Zobacz temat
 
Blogi, które polecamy
W tym temacie polecamy blogi, które uważamy za warte uwagi oraz wspólnie oceniamy wysiłek autorów. Osobiście polecałbym do przeczytania blog Błyskawicy (Aiko). Niestety został zawieszony już jakieś dwa lata temu, jeśli dobrze pamiętam, a w dalszym czasie dochodziła naprawdę znikoma ilość notek, więc mogliście na niego jeszcze nie natrafić. Jeśli macie ochotę przeczytać coś naprawdę ciekawego, u Błyskawicy znajdziecie wszystko. Oprócz opowiadań pojawiała się spora ilość ciekawostek, konkursów, gier, filmików czy innych tego typu rzeczy. Jak dla mnie spisała się ona znakomicie w swojej "robocie". Szkoda tylko, że odeszła niespodziewanie, zostawiając na koniec jedynie parę słów.

Mowa jest o tytani-mlodzi-xd, aby wejść kliknij tutaj. A wy jak oceniacie ten blog? Polecajcie również strony, które Wam się podobają Robin :)
Wchodziłam na tego bloga... kiedy? Nie pamiętam, ale wiem, że bardzo mnie zainteresował. O ile się nie mylę, Aiko jest jedną z administratorów. Racja, dużo można było znaleźć u niej bardzo ciekawych rzeczy. Wykonywała także wspaniałe szablony, nagłówki, bannery itp. Dobrze wykonywała swoje obowiązki blogowe a same opowiadania były świetne. Jej postać była bardzo ciekawa, ogółem opowiadanie bardzo oryginalne.
Ja polecam bloga Raven11. Bardzo dużo notek do czytania! Blog pisany super a przy opowiadaniach można się pośmiać!

mlodzi-tytani-rav...og.onet.pl

All hail Trigon
Osobiście polecam blog... nie związany z Tytanami. Sweet Sound to najlepszy blog, jakiego moje oczy widziały. Ma ponad 50 długich rozdziałów. Został doceniony przez czytelników i polecony przez Onet, tak więc warto zajrzeć.

www.sweet-sound.b...

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jak na razie nie polecę żadnego bloga od osoby z zewnątrz ponieważ nie pamiętam nazwy żadnego z nich XD ale podobają mi się wasze wszystkie blogi ale nie polecę żadnego, ponieważ nie ma najlepszego ... wszyscy tak samo cudownie piszecie Robin :) Bestia :P
:*
Zgadzam się, choć na ten moment czytam blog Rilli i jestem zachwycona, aż do niemożliwości! xD
Poza tym blog Kiry to też niesamowita lektura.
Insi, napisz coś w końcu, bo mnie ciekawość zżera.Bestia ;)
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ayl, napiszę ... może nawet dzisiaj opublikuję Bestia :P ale skoro tak chcę to muszę się teraz ostro do roboty wziąść Bestia ;)
:*
O_o nie wiem czy to błąd oneta, ale w każdym razie się mocno wystraszyłem. Czy Nela skasowała bloga? Bo cały czas pojawia mi się komunikat, że nie istnieje...
TO NIE MOŻE BYĆ PRAWDA! Oby jednak to był błąd oneta Oo
:*
Może ktoś wejść i zobaczyć czy działa mu blog Neli? Bo u mnie wciąż komunikat... Cyborg -_-
Ja spróbowałam mi też tak pisze! oO
:*
Jeśli podczas słuchania Skilletów może u mnie istnieć coś normalnego lub być na swoim mijescu, to z blogiem Neli jest ok. Był, jaki był i nadal przeraża mnie czerwonym nagłówkiem (czerwony jest... straszny)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
For, nie obrażaj! czerwony to mój ulubiony kolorek! a zwłaszcza taki krwisty Bestia :P XD
:*
Nie usunęłam bloga, ale co się z nim stanie i dzieje to już nie moja sprawa Bestia ;) Jak skończę to durne gimnazjum i znajdę czas w końcu może wezme się za nowego bloga. Może.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Chodzi mi tylko o to, że boję się czerwieni. Jeśli kogoś to uraziło, to przepraszam

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nela, mam nadzieję że jak szkołę gimnazjalną skończysz to nie zapomnisz o nas jak będziesz miała jakieś plany ważne ;>
:*
Ja sam gimnazjum skończyłem w zeszłym roku, a już niedługo pójdę do drugiej klasy technikum i jakoś nie wydaje mi się żebym miał w najbliższej przyszłości zapomnieć. I tak samo pewnie będzie z Nelą, bo niezależnie od szkoły i innych rzeczy - jak ktoś jest fanem nagle nie opuści wszystkiego. Robin :)

Wracając do tematu, do polecenia mam kolejny blog. Tym razem autorką jest Zemitta i również w jej przypadku cofamy się o mniej więcej 2 lata. Niestety blog został zawieszony, ale znajdziecie na nim mnóstwo ciekawych opowiadań i fanartów.

http://wojowniczka-zemitta.blog.onet.pl/
MMM.... ciekawe
:*
Co jest? Czy tylko ja tu coś polecam? Bestia :P Dodawajcie też propozycje od siebie jeśli natrafiliście na coś ciekawego Bestia ;)
Ja nie szukam, i dlatego nie polecam Bestia :P XD Jak znajdę za około 100000000000000000000000000 lat to poinformuję Bestia :P
:*
Przejdź do forum: