Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
X.X niektóre pomysły mnie przerażają heheh Gwiazdka :D
Najlepiej byłoby jakby nie było żadnych par Robin :)
ciekawi mnie jedynie jakby wyglądali Cybuś i Gwiazdka xD Gwiazdka :]
Oooo.. to by było.. hm.. nawet nawet xD
bo by się odczepiła od Robina xDD
noo Gwiazdka :D!!
I o to chodzi, prawda Milla? ;> 0_0
No a jak ? jasne że tak ! xD zrymowałam ^_^
O mój ateistyczny braku boga! Co wyście się tego biednego Robina i jeszcze biedniejszej Gwiazdki uczepiły!? Zacznijmy od tego, że oryginalna Gwiazdka to nie żadna głupkowata Barbie tylko urodzona wojowniczka, pozbawiona domu i rodziny, równie inteligentna jak reszta Tytanów. Najgorsze jest chyba to, że jakiś głupek postanowił ją nazwać po polsku "Gwiazdką" co brzmi jak imię jakiegoś upośledzonego chomika czy co... Starfire znaczy Gwiezdny ogień, co niestety po polsku kiepsko służy za imię, więc bądźcie wyrozumiali.
A co do jej naiwności, to jest to wyłącznie cecha z kreskówki. Poza tym pomyślcie sobie, że oryginalna Raven to stara baba w porównaniu z Tytanami, dopiero po pierwszej śmierci przybrała młodsze ciało.
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-16, 22:49
Ja nic na nią nie mówię, tylko ja nie lubie pary S&R Bestia :P
Ale nic nie poradzisz, bo w komiksie i tak są razem Bestia :P
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Stety, stety xD hym przydałby sie ktoś cyborgowi żeby taki samotny sie nie czuł ;P
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Cyborg ma Żądło Bestia :P
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Do niego według mnie jakiś robot pasuje ;P
Ee Cybi i Żądło? Gwiazdka ^^' może być Gwiazdka ^^'
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
No wiec tak: Cyborg & Żądło, BB & Terra...
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Cyborg i Żądło pasują, ale raczej się nie lubią Cyborg :| ale pasują Gwiazdka :D
Może tam w jednym odcinku się nie lubią,ale w następnych aż tak się nie kłócą.
No raczej nie powiedział bym, że się nie lubią. Ale ogólnie myślę, że jednak mogli by być parą, tym bardziej, że Jinx która jest jedyną chyba kontrkandydatką, leci na Kid Flasha. (chyba, że źle zapamiętałem) Bestia :P
A co wy wszyscy się wzięliście za obronę pary Robin i Star?? xD (za wyjątkiem Milli Gwiazdka :D)

Przezneczenie Cybusia jest chyba takie,że ma być samotny xD
ja mu akurat nie współczuje xD Bestia :P
Bo Robin i Star to dobra para Bestia :P
Czemu miał by być samotny?
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-19, 20:43
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
a kto by go chciał? XD jakbym była Tytanem, to napewno nie XD. Bestia :PBestia :P
No wiesz co ? tak na Cybusia? XD Gwiazdka :D
Przejdź do forum: