Zobacz temat
 
Pomysły na pary w świecie TT
Silent napisał
Właśnie myślę, że nie koniecznie. Uważam, że do niej pasował by raczej wojownik, przy którym uwydatniła by się jej kobieca strona.

to że byłby zdolny umysłowo nie wykluczyłoby tego że znałby sie na walce.
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-11, 16:30
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
No to odpowiedź prosta, do Raven pasuje tylko ideał XD
y tam ideały są różne xd
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Jednak po bardzo długim namyśle, chyba każdy stwierdzi ,że Raven powinna być sama. Samotność najlepiej pasuje do wrednego, dziwnego człowieka. Gwiazdka :D (wiem po sobie o_O) Gwiazdka :D
hym Silent... po zastanowieniu powiem ci tak: Po co Raven byłby wojownik, który nie umiałby nawet jej uspokoić i zapanować nad jej zdolnościami? Zakładając że byliby w sobie zakochani na zabój, to przy każdym pocałunku cierpiałyby kwiatki, książki itp a taki maczo na nic by się wtedy nie przydał.
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-12, 17:50
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Ja się nie zgadzam co do pary G&R !! xD Albo Raven albo nikt.
Koniec kropka! xD Ja mam to gdzieś że Star i Robin sa parą w czymś tam xD
Dla mnie jest jedyna para czyli R&R !! Koniec! xDDD
Lavender napisał/a:
hym Silent... po zastanowieniu powiem ci tak: Po co Raven byłby wojownik, który nie umiałby nawet jej uspokoić i zapanować nad jej zdolnościami? Zakładając że byliby w sobie zakochani na zabój, to przy każdym pocałunku cierpiałyby kwiatki, książki itp a taki maczo na nic by się wtedy nie przydał.


Bo źle rozumiesz słowo wojownik. Nie chodzi mi o brutalnego osiłka, tylko o kogoś potężnego, zarazem sprytnego i doświadczonego. W sumie kogoś takiego jak Robin, ale silniejszego i bardziej doświadczonego.
Druga sprawa - Raven wcale nie musi panować nad swoimi mocami przez całe życie. Można założyć, że znajdzie sobie parę gdy już będzie oczyszczona z klątwy Trigona, czyli np. w chwili obecnej. To w końcu nie jej moce powodowały, że musiała się kontrolować, a właśnie klątwa Trigona.
A ja dalej twierdzę, że najlepiej będzie jej jako singielce Bestia :P Chyba, że partner umiałby uszanować jej prywatność. Taki przykład: dekoncentruje ją podczas medytacji i... Tss... Już jest kupką popiołu Gwiazdka :]
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Milla , uwielbiam Cię XD
Nie tylko ja jedna jestem za parą R&R xD
Gwiazdka :DD !!
_________________________________________________________
"Kwiatem mej duszy jest czarna róża, która rani swymi kolcami przy każdym uśmiechu.."
Robin i Raven? niee raven jest taka Mhroczna a robin taki Poważniacki jeszcze by sie tylko nakręcali nawzajem. żadnej namiętności by między nimi nie było
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Stawiasz sie?! XD
Miiiiilllaaaaa, walka sie szykuje XD
2 na jednego Robin :) ! XD
dam sobie rade z wami. phi xD
ostatnio wymyśliłam parę Cyborg - Raven. e, wiem że jestem straszna i w ogóle ale nooo cyborg ma podobny charakter jak Robin ale wrzuca na większy luz Gwiazdka ^^'
Edytowane przez Silent dnia 2010-03-17, 01:27
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
O nie.. Nie żyjesz XDD!!
To jest szczyt hańby XD
!!
Cyb i Rae? Oh my love... *mdleje* Biedny Cyborg...
Czyli że można już się brechtać?
No to brecht, brecht, brecht...

images.tinypic.pl/i/00738/y56b242ktyp6.png


Nadające się do oglądania filmy fantasy można policzyć na palcach... no, niech będzie, że dwóch rąk. Ale rąk pracownika tartaku.
A. Sapkowski
Waaaalllllkkkkaaaaa! xDDD i tak mamy przewage !! xD
o joosh wiem do kogo by pasowała Raven! Do Zwinnego!
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Że co?! (Zwinny bez urazy) To już wole do niej Cyborga dać!! xD Albo BB. Zwinny do niej nie pasuje Bestia :P
ejj ja kobinuje xD z Jinx bym miała ją swatać?
Bo wiesz, ona nie chciała podbijać świata, chciała by ktoś podbił go dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie.
Nie chciała wiele, ona jedynie chciała mieć wszystko.
Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo.
Jinx to dziewczyna !! xD ma być z Robinem i koniec! Nela się zgadza.Ma ktoś z tym problem?! xD
Zwinny i Raven totalnie nie pasują do siebie więc nie mam żadnej urazy.A Jinx to do Cyborga trochę pasuje Bestia :P
Przejdź do forum: