Zobacz temat
 
Co zrobisz, gdy...
Znając mnie, pewnie najpierw zwariuję, a po kilku miesiącach ciężkiej depresji nauczę się z tym jakoś żyć

Co zrobisz, gdy przestaniesz widzieć kolory?
Będę smutny.

Co zrobisz jak wygrasz 10 milionów złotych?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Pewnie po tym się obudzę Bestia :P

Co zrobisz, gdy zobaczysz bezdomnego zwierzaka?
Adoptuję, proste Gwiazdka :D.

Co zrobisz, gdy ktoś w sklepie tuż przed tobą zwinie z półki ostatnią sztukę twojego ulubionego produktu?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Spróbuję poszukać go w innym, a jeśli nie znajdę - kupię jakiś zamiennik

Co zrobisz, gdy zobaczysz w wannie stado pająków?
i.wpimg.pl/O/644x429/d.wpimg.pl/1004310657-1548188942/miotacz-ognia.jpg

Firetube!

Co zrobisz gdy Polska znowu zostanie królestwem?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Wyjdę na balkon i zacznę krzyczeć: "NIECH ŻYJE WIELKA LECHIA!" Bestia :P

Co zrobisz, gdy jakiś dzieciak obleje cię wodą w poniedziałek?
Wtedy uznam że Thanos pstryknął o jeden raz za mało

Co zrobisz gdy jedyną słuszną religią okaże się wiara w MEGAWENSZA9?
Ona jest jedyną słuszną religią. Znasz innego Boga, który po śmierci proponuje ludziom tworzenie własnych światów? Nie ma lepszej propozycji
Z Megawężem9, kochani!

Co zrobisz, gdy Poziomka 13 wpadnie do ciebie w odwiedziny?
Wyzerujemy razem jagodowy denaturat - największy wynalazek epoki PRL'u i chyba powtórzymy ten numer

Co zrobisz gdy Paweł Jumper wpadnie ze swoim bolidem przez okno do Twojego pokoju?
"Lakierek nowy, no i pan Paweł..." xD
Jak mi zbije szybę, to pojedziemy razem na jego bolidzie po nową

Co zrobisz, gdy będziesz daleko od domu bez parasolki i zastanie cię ulewa?
NA pewno zmoknę i się przeziębię. Oh wait, już jestem przeziębiony XD

Co zrobisz gdy Disney kupi DC?
Niewiele mogę zrobić w tej sprawie, stary


Co zrobisz, gdy w twoim mieście pojawi się duża powódź?
Najważniejsze to chronić swoich bliskich

Co zrobisz gdy znajdziesz na wycieraczce niewypał bomby?
Mniej więcej to samo, gdy znaleziono niewybuch w moim ogródku - zadzwonię po saperów
(a potem się okaże, że panowie w piątki o 16 już nie pracują, więc przez cały weekend obok wycieraczki będzie musiał koczować patrol policji)

Co zrobisz, gdy DC zapowie wielki filmowy crossover z Marvelem?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pozytywnie się do tego nastawię

Co zrobisz, gdy podjedzie do ciebie nastolatek na rowerze i wręczy ci koniczynę? (mnie totalnie zamurowało, sytuacja prawdziwa xd)
Grzecznie podziękuję, ale pod byle pretekstem ulotnię się jak najszybciej, aby uniknąć niezręcznej rozmowy.

Co zrobisz, gdy po wyjściu z domu/mieszkania odkryjesz, że twoje ogrodzenie/drzwi do klatki obklejone jest plakatami cyrku, który właśnie przyjechał do miasta?
Z jednej strony się ucieszę, bo cyrk, z drugiej po minucie pewnie zasmucę, myśląc o tym, jak traktuje się tam biedne zwierzaki.

Co zrobisz, gdy pewnego dnia twój zwierzak do ciebie przemówi?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Spytam, czy mnie rozumie, a potem przeproszę, za każde nazdepnięcie lub tyrpnięcie pieseł. Pies czarny, malutki i w przedpokoju ciemno - można się tylko domyślać, jak wiele razy została potrącona.

Co zrobisz, gdy wprowadzą podatek od nieposiadania dzieci? (serio, oni mają antyludzkie pomysły)
Hm. Patrząc na to, ile pieniędzy kosztuje posiadanie dzieci, lepiej chyba wyjdę finansowo na płaceniu podatku xD.

Co zrobisz, gdy drugi sezon Titans okaże się lepszy od pierwszego?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: