabym poznac osoby, ktore lubia to tak samo, jak ja. (byly to czasy, kiedy jaralam sie Tytanami niesamowicie i nie widzialam swiata poza nimi). Jak wpisalam cos w google, na pierwszym miejscu znalazl sie akurat serwis titansgo.pl wiec sie zarejestrowalam i szczerze mowiac, nie zaluje ze trafilam tutaj, a nie na jakies forum z tysiacami uzytkownikow, gdzie nikt sie nikim nie przejmuje, a na chacie gdy sie cos napisze, to od razu ginie wsrod tysiecy innych wiadomosci. : )
:*
Dokładnie zgadzam się z poprzedniczką. Co z tego, że nasz serwis nie bije rekordów w liczbie użytkowników. Może to nawet dobrze, że jest nas tyle, ile jest. Wiadomo, jeszcze na pewno w najbliższym czasie sporo fanów dołączy. Ale właśnie to, że jest nas niewielu sprawia, że każdy z każdym potrafi złapać dobry kontakt i nikt nie jest tutaj szarym człowiekiem [chyba, że tego chce], tak jak na wysoce popularnych witrynach. No a w dodatku panuje tutaj niespotykana atmosfera. Podsumowując - "mniej" wcale nie oznacza "gorzej" Robin :)
Dokladnie, ja osobiscie ciesze sie, ze nie jest nas tak wielu. Chyba zaden z nas nie chcialby, aby kompletnie ignorowano jego i jego zdanie na chacie, czy cos tym stylu. Mi jest bardzo dobrze tutaj, na naszym kochanym serwisie. Fakt, teraz wchodzi malo osob i sa tu troche pustki, ale przeciez kazdy ma powod i wciaz trwa przeciez rok szkolny, wiec o to, ze ludzie nie wchodza codziennie, nie ma sie co czepiac.
:*
Przejdź do forum: