Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
Bestia :P Jak wróci to mamy sporo do omówienia, ale już w innym temacie. Przede wszystkim musimy zrobić ostateczne designy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja chcę jak najszybciej Kirę!! nie mam na kim się wyżyć pod względem projektu XD a poza tym TĘSKNIĘ JAK MY WSZYSCY!!! CAŁUSKI OD WSZYSTKICH DLA NASZEJ WSPANIAŁEJ I JEDYNEJ KIRY!!
:*
Bestia :P Ty nie ściemniaj tylko wstawiaj postać Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
XD wstawię wstawię jak tylko szczegóły skończę!! przez to całe zamieszanie zgubiłam czarny mazak!! XD
:*
Hej moje słoneczka xD Pożyczyli mi laptopa Gwiazdka :D!
Co macie mi do powiedzenia?
Od razu przepraszam za krzywo zrobione oczy Dark Archera >.<"""...
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Mamy do powiedzenia - wracaj do domu Bestia :P, czekamy aż Cię w końcu wypuszczą. BTW Twój brat by nie chciał do nas zaglądać? Jak ma ochotę, niech sobie założy konto i wpada co jakiś czas.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Co do Silenta- jak patrzę na jego zdziwiono-znudzoną minę, to myślę- "Ar coś nabroiła" xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
XD silent ma rację tęsknimy za tobą kira :* <3 a co do postaci to już skanuję a backstory pojawi się dziś na moim blogu chyba że wolicie żebym i szkic i backstory dała do pobrania w jednym folderze hmm? do was zdanie należy...
:*
Obojętnie, rób jak chcesz Robin :). Ale dawaj szybko, bo będę musiała za niedługo schodzić...
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
SKOŃCZYŁAM!! Daję link! zrobiłam to w folderze do pobrania w dokumencie tekstowym jest wszystko napisane więc nie martwcie się i sory za jakość rysunku ale miałam do dyspozycji tylko stare kredki i mazaki i jest jeszcze mój okropny brak talentu plastycznego ... -.-
http://www.mediaf...9v7xy3x7rk
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-26, 13:23
:*
Jeden problem - nie widzę obrazka Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wrzucałam obrazek do folderu przecież Bestia :P
:*
Wrzuciłaś do folderu, ale na neta zamiast folderu wrzuciłaś sam dokument.
Wrzuć go osobno tak samo jak tekst wrzucałaś.
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-26, 13:42
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Wróciłam do domu Gwiazdka :D!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Jeee!! witamy kirę!! <3
:*
Super, to teraz zajrzyj do działu projektu Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Tak, moja postać już gotowa i wrzuciłam folder ze szkicem i backstory do pobrania więc zapraszam Bestia :P
:*
Super Robin :) A teraz mogłabyś dać link do zdjęcia?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Jak to? nie ma zdjęcia w folderze? przecież dawałam :/
:*
No nie ma :/.
A może spróbuj zdjęcie gdzieś osobno wrzucić
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: