Zobacz temat
 
DC Universe Online
1. Elficki, masz już grę Bestia :P?
2. KTOKOLWIEK ma tą grę? Bo nikt nie chce ze mną grać Cyborg :( a mam tyle ciekawych postaci...

(powiem jedno- Joker jako mentor to wybór życia ^.^)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pamiętne czasy z DCUO...tak dużo wspomnień...

Pamiętam jedynie ze mój znajomy(który był jednym z najlepszych graczy na serwerach EU) grał w to przez jakieś 4 lata, ale później musiał zwyczajnie odejść ponieważ developerzy zaczęli wymyślać coraz to bardziej..."dziwaczne" sposoby na to aby gra była ciekawsza. A to raz ze dodali coś takiego jak "Weapon Mastery", albo jeszcze dodawali coraz to nowsze DLC które wprawiały wręcz w istną monotonię...ale pewnego razu pamiętam że mój znajomy o którym wcześniej mówiłem powiedział mi że w marketplace widział przedmiot(nic nie warty z resztą xD) który kosztował ponad 20 $ USD. Wyobrazacie to sobie?? 20 $ za durne piksele z gry. Ci developerzy od DC musięsli chyba sięgnąć dna budżetowego skoro chcą sobie płacić ponad 50 zł PLN(mniej więcej w przeliczeniu na dolar Amerykański - nie znam się na kursach walut także bardzo proszę się mnie nie czepiać)za coś co można by było nawet wydropić w tzw."Skarbcu"( tj."Vault" ). Ja skończyłem z graniem w DC już jakieś 3 lata temu. I cieszę się z tego że w porę się ogarnąłem. Teraz akurat nie granie mi w głowie bo mam bardziej ambitne plany i marzenia które muszę zrealizować. Ale nie będę czepiał się was, osób które aktualnie grają w DCUO, bo po prostu nie mam po co...przecież niczym wam nie zawiniłem, prawda?
Edytowane przez TheRedX dnia 2015-10-28, 04:00
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Przejdź do forum: