Zobacz temat
 
Co jest lepsze w naszych notkach ?
I Dlatego zadaje pytania bardziej w sprawie ksywek, paringow (których i tak i tak można się spodziewać) i innych takim mniej istotnych spraw, a jak chcę zadać pytanie bardziej już "rozwinięte", wtedy jednak wolę zapytać na priv jednej osoby a niech inni z ciekawości umierają XD. NP. wczoraj z Ayl dyskutowałam na temat romansu w Avengers XD wszystko mam już ustalone (A NIECH TYLKO WSZYSTKIM WYGADA TO ZAGRYZĘ I ZADRAPIĘ!! ) XD
:*
Ok, a więc kto ma jakąś sugestię co do dalszych przygód Raniszkovej? Spodziewacie się horroru, opowieści o supermocach, kryminału...? Nie wiem w jakim kierunku pociągnąć fabułę. Ktoś coś proponuje? Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
horroro komedia??
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Bardzo śmieszne...
Pytałam poważnie - mam już bohaterkę, ale teraz co z nią zrobić - wykreować na super agentkę, obdarzyć mocami, zatrudnić jako zwykłą policjantkę czy kazać iść zamiatać chodnik!?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
MI SIĘ PODOBA KLIMAT Z MOCAMI! XD mi odwala dzisiaj bo miodziku nie zażyłam XD
:*
Hm.. a mi sie raczej nie podoba klimat z mocami. Bardziej super agentka mi przypadła do gustu XD Choc zamiatanie chodnika też moze byc ciekawe XDDD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Haha, nie ma to jak zamiatanie chodnika Gwiazdka :D XD
:*
Moim zdaniem ten temat jest mega-dziwny. Co jak wybierzemy coś co Ci się nie będzie podobać? Przecież, przede wszystkim powinnaś pisać dla własnej satysfakcji Bestia :P.
Zresztą nikt lepiej od Ciebie nie będzie wiedział co zrobić z Twoimi bohaterami.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent ma trochę racji, a poza tym to dziwne trochę jak się będzie wiedziało, co będzie w notkach. I dlatego ja zadaje pytania o zdarzeniach o których większość już wie, albo takie które są mało istotne do notki XD Bestia :P
:*
Szczerze? Powinniśmy to zmienić na "Co jest najlepsze w naszych notkach?" i wyrażać swoją opinię na temat dotychczasowych notek.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Hmmm... no nie wiem XD
:*
No ja zgadzam się z Forsaken. Bo ogółem to wszystko jest dziwne, jeśli chce się coś uzgodnić co do notek powinno to być na prywatnie z jedną, dwoma osobami. Na serwisie mamy stałą grupę osób i ile ich jest, tyle będzie odmiennych pomysłów.
Ja na przykład wszystko ustalam z Aylar i zagubioną a reszta niech czeka Bestia :P a pro po notka się opóźni bo nie miałam czasu dzisiaj na pisanie bo pół dnia byłam poza domem drzeć się z koleżankami do chłopaków XD
:*
Oo Zapisać kredą w kominie- razem z Elfikiem w jakiejś sprawie się zgadzamy... z resztą- i tak miałam zamiar wybrać się na dach...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie wnikam co ty będziesz na dachu robiła XD
:*
Przejdź do forum: