Zobacz temat
 
Projekt Kreskówka
I powiedz, że tęsknimy (przynajmniej ja!)!

Silent- miło, że zauważyłeś. Ja aktualnie uważam, że nie nadaję się do niczego. Z piór mogę zrezygnować, ale paska nikt mi nie zabierze Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
a też bardzo, bardzo tęsknię za naszą wspaniałą Kirą! oby szybko zdrowiała i niech wraca!
W sprawie mojej postaci to nadeślę Kirze szkic do przerysowania jak tylko wróci a teraz przepraszam, wracam do opychania się winogronem Bestia :P
:*
BTW Ja bym prosił, żeby osoby zaangażowane odniosły się do mojej sugestii. Chciałbym wiedzieć co o tym myślicie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja jestem stuprocentowo pewna, że moja praca nad tłami to, jakby to ująć - niewypał. Nie orientuję się dokładnie w tym programie, no a co gorsza - nie wywiązuję się z obowiązków [nie, to nie przez lenistwo - zawadza mi nauka do egzaminów]. Także chciałabym przeprosić i zrzec się tej pracy. Po egzaminach dam odpowiedź, czy na pewno [żeby nie było, tak jak z tymi tłami] będę w stanie pomóc przy rysowaniu komiksu. Myślę, że nie będzie problemów - rysować bardzo lubię, to zdecydowanie łatwiejsze niż praca w programie graficznym. Ewentualnie, jeśli się zgodzę, muszę poinformować, że nie mam skanera. Także mogłabym robić zdjęcia aparatem na makro, przy dobrym oświetleniu i później wysłać.

Przepraszam za utrudnienia.
Ja mam skaner ale nie zawsze dobrze działa więc jak by co to zastosuję się do sposobu star ;O
:*
Ej, Magda mi kazała wstawić na DA jakiś rysunek dla was, wiecie, jak to zrobić?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Kiepsko, bo ze zdjęć tylko tabletem można poprawiać, a Kira chyba niestety nie ma. Najwyżej ja spróbuję poprawiać, poza tym nie przejmuj się tak tymi tłami, na razie na kreskówkę też nie mam czasu, więc o niej pogadamy jak przyjdzie na to pora. Póki co robimy komiks z designami Kiry, które spróbujemy zoptymalizować jeszcze.

Połączony z 24.04.2012 14:05:33:
Kira napisał(a):

Ej, Magda mi kazała wstawić na DA jakiś rysunek dla was, wiecie, jak to zrobić?

Wejdź na deviantart.com, zaloguj się na jej koncie i kliknij gdzieś na górze przycisk submit art. Trzeba powypełniać pola i akceptować, czasami ciężko dostrzec niektóre pola i trzeba je uzupełnić jeszcze, jak będziesz miał problem daj znać.

Połączony z 24.04.2012 14:22:04:
BTW nadal nikt nie odpowiedział co myśli o kwestii organizacji dalszych prac.
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-24, 14:22
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Magda, czy Kira, jak wolicie, kazała przekazać swoje pozdrowienia i że rysuje dalej. Tak trochę o tym poczytałem, i w sumie ciekawy macie pomysł dla zabicia czasu Robin :). Magda ma tablet, ale nie miała na razie czasu niczego poprawiać.
To ten projekt: http://girlfromyo...-298164509
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-24, 15:55
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Dzięki za wstawkę.

Połączony z 24.04.2012 15:54:29:
Bestia :P Silent powinien być trochę niższy i nie taki chudy, ale przypuszczam, że trochę czasu minie, zanim wszystkie postacie osiągną ostateczny wygląd.
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-24, 15:54
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przekażę Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Wiadomo coś kiedy wróci do domu?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Chciałabym pomóc jakoś, ale się do niczego nie nadaję. Mogłabym ew. zaoferować moją pomoc przy scenariuszu. ;3

All hail Trigon
Jak wcześniej wspominałem każdy chętny będzie miał okazję pisać scenariusz.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Moja postać prawie gotowa ale muszę sprawdzić ... może jeszcze wpadnę na jakiś ciekawszy pomysł w sprawie wyglądu i prześlę wam to jutro lub w czwartek żebyście obczaili
:*
Magda powinna już być w domu w czwartek, jutro ją jeszcze trzymają :/
To ze zrobieniem tego osobnego działu na ten wasz projekt jej pasuje
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ok, thx za info Robin :)
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Mi też to pasuje

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeszcze tylko poprawię szczegóły i już skanuję Bestia :P
:*
Jest tu Dark Archer:
http://girlfromyo...-298335488
Nie miała czasu pokolorować, a na DA jest notatka od niej
Jeszcze narysowała tego jeszcze raz:
http://girlfromyo...-298335916
Szczerze mówiąc, to ona mnie rozśmiesza- zadania domowego nigdy nie zrobi, a jak te obrazki ciągle rysuje... xD
Edytowane przez Silent dnia 2012-04-26, 02:00
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Kira seryjnie świetnie rysuje, ma talent proszę przekaż jej ode mnie te słowa i dodaj pozdrowionka :*
:*
Przejdź do forum: