Zobacz temat
 
Co zrobisz, gdy...
Stwierdziłam, że tego jeszcze nie było, booo... tego jeszcze nie było xD. Gra jest prosta. Przykład:
Os.1: co zrobisz, gdy do pokoju wpadnie przez okno wilk?
Os.2: wyskoczę przez drugie okno xD
Co zrobisz...
Etc. Ja zaczynam ;P

Co zrobisz, gdy w środku nocy wpadnę do twojego domu?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pierw się obudzę, następnie ucieszę, zaprzyjaźnimy się i pogadamy (;

Co zrobisz, kiedy nadejdzie inwazja obcych?
Zacznę panikować, potem znudzi mi się to, użyje swoich super wielkich mocy jako chłopak i je zjem! xD

Co zrobisz, gdy przyjdzie do ciebie duch?
Zamrę, będę się w niego gapić i go wyczuwać, aż w końcu też użyję moich umiejętności i zgromię go zielonym piorunem xD

Co zrobisz, kiedy jedzenie okaże się już nie do spożycia?
Rozważę rodzaj jedzenia, zjem lub wyrzucę Robin :)

Co zrobisz, gdy obudzisz się na środku Syberii?
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
Zamarznę. (;

Co zrobisz, kiedy spadniesz z dachu wysokiego budynku i znajdziesz się w połowie drogi do spotkania z asfaltem?
Poczekam, aż Zwinny mnie złapie xD

Co zrobisz, kiedy będę w pobliżu?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zacznę uciekać, schowam się w krzaku, zaczekam aż przejdziesz, a później odjadę z Robinem na białym jednorożcu!

Co zrobisz kiedy ktoś zabierze Ci twoją najcenniejszą rzecz i zniszczy?
Ej, Rachel! Nie zabieraj mi Robcia! xD Dobra, żarcik Gwiazdka ^^' ; D

Co zrobię..?
Będę kipieć z wściekłości, ale jakoś opanuję moje niepohamowane emocje ;d.

Co zrobisz, gdy ktoś zje ci bigos?
Hmm... To co porządnie wściekła Roe powinna zrobić- dzięki mocom zacząłby się palić, zamieniłabym go w kupkę lodu, walnełabym go piorunem, wywołałabym trzęsienie ziemi i wewaliłabym go do dziury w taki sposób, że głowa zostałaby na wierzchu. Zatrzasnęłabym go, a później wydarła za włosy na powierzchnię. Jakby przeżył, zostałby hardkorem xD

Co byś zrobił/a, gdybyśmy razem znaleźli/ azły się na Blood Planet?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Oczywiście jedno, co było by mądre. ZACZĘŁA BYM PANIKOWAĆ!

Co byś zrobił/a gdybyś otrzymał/a nadprzyrodzone moce?
Jak to co? Wiśta na Blood Planet i rozwalać bajzelownie xD

Co zrobiłabyś, gdybym skoczyła z dachu?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Płakałabym ;(. No, ale gdybyś przeżyła, to upiekłabym ci ciacho, a filmik ze skoku wstawiła na youtube Gwiazdka :D

Co byś zrobił/zrobiła, gdyby w filmie o MT (nie mówię, że taki ma być, ale kto wie xD?) Starfire zagrałaby... MILEY CYRUS?!!! DGwiazdka :!!!
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Padłabym na zawał

Powtarzam moje poprzednie pytanie o dachu

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Odpowiedziałam, bo poprawiłam. Na górze Robin :).

Co byś zrobiła, gdyby Skillet grało koncert w Polsce?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Zaczęłabym wrzeszczeć jak oszalała, oczywiście z radości. A później pozabijałabym wszystkich, aby tylko mieć dostęp do ich koncertu.

Co byś zrobił/a gdyby ktoś w jakiś bezczelny sposób obraził twoją rodzinę?
Jebut gościa w dziób

Co byś zrobiła, gdyby ktoś skopiował twoje opo i chamsko twierdził, że jest jego?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
najpier bym napisała do tej osoby i delikatnie wytłumaczyła ,a jak to nic nie da to zgłosiłabym na oneta

Co byś zrobił gdyby ktoś wyśmiewał sie z cb ?
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie spróbujesz.
Ingoranctwo i pyskówka pełną parą.

Co zrobiłbyś, gdyby nagle mnie zabrakło ( w jakikolwiek sposóLuzak?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zaczęłabym panikować XDD

Co byś zrobił/a gdybym miała zeskoczyć z dachu? Bestia :P
Przejdź do forum: