Zobacz temat
 
Arrow
Nie potrafię go sobie wyobrazić w takiej masce. No za kij nie mogę! Ale może to by sprawiło, że będzie można go rozpoznać. (Jak na mnie to on nawet jak w cieniu stoi z tym kapturkiem na łbie to widać jego twarz x.X)

All hail Trigon
XD Silent chodziło jej o ten wybuch co jest na początku każdego odcinka kiedy Ollie strzelał, żeby zwrócić uwagę statku. Jest powtórka na początku każdego epizodu, pytam się jak można tego nie pamiętać? Bestia :P
Nie zwróciłem uwagi specjalnie Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Reaktywuję temat - premiera sezonu 2 nastąpiła i myślę, że jest to rozsądna okazja Gwiazdka :D Odcinek można zobaczyć już na serwisie z polskimi napisami.
Jak pierwsze wrażenia? Komentujcie bezpośrednio w dziale wideo lub na forum.
Boski. Po prostu boski. Ta seria zapowiada się świetnie. : DD No i wreszcie Oliver będzie się nazywał Green Arrowem. Na ten moment chyba najbardziej czekałam. (Ej, BTW, czy tam była Black Canary? XD)

All hail Trigon
Jeszcze oficjalnie tak się nie nazwał, ale zapewne wystarczy poczekać do drugiego odcinka aby usłyszeć Green Arrow Gwiazdka :D Tak, na końcu była Black Canary, chociaż jej wyglądu bym się trochę przyczepił (chodzi mi głównie o strój).

A co do moich wrażeń, to zły nie był, ale spodziewałem się czegoś lepszego. Będę cierpliwy i dam akcji się rozkręcić, choć zdecydowanie lepiej wypadł pilot pierwszego sezonu.
Tak BTW. wszystkie odcinki w dziale wideo zostały naprawione i są z napisami PL. Został dodany także odcinek specjalny (jest wprowadzeniem do 2 sezonu) i jeśli ktoś jeszcze nie oglądał premiery, to radzę sobie najpierw ten odcinek zarzucić.
Hahaha Gwiazdka :D świetne wydarzenia. Przyznać się kto ogląda Arrow! Kapitalny drugi sezon, naprawdę o wiele lepszy niż pierwszy, odcinki na najwyższym poziomie, a kilka ostatnich naprawdę zniewala! W dziale wideo do oglądania dla tego kto jeszcze tego nie zrobił!
Ja niedługo zamierzam nadrobić, do League of Assasins oglądałam jak na razie. I racja, Arrow jest coraz lepsze z każdym odcinkiem. : D

All hail Trigon
Kto oglądał ostatni odcinek? Mówię o "The offer" Gwiazdka :D
Z niecierpliwością czekam na bezpośrednie starcie "Arrow team" z ekipą Ra's Al Ghula :-)
Przejdź do forum: