Zobacz temat
 
Opisz swojego bohatera ;)
Tutaj chyba każdy wie o co chodzi.
Opisujemy własnego superbohatera, jakie ma moce, jaka jest jego/jej przeszłość, i wszystko co się z nim wiąże. Nie musi lecz może być to postać z blogów.

Dla przykładu dam opis Milly:

Jej pełne imię to Milly Kimberly Messer, jednak z powodu złych skojarzeń związanych z imieniem "Milly", zmieniła je na 'Milla'. Pochodzi z wymiaru Nehron, w którym istnieje coś takiego jak "magia czterech żywiołów". Matka Milly miała zdolności związane z wodą, ojciec z ziemią - nikt nie przypuszczał że ich córką opiekować się będzie ogień - żywioł który niszczy wszystko co stanie mu na drodze. Szybko potem ojciec zmarł, a zaraz po 17. urodzinach dziewczyny matka nie pozostawiła po sobie śladu.
Milla potrafi posługiwać się telekinezą, telepatią i oczywiście jak wszyscy spod jej żywiołu potrafi wywołać pożar, wchłonąć ogień, a gdy się skupi, potrafi stworzyć czerwony promień.
Ma długie, czarne włosy, które najczęściej spina w kucyk na czubku głowy, chociaż często są też rozpuszczone. Milla jest posiadaczką dużych, brązowych oczu. Najczęściej ubrana jest w czarne spodnie, szary top i czarną bluzę. Buty to tylko i wyłącznie baleriny. Milla jest osobą roztargnioną, często zamyśloną i "żywą".

Ok, teraz wy. :D
Edytowane przez Milly dnia 2011-02-10, 14:15
Uwaga, biore sie za opis bohatera xD
Moja bohaterka jeszcze nie ma imienia.
Jest ona w polowie aniołem a w połowie demonem. Jej długie,gęste, lekko falujące i sięgające pasa jasnozłote włosy poprzetykane często białymi pasemkami. Ma duże oczy o kształcie migdałów które są tak jasnoniebieskie że aż prawie białe. Jest drobna i bardzo chudziutka. Wystają jej obojczyki. Na plecach ma przejrzyste skrzydła które w słońcu mienią sie pastelowymi kolorami. Potrafi pirokineze, telekineze, telepatie. Kiedy kogoś dotyka, poznaje całe jego życie. pozatym niechcący przesyła swoje emocje innym.
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Też się przyłącze Robin :)
Moim ulubionym bohaterem jest Zwinny(ang.Speedy)który w moim blogu wciela się w postać nowego członka tytanów.Co do jego wyglądu to ma (jak większość wie) rude włosy,na twarzy nosi maskę,posługuje się strzałami samonaprowadzającymi i nie tylko.Ma bordowy kostium i łuk którym strzela.I to by był Speedy z kreskówki.
Jednak ten występujący w moich opowiadaniach jest dosyć różny.
Też ma rude włosy,ale: nie nosi maski,stroju i nie posługuje się strzałami(no dobra,strzałami się będzie posługiwać ale dopiero w przyszłych odcinkach).Co do jego stroju to on żadnego nie ma.Jedynie symbiont który wchłania się w niego daje mu moce.Oprócz tego Zwinny nie mieszka razem z Tytanami Wschodu ale Młodymi Tytanami.Wodnik,Żądło,Mas i Menos pojawią się dopiero w trzeciej lub drugiej serii.
Kornelia ( ksywki Nela lub Korni )
Postać z bloga teen-titans-forev...og.onet.pl
Pochodzi z Wymiaru Wiecznego Mrozu ( inna nazwa: Varnoth ) Jest wysoką dziewczyną o długich blond włosach i niebieskich oczach. Usta zawsze ma krwisto czerwone. Posiada moce dwóch żywiołów. Lodu i ognia. Jako jedyna w swoim wymiarze posiada moce ognia. Dlaczego? Ponieważ jej ojciec pochodzi z Wymiaru Ognia, matka natomiast z Varnoth. Uciekła ze swojego wymiaru, ponieważ groziło jej niebezpieczeństwo. Władze obu wymiarów mają prawo zabić dziecko, zdrajców ( czyli, jeżeli dwie osoby z innych wymiarów się zakochają, to są nazywani zdrajcami )
Moce: lodu, ognia, telekineza, potrafi latać i uzdrawiać, może zamieniać się w anioła i białego smoka. Umie posługiwać się magią.
Jest tajemnicza, ale mniej niż Raven. Z natury spokojna, łagodna, ale jeżeli ktoś ją rozwścieczy to potrafi pokazać pazurki. Gotowa do oddania własnego życia za przyjaciół ( dokładniej opisane to będzie w rozdziale 17 jak mi się uda )
Sympatia: dwie osoby, ale to w innym rozdziale Bestia :P
Zapraszam na bloga


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
Silent
Postać z bloga: http://tt-silent....
Poznajemy go jako małego chłopca, który traci pamięć w wypadku mającym miejsce w Chinach. Nic o nim nie wiemy, on sam zresztą też nie. Po wypadku budzi się w miejscu, które okazuje się być słynną świątynią shaolin. Spędza około 6 lat trenując razem z mnichami i z czasem odkrywając, że w wyniku wypadku posiadł nadprzyrodzone moce. Gdy jest już starszy wyrusza w podróż do USA, skąd jak mu się wydaje pochodzi. W drodze spotykają go przeróżne przygody, o których tez się z czasem dowiemy. Prawdziwa opowieść zaczyna się natomiast, gdy Silent spotyka na swojej drodze Tytanów...

Resztę polecam przeczytać na blogu Robin :)
Edytowane przez Silent dnia 2011-06-05, 18:54
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
No to i ja dodam swoją bohaterkę, którą wymyśliłam po przejrzeniu waszych pomysłów:

Lia. Jest z ziemi. Uczyła się w akademii Brata Krwiaka. Matka była arabką, ojciec irlandczykiem. Wychowywała ją matka, która uprawiała taniec brzucha. Nauczyła córkę tego co sama potrafiła. Oczy od urodzenia miała jak ona. Jak kobra. Moce ujawniały się w momencie kiedy chciała kogoś do czegoś przekonać, wtedy to używała instynktownie hipnozy za pomocą oczu. Jej rówieśnicy od zawsze uważali ja za dziwną i bali się jej dlatego nigdy nie miała przyjaciół. Kiedy czuła się bardzo samotna hipnotyzowała kogoś i spędzała z nim czas. Chciała być traktowana jak inni. Jej zdolność zauważył Brat Krwiak i nakłonił ją do wstąpienia w szeregi jego uczniów. Tam nauczyła się perfekcyjnie panować nad swoją mocą. W trakcie jednej akcji wysłanych ją i innych przez Bractwo odkryła, że potrafi się zamieniać w kobrę dowolnych rozmiarów oraz posiada zdolności właściwe kobrze: zabijający jad, a także widzi w podczerwieni. Od tamtego momentu kiedy coś mówi akcentuje literę 's'. Pewnego dnia Lia zrozumiała, że Bractwo wykorzystywało jej zdolności więc uciekła. Dzięki dobrej umiejętności tańca brzucha nie dość, że zarabiała na własne utrzymanie to jeszcze szło jej przy tym całkiem dobrze. Kupiła sobie soczewki dzięki czemu już nie patrzono na nią jak na dziwadło. Pewnego dnia została sprzedana przez pracodawcę. Kiedy dowiedziała się o tym uciekła do innego miasta i żyje tam do tej pory najczęściej w postaci kobry, a za mieszkanie służy jej pomieszczenie w wentylacji niższej kondygnacji wieżowca.
Moce: hipnoza, przemiana w kobrę, w postaci kobry jad i podczerwień.
Wygląd: oczy wężowe, czarne, długie włosy, często upinane w dwa koki, z których wypadają kosmyki, smukła budowa ciała, styl ubioru: dżinsy, szara bluza z kapturem, nosi soczewki niebieskie, na szyi amulet z hematytem, w torbie ma strój do tańca brzucha, wiele błyskotek do niego, a także zdjęcie matki. Często chodzi zaniedbana, je to co upoluje jako kobra.
Uwielbia muzykę, taniec a także biżuterię, ale aktualnie woli pozostać niezauważona i nie chce rzucać się w oczy.
Charakter: jej marzeniem jest mieć przyjaciela, dlatego zazwyczaj stara się być miła, ale jeśli widzi, że ktoś chce ją wykorzystać do swoich celów lub nie szanuje jej zdania, wtedy staje się wrogiem.
Ogólnie jest osobą ciepłą, ale już nauczyła się w życiu, że nie każdemu należy ufać. Dlatego jest raczej zdystansowana. Jest rozwarstwiona jak cebula ;] na zewnątrz miła dalej zdystansowana a w środku ciepła.
Wiek: 17 lat
Edytowane przez Silent dnia 2010-04-12, 23:46
Areth ( wiem trochę dziwne imię ale jakoś tak mi się skojarzyło ) ma brązowe krotkie włosy z czerwonym pasemkiem . Ubrana jest w czarny kostium z czerwonymi refleksami .pochodzi z ziemi a swoje moce zdobyła w spotkaniu z Mategem . Mateg to ''czyste zło" . Kiedy Areth potknęła się uciekając kawałek lusterka wyleciąjej z kieszeni i wbił się Mategowi w skórę który Areth wyrmała zanim on zniknął. Odtąd Areth posiadła część mocy Matega . Są to żywioły . Gdy się zdenerwuje zaczyna miotać ognie najczęściej zdażato się gdy coś się stanie zinsygnium które nosi na głowie. Jest to mały amulet w kształcie 8 który w pewnym sensie chroni ją przed wpływem części duszy Matega
Moja blogowa Issy (ostatnio ją "trochę" podrasowałam Gwiazdka :D)

Pochodzi z królewskiej rodziny w wymiarze K. (Keyerr).
Ma bladą skórę i czarne , kręcone włosy. Świat według niej jest tylko iluzją. Jako jedyna na Keyerr jest nieśmiertelna , ponieważ jest wcieleniem zimy. Zazwyczaj nie jest zbyt skora do rozmowy , szczególnie o tym kim jest i skąd pochodzi. Jej oczy są szare , choć gdy poznała tytanów zaczęły zmieniać kolor na niebieski. Zwykle ubrana jest w biały strój z kapturem zakrywającym pół twarzy.
Nie ma ona żadnej szarej przyszłości jak zniszczenie świata przez nią itp.
Bardzo kusiło ją zamrożenie planety i stworzenie swojego własnego odludzia. Jednak musiała uciec , ponieważ najeźdźcy , którzy spalili jej dom uprowadzili by ją.
(mimo tego , że mogła ich po prostu zamrozić xD wolała jednak nie walczyć z przeciwną siłą - było ich więcej a panowali nad ogniem )
Nie wiem czy ten opis wam wystarczy Gwiazdka :D niestety pisze bardzo chaotycznie...
No nic Gwiazdka :D raz sie żyje

All hail Trigon
Część tego tematu została przeniesiona, ze względu na niezgodność tematyczną. Znajdziecie ją w temacie Fani na "kilka chwil".
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Kolejny wpół anioł, wpół demon... ludzie, czy nie bohater dla odmiany nie może być normalny?
If I close my eyes. And fell asleep in this layby
A ty znów z tym zaczynasz... Daj spokój. Każdy może mieć takiego bohatera jakiego chce Bestia ;)
Dla wielu ludzi tak jest ciekawiej. Połączenie sprzeczności itd. Anioły są piękne, o demonach się ciekawie pisze, a łącząc uzyskuje się ciekawe efekty.
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Pomijając fakt, że pół anioł-pół demon jest teologicznie niemożliwy, to po prostu, brakuje temu oryginalności Cyborg :(
Edytowane przez Frey dnia 2011-09-25, 17:39
If I close my eyes. And fell asleep in this layby
Wiemy o tym, już kiedyś była taka rozmowa. A oryginalne czy też nie - ważne żeby postać była udana.
w najbliższym czasie, przedstawię wam moją nową postać: )
MOja postać (Rohkea) już niedługo pojawi się na moim blogu :-)
Po dłuższym zastanowieniu postanowiłam opisać mojego bohatera Bestia ;)
Xerkes (a dokładniej Xerkes Septimus Gabriel Van Helsing - tak, nazwisko jest celowo zaczerpnięte. Może nie tyle z "Hrabii Dracula", co z "Van Helsinga" ) to chłopak o aparycji Latynosa - czarne włosy sięgające ramion, skórę koloru mlecznej czekolady i nieco jaśniejsze oczy (chociaż rysy typowo europejskie). Jego cechą charakterystyczną są dwie blizny jak cienkie kreski na prawym policzku (o czym zapomniałam napisać na blogu, ale zaraz poprawię ten błąd). Na blogu ma lat 17. Jest niesamowicie szybki i silny, chociaż dla niego to "nic nadzwyczajnego". Włada szablą. Pochodzi ze świata Archevic, chociaż o jego przeszłości nic nie wiadomo - "ma dziurę w pamięci". Gdy pojawia się pierwszy raz, ubrany jest "po średniowiecznemu" - płócienna koszula i skórzane portki wpuszczone w wysokie buty.
Postać jest moja autorska. Oryginał nieco różni się od tego bloggowego, ale nieznacznie Bestia ;)
Edytowane przez Huntress dnia 2011-09-30, 19:10
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Huntress, twój bohater jest wyjątkowo oryginalny. Masz świetne pomysły. Robin :)
Bardzo dziękuję Robin :) Ostatnio dorabiam oryginałowi drzewo genealogiczne. Według niego, powinien mówić w chyba 10 językach xD Niemal każdy jego przodek jest z innego kraju: Hiszpania, Grecja, Francja, Polska, Egipt... Wymieniać można a wymieniać Bestia ;)
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
No to nieźle powiem Robin :)
Przejdź do forum: