Zobacz temat
 
Co zrobisz, gdy...
Pójdę na jutuba zobaczyć, czy opinie ludzi się zmieniły xd

Co zrobisz, gdy otworzą w twoim mieście sklep, gdzie będziesz mógł/mogła w końcu kupić jakąkolwiek rzecz, o której marzyłeś/aś?
Zbankrutuję, ot co

Co zrobisz, gdy pewnego dnia twój koszyk będzie pusty?
(złożyłam to z podpowiedzi klawiatury w telefonie XP)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przeczytam ponownie "Sklepik z marzeniami", a potem uzbrojona w wiedzę na temat potencjalnych zagrożeń i przygotowana na najgorsze pójdę poszukać czegoś dla siebie.Robin :)
Co zrobisz, gdy po przebudzeniu w środy nocy, zobaczysz na kołdrze pająka, wielkości twojej dłoni?
Zbaranieję na minutę, potem delikatnie wprowadzę go za okno, a potem uprzejmie poproszę kota, by przestała mi znosić do domu wszystko, co się rusza.

Co zrobisz, gdy podczas pisania ważnego wypracowania nagle zabraknie prądu?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ups...
Napełnię go czymś nowym (A o jakim koszyku mowa? Możesz zapytać swój telefon?) Bestia ;)

Co zrobisz, gdy po przebudzeniu w środy nocy, zobaczysz na kołdrze pająka, wielkości twojej dłoni?
Widzę, że się nie zgrywamy xD Daph, możesz bez problemu edytować swoje poprzednie posty, albo zostawić tak jak jest Gwiazdka :D Telefon zaczął coś potem wypisywać o obsłudze klienta w Warszawie.

Powtarzam swoje pytanie

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jakoś tak wyszło. XD
Latarka, albo świeczki, ale raczej to drugie. Klimat też jest ważny.

Co zrobisz, gdy wyglądający przez okno zobaczysz swojego (bardzo szanowanego na osiedlu) sąsiada, który straszy przypadkowego psa (z życia)?
JOHN WICK MODE ACTIVATED
i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/495/653/e43.jpg
A tak serio, to zwróciłbym mu uwagę, że zachowuje sie jak buc

Co zrobisz gdy twój znajomy okaże sie być zmiennokształtnym kosmitą?
That's cool, bro
Zacznę go o wszystko wypytywać, łącznie z fundamentalnymi pytaniami

Co zrobisz, gdy szturmujący na strefę 51 ogarną, że zajumałeś już stamtąd wszystko? Gwiazdka :D
Nie wiedzą gdzie mieszkam, więc szturmu nie muszę się bać. Ewentualnie dogadam się z armią USA i w strefie 51 schowam całą dyskografię zespołu Bayer Full, by sprankować wszytskich Kyle'ów

Co zrobisz gdy w strefie 51 jakimś cudem znajdą Twoich pobratymców z Voltarii?
XD dobre

Gospodarze strefy 51 będą musieli za to słono zapłacić. Chociaż kurczę, musieliby faktycznie mieć tam niezłą technologię, żeby w ogóle mieć możliwość skutecznie uwięzić Voltów

Co zrobisz, gdy wyda się, że w Watykanie ukrywają się reptilianie?
Zadzwonię do Awięca - niemieckiego reptiliańskiego ageta, działającego na usługach Merkel i zadam mu parę pytań dotyczących chrześcijaństwa

Co zrobisz gdy maszyny zyskają własną świadomość?
Już nie będę musiała gadać sama do siebie, tylko z komputerem

Co zrobisz, gdy klucz do domu wpadnie ci przez kraty (te od wycierania butów przed klatkami) do dołka, ale nie będzie można tych krat podnieść?
Albo spróbuję go wydłubać, podnieść go czym, ewentualnie wypróbowałbym jakiś magnes czy coś

Co zrobisz gdy utkniesz w windzie w czasie awarii prądu i zostanie Ci tylko 5% baterii?
Wezwę Reyze siłą umysłu xD
A tak poważnie to co zrobię? No pewnie tam umrę, jeśli mnie nikt nie usłyszy. Chociaż z drugiej strony, nawet w sytuacji zagrożenia życia, czułabym się jak kretyn, gdybym musiała nawalać w drzwi

Co zrobisz, gdy weźmiesz gdzieś ze sobą tablet graficzny i zapomnisz piórka? (zakładając, że jesteś gdzieś daleko od domu)
To zależy. Zakładam różne scenariusze:
- jeśli mam pracować nad ważnym projektem i wiem że np. ktoś z domowników jest w domu to proszę by mi go przywiózł;
- jeśli mam pracować nad ważnym projektem ale nikogo nie ma w domu to albo pożyczam od kogoś rysik, albo improwizuję myszką;
- jeśli to żaden ważny projekt to rezygnuję z rysowania na pececie i wybieram papier;

Co zrobisz gdy zostaniesz porwana przez bandę ekoterrorystów?
Spytam, czy mają już przygotowany dla mnie jakiś skrypt, który będę czytać na sali przed dużą grupą ludzi, próbując wywołać w nich poczucie winy. W dniu zgromadzenia, w trakcie czytania, pod pretekstem zamiaru skorzystania z łazienki, wybiegnę z budynku, uprzednio owijając twarz papierem toaletowym dla niepoznaki, pozostawiając moich porywaczy i publiczność na sali samych sobie, nie mających pojęcia, że właśnie złapałam przypadkowy autobus i uciekłam stamtąd gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie.

Co zrobisz, gdy będziesz musiał zrobić coś, czego nigdy nie robiłeś i nie masz o tym zielonego pojęcia?
Najpewniej najpierw będę googlował jak to zrobić, później improwizacja

Co zrobisz gdy okaże sie że zostało Ci tylko 48 godzin życia?
Pojadę na jakieś odludzie, włączę sobie jamajską muzykę i zacznę palić wszystkie rysunki/rzeczy, których się wstydzę xd

Co zrobisz, gdy znajdziesz sztabkę złota?
Będę się cieszył.

Co zrobisz gdy skonczy ci sie papier toaletowy?
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Przejdź do forum: