Zobacz temat
 
Po co te resety?
Jinxi- ;P Jeszcze Kira tam coś kombinowała, tak więc ode mnie "Poker face" xD

A ja nadal mojego bloga na wp kocham, mało awarii, łatwy kontakt itd. No i szablony łatwiejsze do przeróbki ;P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Yhy ^_^
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Temat trochę stary, ale wypowiedzieć to się zawsze muszę. Z tego co dobrze pamiętam miałam 3 blogi o TT i stawałam w miejscu koło X rozdziału, oczywiście pod wpływem chwili usuwałam bloga, a pòźniej czułam się przez to okropnie, tęskniłam za tym, nie raz do głowy wpadały mi nowe pomysły, a ja nie miałam ich, gdzie umieścić. Tak powstawały kolejne blogi, ale każdy był inny i to wszystko powoli mieszało się w mojej głowie.
Na dzień dzisiejszy planuję zawieszenie na moim, jakże nie ciekawym w poròwnaniu do waszych, blogu. Czuję się wręcz zażenowana jego bezbarwnością. Ostatnio czytałam swoje rozdziały i zastanawiam się czy to naprawdę ja napisałam TO COŚ. Stylistyka leży, język jest śmieszny, ja nie potrafię pisać i teraz pomysł, ktòry na początku wydawał mi się tak niesamowity, że nie da się tego opisać słowami, to tak zwane masło maślane, bez składu i ładu. W poròwnaniu z tym co pisze Kira (dla tej dziewczyny wielkie Wow! jestes swietna), albo z wciągajacymi rozdziałami Jinx czy z rozdziałami For, ktòra jest prawdziwą artystką w tym fachu jestem nudna Ja. ehh.
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Przesadzasz Ayli! Za nic nie pozwolę Ci tak siebie oceniać. Jesteś wspaniała i nie raz zazdroszczę Ci tego talentu. Moim zdaniem źle się oceniasz, bo każdy ma w swojej blogowej karierze jakieś wzloty i upadki, które nie zawsze oznaczają brak pomysłów. Zapewniam, że to tylko tym czasowo. Piszesz cudnie! Naprawdę, wszyscy Ci to mogą wyznać przy czym ja się też wstawiam.
Mnie powoli zaczyna dobijać to, że 90% powiadomień o notkach ma w tytule "prolog" :/ ileż można? Przecież tego się odechciewa w końcu czytać. Zamiast pisać jedną historię piszecie 10 z czego żadna nie ma rozwinięcia ani zakończenia i w większości całą esencją jest... PROLOG!? Cyborg -_-
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent napisał:

Jeśli miałbym udostępnić możliwość zakładania blogów na serwisie potrzebny byłby serwer z większym limitem transferu i z dostępem do innych funkcji niż serwer www i bazy danych.
Taki serwer kosztuje mniej więcej 70-120 zł, ale już nie rocznie a miesięcznie. A na to mnie niestety nie stać.

Być może blogi umożliwię w inny sposób. Mam jeszcze masę spraw do rozważenia.


Póki co uważam, że nie ma takiej potrzeby. Onet jak to onet, często jest awaryjny, ale póki chodzi można śmiało z niego korzystać. Poza tym są również inne domeny pod które można blogi zakładać, dlatego według mnie można z tym poczekać. Szczególnie, że na samym serwisie jest już dostępny specjalny dział z opowiadaniami i wystarczy nieco pomysłowości, żeby już upodobnić się do onetowego bloga.
Niby racja, ale ja np. z onetu wciąż nie mogę korzystać. Kupiłem niedawno serwer, który stoi u mnie w domu i może to na nim właśnie postawię system blogów, ale jeszcze nie podjąłem żadnej decyzji.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Aylar napisał(a):
czy z rozdziałami For, ktòra jest prawdziwą artystką w tym fachu jestem nudna Ja. ehh.


PRZESTAŃ!!! Bo przestanę być Vampirem Wegetarianinem xD! Poodgryzam ręce i nogi, głowę- wszystko co będzie. Po pierwsze- ty piszesz ŚWIETNIE, po drugie- ja dowartościowania nie potrzebuję, więc przestańcie w końcu powtarzać " tak wspaniale jak For" itp., bo inaczej... RĘKA, NOGA, MÓZG NA ŚCIANIE!!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kochana, ja Cię nie chcę dowartościowywać, to nie w moim stylu, po prostu uważam, że jesteś lepsza ode mnie!Robin :)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ugryzę...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mam się bać? ;p
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Silent napisał:
Mnie powoli zaczyna dobijać to, że 90% powiadomień o notkach ma w tytule "prolog" :/ ileż można? Przecież tego się odechciewa w końcu czytać. Zamiast pisać jedną historię piszecie 10 z czego żadna nie ma rozwinięcia ani zakończenia i w większości całą esencją jest... PROLOG!? Cyborg Cyborg -_-


Eh zgadzam się z tobą całkowicie. Męczące to jest i można mieć już tego dość. Raven :-/
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Rilla napisał(a):

Eh zgadzam się z tobą całkowicie. Męczące to jest i można mieć już tego dość. Raven :-/

Zgadzam się w zupełności.

Z kolej, męczy mnie również inna rzecz. A mianowicie zdanie typu "nie nadaję się do pisania". Jeśli przeprowadzić by analizę to co druga osoba na tym forum pewnie tak powiedziała. Chodzi mi o to, żebyście zaczęli doceniać swoje prace i patrzeć na nie z dawką obiektywizmu zamiast ciągle powtarzać "wszyscy jesteście świetni, ale moje opowiadania są do niczego"...
Myślę, że część z Was wie o czym mówię. Dlatego czasem może warto spojrzeć na komentarze, albo przed opublikowaniem notki przeczytać to co właśnie się napisało, ale nie z punktu widzenia autora tekstu, ale od zwykłego czytelnika. Bo powoli staje się to irytujące, gdy dana osoba która pisze dobrze ocenia siebie jako totalne dno.

Myślę, że to też w pewnej mierze przyczynia się do tych resetów lub zawieszania blogów.
A ja podzielam wasze zdanie. Sama mam określoną opinię, co do swojego pisania i ogólnie. Mam niską samoocenę, stąd to wszystko. ALE - staram się zatrzymać dla siebie to, co myślę na swój temat. Bo wiem, że innych zaczyna irytować w kółko powtarzanie, że "Nie nadaję się do pisania" lub "W porównaniu do was jestem nikim". I nawet mnie to denerwuje. Bestia :P Dlatego trzymam język za zębami, a kiedy ktoś mnie pozytywnie ocenia, to znaczy, że chyba jednak coś potrafię i ktoś docenia, co robię. I później jest satysfakcja z własnej pracy. Tak więc zamiast na siebie narzekać, chyba lepiej wziąć się do roboty i zmienić swoje zdanie odnośnie swojej osoby. Tyle ode mnie :>
No i wygląda na to, że resety niestety są wciąż. Oto post Rachel z shoutboxa:

Rachel 22.04.2012 17:10:07
Będziecie mieli spokój. Usunęłam bloga ; ( I nawet nie pytajcie czemu.


Jaki to ma sens? A założę się, że niedługo założysz kolejny.
Mi strasznie stronka się muli nie wiem dlaczego wszystkie inne chodzą mi ta samo szybko jak kiedyś tylko serwis jakoś dziwnie ;/ Gwiazdka ^^'
:*
Insanis napisał(a):

Mi strasznie stronka się muli nie wiem dlaczego wszystkie inne chodzą mi ta samo szybko jak kiedyś tylko serwis jakoś dziwnie ;/ Gwiazdka ^^'


No skoro już przy tym jesteśmy to mi też zaczęło wolniej działać. I czasem nieco dziwne błędy wywalało. oO
Nic o tym nie wiem, mi cały czas chodzi bez problemu.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Za każdym razem, gdy wchodzę na ten temat, odechciewa mi się pisać historię isabell od nowa. Ale to nie zmienia faktu, że i tak niedługo trza przysiąść i poprawić pierwsze rozdziały. xDD A to się chyba nie zalicza do resetów? xD

Rach - jestem na ciebie ZŁA. Usunęłaś bloga, w którego włożyłaś tyle pracy i pomysłów?! Całe twoje starania poszły na marne przez jedno kliknięcie. (A właściwie to dwa...Bo jeszcze potem "czy na pewno..."Bestia ;)
I wraz nie zdążyłam przeczytać tej notki -.-

All hail Trigon
Faktycznie serwer coś pada, ale niestety musimy przecierpieć, nie ma nic dobrego za darmo.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: