Zobacz temat
 
Gazeta TT
Jak mnie irytuje, to niech nie liczy na litość. Wbrew wiekowi, potrafię zniszczyć Raven :-[

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wow! Twój opis mnie przeraża, mimo wszystko, prowadzę z tobą bloga i chyba mi nic nie zrobisz! xD W każdym razie...

....wracamy do tematu. ; D
O.o Roe wyluzuj trochę. Fakty są jasne: do kilku dni temu miałem napięty harmonogram. Na szczęście swoje sprawy załatwiłem o wiele szybciej niż przewidywałem (pomijając to, że zapomniałem o feriach zimowych...). Z mojej strony nie jest to żadna forma dokuczania, ani irytacji. Po prostu staram się pomóc. Prosiłaś mnie żebym dołączył? - prosiłaś. Chciałaś żebym dołączył? - chciałaś. No to jestem (byłem) chętny i nie rozumiem teraz Twojej reakcji.
Wszechwiedząca Jedynaczka nie wie, o co mi chodzi? Co się stało O.O?

Moja reakcja jest prosta- nie znoszę takiego zachowania. Było pisać od razu? Too nieee, dorzucałeś swoje piękne rady.

PS. Chciałam, żebyś dołączył, bo Silent ma masę spraw na głowie, a tylko ty lub on orientujecie się w komiksach etc. od DC. To był mus, a aktualnie nikt nie może/chce/wie, jak się tym zająć. Proste? Jak najbardziej? Łatwe do pojęcia? Łatwe

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No przepraszam bardzo, ale musisz zrozumieć, że każdy ma swoje zajęcia. Ja miałem dość ważne problemy na głowie, a w dodatku doszedł okres ciężkiej nauki w technikum. Nie byłem w stanie zająć się innymi rzeczami, ale starałem się pomagać jak mogłem. Zresztą tłumaczyć się z niczego nie muszę - nie mam obowiązku pisania dla tej gazetki. Jeśli chcesz to mogę coś skrobnąć, ale uprzedzam, że regularnie tego robić nie będę.

Takiej reakcji nie rozumiem i proszę o odrobinę zdecydowania. Jeśli chcesz żebym pomógł to ok, a jeśli nie to nie i na tym koniec. Przecież się prosić nie będę. W końcu nie robię tego dla siebie.
Dobra, nie było tematu. Nie chcę się kłócić (o dziwo). Wracamy do tematu różowych wiewiórek xD
Edytowane przez For dnia 2012-01-22, 21:09

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Wiecie tak myślałam o jakiś nominacjach, warto nagrodzić osoby, ktòre się udzielają czy mają talent- coś jak rozdział miesiąca czy blog miesiąca. Oczywiście musiałoby się to odbyć przez głosowanie.
Do kącika Bestii można też dodać tekst tygodnia, bo jak wiadomo każdemu z nas zdarzy napisać się coś zabawnego, chodzi o jakieś błedy myślowe jak; "ślepa zobaczyła złotą gęś" mogą one pochodzić z blogòw albo bezpośrednio z serwisu.
Ale to takie tylko pomysły.Bestia ;)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Właśnie Bestia :P przestańcie się kłócić, najpierw radzę zebrać jakieś materiały. Póki co niech to będzie co kto ma, a jak będzie mało, to wtedy możecie pisać co można by zrobić i pytać, czy jest ktoś chętny by się tym zająć. Pomysły są dobre, tylko mniej presji. Jak nie wyjdzie to trudno, najważniejsza jest dobra zabawa.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Popieram!
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Ale się tu tłumnie wypowiadacie, nie ma co -.-

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
BEZ ALUZJI DO MOJEGO DŁUGIEGO MONOLOGU (#129)
Ale fakt, sprawa stanęła. Myślę, że powinniśmy:
-wybrać ktosia/ktosiów, którzy zajmą się stroną graficzną (nie patrzeć na mnie)
- wybrać osoby, które zajmą się poszczególnymi kącikami (kącik Bestii, Raven, Gwiazdki, Robina, Cyborga)
- wybrać coś w stylu jury, które np. raz na tydzień/ miesiąc będzie wybierać blog, tekst, gafę tygodnia/miesiąca.
- oprócz tego, kto będzie chciał, spontanicznie, będzie mógł dodawać parodie, opowiadania itp. Raz na jakiś czas mógłby się też pojawić krótki komiks, ale to już zależy od tego, kto ile ma czasu i jakie talenty... Byłabym w stanie wyprodukować krótki komiks, ale problemem byłoby zeskanowanie/sfotografowanie (- w tych kwestiach jestem zależna od taty, on trzyma rękę na całym sprzęcie poza komputerem, z którego piszę) Bestia ;)

Tak czy siak, możemy spróbować stworzyć gazetę 'próbną', taki nasz pierwszy debiut. w dziale 'parodii' możemy umieścić "Mecenas Raven", które ostatnio jest bardzo popularne. OK, rozgadałam się, oddaję głos do studia.
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Po prostu trzeba znaleźć osobę, która zajmie się tym wszystkim i znajdzie chętnych - sorry, ale Forsaken chyba nie najlepiej się z tego wywiązała.

Na początku było kilka osób, ale tak to zwykle jest: każdy chętny do wszystkiego, a jak przyjdzie pora to nikogo nie ma Bestia :P Żarty na bok. Nikt nie będzie walił drzwiami i oknami dlatego ode mnie powiem tyle - potrzebna jest lepsza organizacja.
Zgadzam się z Jinx to by było ciekawe. Powiększył by się serwis i może wchodziłoby tu więcej osób Robin :)
Tak. To kto do czego się zgłasza?
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Część tych pomysłów mi się spodobała, ale jak zwykle - trzymam się z boku Bestia :P Jeśli ktokolwiek chciałby pomóc, a ma jakieś wątpliwości to śmiało zgłaszać się Robin :) Jinx, Roe i inne na pewno docenią każdą pomoc Robin :)
Dokładnie. Nie rozumiem tylko, dlaczego nie chcesz brać w tym udziału. For może się dąsać, ale ja i tak jestem za tym, żebyś się włączył Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Jestem za. Zwinny, twoja pomoc też się przyda. Weź się przyłącz xD
Proooooosiiiiiiiiimy (For, wstrzymaj się na chwilę) Bestia ;)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
ha.. chociaż szczerze mówiąc ja to się do tego nie nadaję ale zawsze mogę w czymś pomóc. Coś znaleźć czy coś..
Pewnie. Ja też nie mam zbyt wiele czasu, ale postaram się od czasu do czasu coś machnąć. W jakim dziale byś siebie widziała, Rachel? Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Przejdź do forum: