Zobacz temat
 
Wasza wizja Młodych Tytanów.
Psze: http://www.evilsquirrelcomics.com/images/archive/--esc/dc-new-52-superman.jpeg

Robin ma zdecydowanie większe szczęście od swojego następcy w Gotham, bo tego nie polubili fani i uznali, że musiał odejść... czym zajął się Joker Gwiazdka :D
Swoją drogą, wyprawa do Gotham... i ogólnie odwiedzenie kilku miejsc charakterystycznych dla DC lub okazanie się fanem jakiegoś bohatera byłoby fajniuchne. BB nergazmujący do Green Lanterna! Gwiazdka :D
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Hm... Dla mnie głupio, że zamordowano Jasona.
Ale kocham Red Hooda, uwielbiam :>
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ale przecież śmierć Jasona była świetna... no i i tak potem wrócił >3>
No i którego Red Hooda? Bo najpierw był Joker, potem Jason, a w jakimś uniwersum Joker cały czas biega jako RH Oo
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Chodzi mi o Jasona jako Red Hooda Robin :)
Skoro Jason nie może być moim Robinem, to niech będzie przynajmniej moim Red Hoodem :>!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Red Hood jest świetny. Kira jak masz ochotę i chęci to polecam serię Red Hood and the Outlaws. Można ją pobrać z internetu i moim zdaniem to jedna z lepszych po resecie Gwiazdka :D

@CherryPie witaj na serwisie Robin :) Co do pomysłu wizyty Jokera w MT to faktycznie jest ciekawy, ale trudno wykonalny. Na pewno nie pokazano by go bez występu Batmana, a nawet jeśli to o zmianę miasta byłoby koszmarnie trudno. A zastanawia mnie co by w Jump City mógł szukać przestępca takiego kalibru... No ale jak to twórcy - skoro serial kierują do młodej widowni to myślą sobie, że takie postacie wiele nie dadzą.
Naprawdę Outlaws są do pobrania w necie?! Jeszcze wieczorem zacznę szukać Gwiazdka :D!

Co do Jokera... Hm, rzeczywiście, trudno by go przenieść.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja jestem zwolennikiem klasycznej wizji z seriali animowanych - czyli Batman to Bruce Wayne, a później Terry McGuinnis, a Robin to Dick Grayson, a później Tim Drake. Nie lubię innych kombonacji, nie lubię Todda i nie podoba mi się Dick w roli Batmana. Dick miał swoją odrębną ścieżkę i to nią powinien iść.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Oj a ty znowu zaczynasz Bestia :P. No dobra, nie lubisz Todda, to już przeżyję Bestia :P. Może inaczej na wszystko by można patrzeć, gdyby przeczytać komiksy... Można w sumie zrobić artykuł o wszystkich Robinach.
A to, że w seriach animowanych nie umieścili Todda, dla mnie jest załamujące. Widzicie, wszędzie go nie chcą i wykluczają Bestia :P
Wiem, rozumiem, że to ze względu na dzieci, które nie miały patrzeć na śmierć Robina II, ale i tak mi żal...

http://the-blackc...ntart.com/

zerknijcie na to Robin :). Tu jest pełno zabawnych komiksów fanki Batmana, o tym, jak ich wychowuje Robin :)- nie jest to podobne do oryginalnych komiksów, bo tutaj... Batman wychowuje 4 synów (Dicka, Jasona, Tima i Terrego) Bestia :P. I pasują do nich charaktery.
Żal mi tylko, że nie ma Damiana, bo go lubię Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Jeśli chodzi o Dicka to zgadzam się z Silentem, bo nie podoba mi się to, że wciela się w rolę Batmana. O wiele lepiej byłoby, moim zdaniem, gdyby został Nightwingiem już do końca.

A Todd jest fajną postacią, kwestia jeszcze taka czy jako Robin II czy Red Hood. Mnie osobiście przekonały do niego najbardziej komiksy i film, który był na nich wzorowany czyli Batman: Under the Red Hood. Później z ciekawości zerknąłem na Outlawsów, szczególnie, że wśród nich znalazł się także Speedy.
Robina przebrać na normalnie. Z Gwiazdki zrobić piosenkarkę. Raven jakieś krótkie spodnie i bluzkę bez ramiączek. Bestia jest dobrze.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
nic. są idealni Booya!. zwłaszcza Raven. Raven :-/

jak tu się wstawia zdjęcie???!!! Raven :-[
Alfik-Raven napisał(a):
jak tu się wstawia zdjęcie???!!! Raven :-[


http://titansgo.p...read_id=38

All hail Trigon
Przejdź do forum: