Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
A tam, ja rozumiem, że niektórych rzeczy nie powinno być w kreskówkach dla dzieci, ale serial mógł być trochę poważniejszy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Serial mógłby być trochę poważniejszy,ale tu głównie chodzi o to,by dzieci oglądając bajkę miały trochę zabawy. ; )
to, żeby dzieci miały zabawę, to wiadome, w końcu to parodia komiksu. Ale powagi nie zaszkodziłoby włożyć w ten serial.
Z pewnością nie zaszkodziłoby, a wręcz przeciwnie - jestem przekonany, że dzięki temu serial odniósłby znacznie większy sukces, ale co zrobić... Twórcy najwyraźniej postawili na młodszą widownię co zdecydowanie im się nie opłaciło.
Wracając do tematu: Raven i Bestia i koniec!
Ale alternatywnie Slade i Rae....
Jak tak czytam, te wasze posty, to zainspirowały mnie do następnej noci. Dzięki wielkie.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Slade i Raven to moim zdaniem zwariowany wymysł i nic nie byłoby w stanie połączyć tej dwójki.
Według mnie Bestia i Raven to trochę niesensowne połączenie. Obie postacie lubię, i właśnie dlatego nigdy nie powinni być razem Bestia :P
Ja nie mam nic do tej pary, i powiem, że jestem za, ale zgodzę się, że dwa odrębne charaktery raczej do siebie nie pasują.
Pewnie to trochę wpłynęłoby na ich charaktery.
Na pewno.
Bestia najlepiej pasuje do Terry i już, a Raven najlepiej zostawić w spokoju.
Chciałabym zobaczyć więcej blogów o Rae, gdzie autor głównie skupia się na jej mrocznej osobowości.
Ale tu pochwalam Nelę, bo właśnie jej blog spełnia ten warunek. Robin :)
A ja zgadzam się z powyższymi.
Dzięki Gwiazdeczko Gwiazdka ^^'
Mi by chyba coś odbiło, gdybym zaczęła pisać o Raven&BB Bestia :P
Nawet o R&R bym nie była w stanie pisać. Nie moje klimaty xD te całe 'pary'. błe ;d. A tak w ogóle, właśnie mam zamiar teraz na blogu skupić się raczej na postaci Raven i opowiadać historie o niej, bo jak na razie to może 1 czy 2 notki były o niej.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Oj tam,oj tam. Nie przesadzaj.
P.S Zgadzam się z Gwiazdeczką.
Cyborg i jego autko!
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
A mi odbija i postanowiłam poszaleć (ignorując wiek):

Supermen + Raven
Batman + Raven
Starfire + J' onn J' onzz
Robin + Diana
Hal Jordan (Zielona Latarnia) + Starfire
Kole + BB
Edytowane przez Maeve dnia 2013-06-13, 18:01
Batman i Raven? To byłaby bardzo... hym powściągliwa emocjonalnie para. Podoba mi się Gwiazdka :D
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Ostatnio wpadł mi do głowy głupi pomysł. Tak głupi, że postanowiłam napisać. Ignorując wiek, Slade i Raven.
Spóźnilas się... juz ktos to wymyslił...
Przejdź do forum: