Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
Spoko już wrzucam

Połączony z 26.04.2012 15:04:04:
Proszę mam nadzieje że tym razem będzie działało i sprawdziłam tamto i faktycznie zamiast całego folderu pobiera się tylko dokument tekstowy ;/
http://www.mediaf...cnvn02elh8
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-26, 15:09
:*
Całkiem charakterystyczna postać. Czerwone rogówki jednak wyglądają bardzo dziwnie. Być może wieczorem wstawię design w swojej wersji.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
HAHA Ja już Rillkowi powiedziałam że talentu nie mam i się tylko ktoś spróbuje ze mną sprzeczać to zabiję, zagryzę i wszystko na raz!! Gwiazdka :D XD
:*
Jutro albo dziś wieczorem wstawię swój design Robin :). Ładna Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
:* mam nadzieję że wypali wszystko co planujemy XD
:*
Insi, świetna postać i oryginalny strój. A tak poza tym, masz talent, ładnie rysujesz, trzeba przyznać. Robin :)
Przestań! nie mam talentu i koniec! XD
:*
Ty możesz sobie tak uważać Bestia :P. Mojego zdania za żadne skarby nie zmienisz.
Taaak? To jeszcze zobaczymy Gwiazdka :D
:*
Proszę mi się tu nie kłócić Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Gwiazdeczka ma rację, ćwicz dużo, to sama się szybko przekonasz, że to prawda.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przestańcie aż się zarumieniłam XD Gwiazdka :D=*
:*
Będę bezlitosna - świetne! Insy, nie masz co zaprzeczać, jak się ma talent, to tylko go szlifować i najwyżej się rumienić xD
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Coś długo nie dyskutowaliśmy na temat Kreskówki Bestia :P czas wrócić, jak tam sztuka Kiry? ;>
:*
Prace cały czas trwają, kończymy scenariusz na pierwszy komiks, ustaliliśmy designy i niedługo bierzemy się za rysowanie. W pierwszym numerze jeszcze nie będzie niestety Chloe i Aurory, dołączą one wkrótce, bo musimy im poświęcić trochę więcej czasu, żeby je opracować jak należy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dobra, nie powiem, co myślę xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
XD czemu nikt mnie nie informuje jak przebiegają prace?!?!?!?!?!?! będzie ZGON! XD
:*
Nie informuje, bo to ściśle tajne, do momentu wypuszczenia pierwszego numeru nic więcej nie ujawnimy Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
XD foch, nie znam cię XD
:*
Przejdź do forum: