Zobacz temat
Czy chciałbyś/chciałabyś coś zmienić w osobie każdego z Tytanów?
Tak, propozycję podałem/am w komentarzu. Tak, propozycję podałem/am w komentarzu. 25%[4 głosów]
Nie, myślę, że jest dobrze, tak jak jest. Nie, myślę, że jest dobrze, tak jak jest. 44%[7 głosów]
Nie mam zadania w tej sprawie. Nie mam zadania w tej sprawie. 31%[5 głosów]
Głosów ogółem : 16
 
Wasza wizja Młodych Tytanów.
Czyli sugerujecie, co i dlaczego chcielibyście zmienić w wyglądzie, usposobieniu i ubiorze każdego z głownej piątki Tytanów. Co wam się nie podoba i co według was w osobie każdego herosa potrzebuje poprawy, bądź jakiejś większej zmiany.
Ja bym zmieniła strój Robina. No przynajmniej kolory! O.O I usunęłabym naiwność Gwiazdki. Raven mi pasuje taka, jaka jest...Hm...Cyborg...Nic. Bestia....Jest git ^.^

All hail Trigon
Hm... Ja bym wolała, żeby Raven miała krótsze włosy, jak w komiksie. I żeby częściej ich widzieć w innych ciuchach... I żeby Star też była taka bardziej komiksowa... Loki! Loki to by było to!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja bym nic nie zmieniała, tytani podobają mi się tacy jacy są Gwiazdka :D
Z całą pewnością do zmiany nadają się zielone gatki Robina Bestia :P Z charakteru Robin czasem jest dosyć sztywny więc drobna zmiana tutaj również by się przydała. Do reszty nic nie mam, aczkolwiek można by zmienić również strój Gwiazdki i "wydorośleć" ją trochę.

W ankiecie wybrałem ostatnią opcję ponieważ nie chcę zmieniać wszystkiego we wszystkich (to już nie byłby ten sam serial), ale drobne szczegóły owszem.
Co do gaci Robina - zgadzam się. Ale ogólnie Tytani podobają mi się właśnie tacy, jacy są. Gdyby byli bardziej 'komiksowi', to już nie byłoby to O.o
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Gatki Robina - zdecydowanie. xD
Och, niech się częściej przebierają.
Nikt normalny w kółko nie biega w tym samym ubranku, a zobaczenie bohaterów w cywilnych łaszkach byłoby zacne.
Poza tym fajnie jest, samej serii przydałaby się może tylko większa ciągłość akcji, japońskie kreskówki mnie pod tym względem rozpuściły straszliwie.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
CherryPie ma RACJE, Bez przesadyzmu prosze... CALA szafa w takich samych ubraniach to kosmiczne... Mogl by ktos sie tym w koncu zainteresowac i zaprojektowac dla nich jakies inne ciuszki
:*
Racja racją, ale wydaje mi się, że technika animacji, jaką się bawią - czyli mnóstwo komputera i mało ręcznego wykonania, sprawia, że desing bohaterów jest dosyć... stały.
Te same cichy animatorom ułatwiają po prostu robienie kreskówki i niwelują długą kombinatorykę nad tym, w jaki sposób jakieś inne wdzianko na bohaterach się będzie układało, jak umieścić cienie i tak dalej...

(a poza tym pragnę Jokera w TT. Ale ja go pragnę w każdym uniwersum DC, najlepiej zmuszonego do współpracy z bohaterami, bo to jest po prostu boski wątek, którego nikt nie robi, bo Joker jest zbyt szalony...)
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Ja na przyklad bym nie wytrzymala z cala szafa takich samych ubran Oo
A w sprawie Jokera to nawet by bylo niezle. A szalony jest, i to bardzo Oo
:*
Moja wizja tytanów:
...
...
...
...
...
...
...
...
< wszyscy zebrani razem stwiedzają-> STRASZNA

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For, jakie wizje Oo
:*
Jak już mówiłam: STRASZNE WIZJE Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tiaak, Ale wlasciwie to dlaczego w prawie kazdej kreskówce bohaterowie zawsze nosza takie same ubrania?! Projektanci sa za leniwi!! XD
:*
Forsaken napisał(a):

Jak już mówiłam: STRASZNE WIZJE Bestia :P


Może przedstawiłabyś nam te wizje? Bestia ;)
Insanis napisał(a):

Tiaak, Ale wlasciwie to dlaczego w prawie kazdej kreskówce bohaterowie zawsze nosza takie same ubrania?! Projektanci sa za leniwi!! XD


Ins, a wyobrażasz sobie Supermana bez majtek na rajstopach Bestia :P
Zwykle nie zmieniają designów, bo są fajne.
Hm... Choć można się doczepić do aktualnej Wonder Girl w YJ...
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Rebootowany superman jak najbardziej nie ma majtasów na spodniach. I podobno zrobił się cyniczny, tak w ramach niespodziewajki.

Huh, z okazji tych rebootów chyba rzucę okiem na całą resztę, może coś mnei umrze ze śmiechu :3

A Robin z TT i tak ma szczęście, że chodzi *w spodniach* Gwiazdka ^^' Rozpoczynając karierze przy boku Batmana zdarzało mu się paradować w czymś, co wygądało jak same majtasy... równie dobijające kolorystycznie, jak to czerwono-zielono-żółte wdzianko.
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Tak, widzialam stary strój Robina, i az prawie ze smiechu umarlam
:*
hm? nie widziałam żadnej wersji supermana bez majtek na rajstopach, jakiś przykład?

Robin rzeczywiście ma szczęście xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Przejdź do forum: