Zobacz temat
 
New Teen Titans
titansgo.pl/images/news/dcnationnewtt.png
Jak wiadomo, Tytani powracają po latach w ramach bloku DC Nation. Co lepsze, dostali własną miniserię o nazwie New Teen Titans, która z pewnością nie jest Wam obca. Informowaliśmy o tym w licznych newsach, dodawaliśmy klipy a teraz zapraszamy do dzielenia się opinią na ten temat.
No cóż... zaciesz Gwiazdka :D Super, ze w świecie TT znów cos sie dzieje. Co prawda wolałabym coś poważniejszego, ale co tam Robin :) Trzeba sie cieszyć tym co jest. Nie mogę sie juz doczekać New Teen Titans. Zapowiada sie fajnie. Bestia ;)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ja się bardzo cieszę. Nie mogę się doczekać pierwszego odcinka. Świetnie jest znów zobaczyć tytanów na ekranach telewizorów. ^ ^
Popieram myślałam, że do końca życia będę oglądała dobrze znane mi odcinki TT i, że każdy o nich zapomni, ale teraz, jak są nowe może dla niektórych lepsze, odcinki może więcej ludzi polubi teen titans i zacznie się nimi interesować Gwiazdka :D powiększy się serwis Robin :), a co do tych odcinków śmieszne są, ale fajne Gwiazdka :D
Jestem, jakby to najtrafniej określić.. wniebowzięta! Gwiazdka :D Cieszę się, że świat Tytanów znów nabiera pozytywnych barw i że będziemy mieli styczność z nową miniserią dot. naszych ulubionych herosów. Prawde mówiąc żyłam w całkowitym przekonaniu, że to już koniec kariery TT, a jednak.. Myliłam się i cieszę się, że się myliłam. Robin :)
ja tak samo Bestia ;)
Popieram powyższe. Nawet nie wiecie jaki mam wielki zaciesz! Happy; )
Gwiazdka :D
A tak z czystej ciekawości, kiedy pierwszy odcinek? Może przeoczyłam jakiś news. .. o.O
Nie wiem. Ale to będzie premiera angielska, czy w Polsce też coś rozkręcą? Gwiazdka ^^'
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Pierwszy odcinek już w następną sobotę. Na pewno dowiecie się o nim z newsów i póki co wygląda na to, że nawet będziemy mieli transmisję na żywo. Godzinę podam jak ustalę z jakiej strefy czasowej pochodzi transmisja.

Połączony z 23.02.2012 21:44:08:
Dokładnie premiera odbędzie się w sobotę 3.03.2012 r. po godzinie 16:00. Liczę, na dużą frekwencję szczególnie, że pora osiągalna i przyzwoita chyba dla wszystkich. Robin :)
Edytowane przez Silent dnia 2012-02-23, 21:44
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Co powiedzieć... Teen Titans Go! I przyciągnijcie więcej fanów! xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Transmisja już działa Bestia ;) http://titansgo.p....php?v=152

Połączony z 24.02.2012 01:02:43:
XD właśnie oglądałem CN i natknąłem się na reklamę DC Nation, w której zachęca nas do ogladania ekipa aktorów z Teorii Wielkiego Podrywu Gwiazdka :D
Poza tym można w niej już zobaczyć nowe logo DC i kilka fajnych urywków z GL TAS.
Edytowane przez Silent dnia 2012-02-24, 01:02
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Nie mogę się doczekać premiery. W tej chwili to nawet Young Justice schodzi na drugi plan Bestia ;) Powrót Tytanów wreszcie nastąpił i to dość niespodziewanie. Jestem pewien, że DC i WB są gotowe dać Teen Titans kolejną szansę.

Młodzi Tytani byli dość lubiani jak na serial dla dzieciaków. Teraz nic tylko czekać i zobaczyć jakie New TT przyniesie wyniki oglądalności. Jeśli będzie dobrze to na początek stawiam na drugą serię mini, a dalej może naprawdę wezmą naszą ulubioną piątkę do poważnego serialu Gwiazdka :D
Oby było tak jak mówisz Zwinny Robin :) Jest się z czego cieszyć Gwiazdka :D
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Szkoda tylko, że to będą bardzo krótkie odcinki, ale lepsze to niż nic. Bardzo możliwe, że wkrótce Tytani wrócą w poważniejszej formie, jeśli YJ będzie odnosiło sukcesy, to myślę, że po YJ wrócą właśnie Tytani w dojrzalszej formie.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Oby. Ale grunt, że w ogóle jakieś odcinki puszczą czy krótkie czy nie, bo dla mnie to nie ma znaczenia. Kurcze, ale naprawdę jestem niecierpliwa co do tej premiery. ; )
Teraz pozostaje trzymać kciuki, żeby transmisja działała.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Trzymam, trzymam Robin :)

Mam nadzieję, że fanów Tytanów przybędzie. Niestety, dużo dzieciaków woli nowe, głupawe kreskówki od Młodych Tytanów. Znam wiele osób, które ekscytują się "plastikowymi" historyjkami pełnymi obrzydliwych, bezsensownych scen, które stworzono z myślą o głupkach, którzy tylko siedzą przed telewizorem i oglądają wszystko, jak leci. Wybrałam Tytanów, ponieważ odcinki są pełne akcji, czasem tajemnicze (jak np. The Prophecy) i przede wszystkim zabawne. I nie jest to bezmyślny, 'badziewny' humor. A niestety w większości kreskówek chodzi tylko o to, żeby śmiać się z bekających (itp. rzeczy robiących) bohaterów. Nie wiem jak Was, ale mnie to nie śmieszy, tylko żenuje. ;[
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Jinx - zgadzam się w zupełności. Dzisiaj CN jest zapchane po brzegi dennymi, beznadziejnymi kreskówkami. To w ogóle nie jest zabawne, wręcz odpycha mnie. Kiedy widzę coś typu Chowder, Pora Na Przygodę, Angelo Rządzi, czy coś podobnego, to pierwsze, co mi nachodzi na myśl: Dlaczego Cartoon Network tak drastycznie zeszło na psy? Owszem, to jest dla małych dzieci, no ale spójrzmy prawdzie w oczy, czy nie lepiej, by oglądały sensowniejsze, bardziej przemyślane i dopracowane bajki? Cartoon Network, jaki lubię, to porządne kreskówki pełne akcji typu Młodzi Tytani [na czele] czy serie Ben 10.
Mogę się założyć, że ten kanał miałby o wiele, wiele większą oglądalność właśnie, kiedy w grę wchodziły by tego typu seriale.
Przejdź do forum: