Zobacz temat
 
Soundtrack
Skillet - Monster
Nirvana - Rape me
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Dla mnie obojętnie, słucham wszystkiego więc wszystko co się pojawi będzie ok Robin :)
Dobra ludki, czas nas goni. Zwinny- jakiekolwiek tytuły, bo z trudem ja sama mogłabym uzupełnić listę do 35. Inni- macie czas do piątku. Godzina 6:30- zamykamy to wszystko, spisuję wszystko, wysyłam listę Silentowi i git. Chciałabym chociaż trochę ją poukładać, więc piszcie szybko, ok?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
eem, nie mam pomysłów XD
Linkin Park - Given Up
Green Day - Holiday
Green Day - Basket Case
Hm, czy było już "Waiting for the end" Linkinów? Bestia ;) Bo bym tak prosiła... Albo "Mordred's lullaby" Heather Dale...
Jeśli nie możesz tego znaleźć, to Ci prześlę Robin :)
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Waiting for the end nie było, także ok (;
Monnie, powiedz mi- skąd wytrzasnęłaś taki avek?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To czasem nie z odcinka "Jestem tylko człowiekiem"? ;D
Brawo, Gwiazdko Robin :) Rokhea, masz odpowiedź. Oglądałam u Huntress odcinki TT i rzucił mi się w oczy ten szeroki, wręcz szelmowski uśmiech. Musiałam go mieć w avatarze.
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Aha. Muszę to oglądnać. Takie pytanie- czy ja znam kogokolwiek z was w realu?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie wiem, raczej nie. A skąd takie pytanie? (;
Nie wiem xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja myślę, że czas zakończyć zbieranie piosenek, proponuję podsumować i wypisać całą listę, czas na kolejny etap, bo czasu już mało.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Myślałam o piątku, ale ok. Zbieram wszystko i masz to w około 2 godz., tato ;P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: