Zobacz temat
 
Raven w odcinku koniec
Dlaczego Raven zgodziła się na otwarcie portalu dla swojego ojca? Przecież gdyby się zaparła i powiedziała, że tego nie zrobi, to ten nie mógł by tego wymusić prawda? Mógłby ją i jej przyjaciół zabić, ale nie zmusił by jej do otwarcia wrót. Ona wychodzi z wierzy, bo jak mówi nie chce by tytani cierpieli, ale to trochę bez sensu, bo skoro wierzy jeszcze wtedy, że Trygon jest niepokonany, to tym samym skazuję na śmierć i ich i całą Ziemię, a także galaktykę (no bo w końcu Trygon wysyła swoje ogniki w kosmos). Oczywiście wszystko kończy się dobrze i tak dalej, i tak dalej, lecz Raven nie wierzyła w szczęśliwe zakończenie, więc dlaczego to zrobiła?
dzięki za odpowiedź, ale dla mnie jakoś ten odcinek był zbyt naciągany. Lepiej by zginęło 5 osób czy cała galaktyka wliczając w to te 5 osób? (wiem, że nie zginęli, ale Raven mówiła, że nie ma nadziei więc raczej myślała, że zginą)
Wiesz co ja się w to aż tak nie wgłębiałam, ale weź pod uwagę ze ona tez jest człowiekiem i targały nią rożne emocje, raz wątpiła całkowicie a raz miała trochę więcej nadziei głównie dzięki Tytanom. Ją wtedy złamała rozmowa z Trigonem, który wszedł do jej umysłu. A poza tym dla niej ważniejsi byli Tytani od całego świata, w sensie takim, że oddałaby za nich wszystko i tak jak mówi zagubiona nie pozwoliłaby nacieszyć się Slade'owi śmiercia Tytanów.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
No może i racja. Choć weźcie pod uwagę, że myślała, że tytani również zginą. A tak swoją drogą w odcinku w którym Gwiazdka przeniosła się 20 lat do przodu była Raven i świat nie był pod kontrolą Trygona. Więc albo się twórcą serialu coś powaliło, albo ta przepowiednia była od początku lewa. Po za tym Gwiazdka mówi, gdy wraca z przyszłości, że ich przyjaźń zmieniła przyszłość
Rokiiz - witaj na serwisie.
Odpowiedź jest prosta - ona nie miała wyboru, portal i tak by się otworzył, jedyne co mogła zrobić, to upewnić się, że Tytani będą bezpieczni.
Jeśli nie wiesz, jak to miałoby nastąpić - podpowiem. Czerwona "osobowość" Raven, przejęłaby nad nią kontrolę w krytycznym momencie i zmusiłaby ją do otworzenia portalu. Nie wszystko widać na pierwszy rzut oka, ale takie było założenie. Faktem jest, że kreskówka po prostu w dość trywialny sposób przedstawiła to co się działo z Raven. Z tego punktu widzenia można mieć odczucie, że ona mogła temu zapobiec, ale w rzeczywistości tak nie było.
A jeśli chodzi o odcinek w przyszłości, zauważ, że to jest przyszłość, w której nie ma Gwiazdki, czyli alternatywna rzeczywistość. Kto wie co się tam działo do czasu, kiedy Gwiazdka się pojawiła. Nie mówiąc już, o tym że kreskówka jest skierowana do młodszej widowni niestety, stąd też mniejsza dbałość twórców o szczegóły.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent dzięki za odpowiedź, teraz rozumiem. Nie pomyślałem o tym bo w odcinku nigdy więcej Raven wchłania swoją złą osobowość z pomocą Cyborga i Bestii tworząc jedną.
Zgadza się, ten odcinek właśnie miał za zadanie pokazać jak mniej więcej Raven funkcjonuje - kiedy jest niestabilna jej osobowości się "rozłączają", a kiedy panuje nad sobą, są jakby zjednoczone. I to nie tak, że to był jednorazowy wybryk, tylko po co to przedstawiać co odcinek Bestia ;). Po prostu w ten sposób mieliśmy zrozumieć jej osobę.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja tam rozumiałam Rav, Rozumiem Rav i będę rozumiała Rav niektórzy mówią że bywam taka sama jak ona więc nie czepiać się jak mi nagle odbije dziwne zachowanie wciąż jestem w złym humorze , sprawy w domu z rodzicami, wiecie chyba o co chodzi chętnie się komuś wyżalę nie chcę dusić tego w sobie... wyżaliłam się już kilku osobom ale to nie pomogło Cyborg :(
:*
To może dosyć zaskakiwać ale jeśli by to przeciągała jej przyjaciele by cierpieli, nawet jakby im sie udało odeprzeć atak Slade to mógłby atakować ludzi, aby zmusić Raven do podjecia korzystnej dla Trygona decyzji,a Tytanow do kolejnej morderczej walki, wiec właściwie za wiele opcji nie było. A skoro dała im część swojej mocy aby przeżyli to także musiała mieć jakiś cień nadziei, że uda się jej przyjaciołom znaleźć jakiś sposób aby pokonać Trygona. Bo jakby nie patrząc nie mieliby jak uciec z ziemi a Raven napewno wzieła to pod uwage.
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Przejdź do forum: