Zobacz temat
 
Opisz swojego bohatera ;)
Ostatnio stworzyłam na blogu team-insurmountable nową postać. Możecie tam zobaczyć jej zdjęcie, ale w najbliższym czasie przejdzie ono zmianę gdyż jest nie do przyjęcia. Tak więc :

Laura Demetria Stone - osiemnastoletnia córka złego czarodzieja pochodzącego z odległego świata Mohan. Jest ona siostrą Cyborga, a teraz wytłumaczę czemu jest tak, że pochodzą z innego miejsca. Otóż, rodzice tegoż rodzeństwa przeszli groźną kłótnie. Czarodziej postanowił zabrać Laurę do siebie, a matka, Victora. Czarodziej pochodził właśnie z Mohan, i po nim Demetria odziedziczyła magiczne moce. Dziewczyna posiada umiejętność stania się niewidzialną. Nigdzie nie rusza się, bez swojego miecza mądrości, dzięki któremu w czasie zgubienia się w odległym miejscu może odnaleźć prawidłową drogę. Jest bardzo dobrze obeznana w szelakich sztukach walk. Panna Stone nie cierpi wszystkiego co jest zielone, przez co staje się największym wrogiem Zielonego. Czasami wpadają oni w groźne kłótnie między sobą. Do ulubionych zajęć czarodziejki należą treningi a także rozmowy. Nie posiada ona chłopaka, lecz zmienia się to kiedy pierwszy raz podczas spaceru spotyka Red X. Na tym blogu, chłop XD i tak zostanie zły, lecz być może będą oni w związku. Nie zdradzę;* Demi (Demetria) koleguje się z Starfire, gdyż ma poczucie humoru. Zazwyczaj ubrana jest w czarną bluzę i spódniczkę, lecz kiedy dodam jej uniform, a zabiorę się za to w najbliższym czasie, będziecie sobie mogli oglądać, jej zdjęcie. Chyba to wszystko, co do włosów to tym czasowo są one różowe ale myślę, że zmienię je na inny kolor.
Laura jest boska. Ostatnio odwala mi na punkcie zła. Tak przerobiłam Roe, że nawet sama nie wiem, po czyjejś jest stronie Gwiazdka :D

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Teraz nieco o moim bohaterze, który w wyzerowanej serii jest zdecydowanie innym "Zwinnym".

Jego prawdziwe imię pozostaje jak dotąd nieznane. Wiadomo tylko, że przybywa ze Star City i jest "naśladowcą" Batmana i Red Arrowa. W Jump City ma jeden cel - sprawdzić swoje możliwości jako bohater. Mimo nie najlepszego początku The Dark Archer się nie poddaje. W dalszym ciągu próbuje chwytać przestępców, z czasem coraz lepiej. Jak na ironię losu - nie zdaje sobie sprawy, że w mieście działa grupa młodych bohaterów o nazwie Teen Titans. Jednak z biegiem czasu natknie się na Tytanów, którzy pomylą go z...

Starczy, tyle na początek. Reszty dowiecie się z opowiadań Robin :)
Szczerze? Tajemniczość to nie twoja bajka Robin :) wredne, ale szczere Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No i dobrze bo postać z opowiadania nie ma być tajemnicza Bestia :P To w końcu główny bohater. Bestia ;)
U mnie Roe sypie tajemnicami z rękawa xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zależy od gustów Bestia ;)
Nom. Ale tajemnica bardziej przyciąga. No bo kogo bardziej wolisz- tajemniczą Raven czy rozhahataną Gwiazdkę? Tajemnica to klucz. Do czego? To też jest tajemnicą... Tajemnica intryguje. Wtedy chcesz na siłę dowiedzieć się, co to takiego. Jest tak? Jest.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Bardzo ciekawa postać. Muszę przyznać, że zainteresowała mnie ta tajemniczość, bardzo fajneBestia ;)
@Rohkea, zgadzam się, ale jeśli tyczy się to głównych bohaterów np. serialu, opowiadania, nie zawsze tak musi być. Ja wolę poznać postacie dokładniej i dowiedzieć się czegoś więcej o nich. Rzecz jasna taka tajemniczość na krótki okres (przykładowo: powiązanie Artemis z Cheshire w Young Justice - zostało wyjaśnione po kilku odcinkach) jest fajna i rzeczywiście może nas intrygować czy zaciekawić, ale na dłuższy czas stałoby się to dla mnie denerwujące. Krótko mówiąc, nie lubię skrytych bohaterów, chyba, że z początku.

@Rachel - fajnie, że postać Ci się spodobała, ale absolutnie nie mam zamiaru żeby była tajemnicza Bestia :P Po prostu nie wyłożę kawy na ławę, wszystkiego dowiecie się w odpowiednim momencie z opowiadania Bestia ;)
Mówcie co chcecie, ale Roe jest, jaka jest.

A moim bohaterem jest kot Klakier xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie odnosiłem się prosto do Twojej postaci, tylko mówiłem tak ogółem. Jak coś nie żebym krytykował Roe Bestia ;)
To świetnieBestia ;) Ogółem jak wspomniałam, cała postać jest THE BEST!
Zwinny- wiem, głupia nie jestem ( wbrew pozorom xD)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Red X

Ze względu na to ze jest bardzo ale to bardzo tajemniczy...

Jest typem samotnika a także Egoisty nie psychola z którymi tytani muszą walczyć na codzień

posiada takie same umiejętności walki jak Robin(każdy wie że to z początku Robin był Red X-em)

zastanawia też was pewnie to kto tak naprawdę może się chować pod maską Red X-a Robin :)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
@TheRedX- kochany, opisujem tu własnego, wymyślonego bohatera, a nie już zaistniałego Bestia ;)

PS. Przyzwyczaisz się do mnie, z początku mogę się wydać trochę kąśliwa Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
OOOO ciekawie i oryginalnie Gwiazdka :D
:*
Hmm...Tak się zastanawiam, może by opisać którąś z blogowych postaci? Hmm... Opiszę tą, której jeszcze nie znacie, ale zamierzam ją później wykorzystać. ^.^
Nakita Opal - Pochodzi z Keyer. Ma szczęśliwą rodzinkę. Jednak, kiedy zaczęła się wojna, każdy rozszedł się w swoją stronę. Nakita posiada krótko strzyżone wiśniowe włosy, porcelanową cerę i szpecącą jej słodką twarzyczkę bliznę ciągnącą się od czoła do samego czubka nosa. Do tego posiada mechaniczne oko z pionową źrenicą. Blizna i oko są skutkami nieudolnej próby polowania na wilkołaki. Przez to jedno oko (prawdziwe) ma brązowe, a drugie jasnożółte. Nosi błękitny płaszcz z postawionym sztywno kołnierzem. Poza tym jeszcze czarne rajtuzy i niebieska koszulka. No i jeszcze stare brązowe trampki! Nie zapominajmy o trampkach!
Z charakteru Nakita jest zazwyczaj wesoła i milutka. Do tego jest diabelnie inteligentna, ale zawsze wszystko jej umyka, ponieważ jest "troszkę" roztrzepana. No i jest straszną niezdarą. Ciągle coś stłucze, wpadnie na coś itp. Naki kocha koty i ptaki.
Mam nadzieję, że opisałam ją obrazowo. =)

EDIT : Jejuś...Tak się rozpisałam, że nikomu nie będzie chciało się tego czytać. X_X

All hail Trigon
Przeczytałam... I liczyłam na coś dziwniejszego Bestia :P

Jinx, Kida i ludziów z shadows sobie daruję. Ar nienawidzę. Dea jest nudna. Wszystkie Roe są nijakie. Za niedługo rzucę coś o Bezimiennej, ale jeszcze trochę poczekacie Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Stella (jakież to inteligentne)
Imię: Stella
Psełdo: Stelly, Star
Nazwisko: Natural
Wiek: ok. 17 lat
Moce: Jest czarodziejką natury i aby używać mocy musi się przetransformować, potrafi:
- owijać przeciwnika łodygami (grubymi)
- wytworzyć mgłę w kolorach tęczy (taka mgła strasznie daje po oczach)
- jaj śpiew potrafi zahipnotyzować każdego osobnika płci męskiej
- ma umiejętność wytwarzania kwiatów, które mogą połknąć wroga.
- potrafi wytworzyć pyłek usypiający.
- ma swoje berło które teleportuje, oślepia i uzdrawia.
Rodzice: Zginęli w oblężeniu na jej wymiar.
Pochodzenie: wymiar - "Naturalny Raj".
Przeszłość: Tak jaj już wspomniałam, Stella pochodzi z Naturalnego Raju, prowadzi tam szczęśliwe życie. (Stella jest księżniczką Naturalnego Raju) Pewnego dnia planeta zostaje zaatakowana przez mroźnych wojowników. Król i królowa giną, a planeta zostaje zmieniona w królestwo zimy. Grupka czarodziejek zostaje się, a najstarsza posądza Stellę o zdradę. Stella ucieka przed atakującymi ją rówieśniczkami. Wkrótce to one zostają schwytane, a Stella ucieka na Ziemię. Tam poznaje Tytanów.
Najlepsza przyjaciółka: Gwiazdka
Miłość: w tajemnicy Robin.
Ulubiony kolor: Wszystkie odcienie żółtego i zielonego.

Resztę o Stelli dowiecie się na moim blogu.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Przejdź do forum: