Zobacz temat
 
Rangi na forum
Chodzi ci o mnie, coBestia :P?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
W plus-minus pięć dni dojechałam do 1901. Jeszcze 99 Robin :)
Dajesz Gwiazdka xD! U mnie jeszcze ok. 19 Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeszcze 6! *jupi* No to jedziemy z tym koksem xD
Nowa rango, witaj! Gwiazdka :D Teraz trzeba będzie walczyć o następną xD Ale fajna! Z Cybusiem! Jeah xD
gratuluję nabicia sobie nowej rangi Robin :)
O.o i przy okazji ja sobie nabiłem...więc...gratuluję...sobie<podaje sam sobie rękę>Robin B-)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
850-728= 122

No, jeszcze troszkę xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przypominam tylko, aby nie "zaśmiecać" forum i trzymać się tematu Robin :)
jest możliwość obejrzenia jak wyglądają wszystkie rangi bez kopania po wszystkich tematach ??
Jak chcesz na PW mogę ci wysłać podgląd rang, ale dobrze by było żeby w przyszłości nie robić z tego jakiejś ślepej pogoni i w rezultacie nabijać niepotrzebnych postów.

Połączony z 19.03.2015 19:34:25:
W związku z licznymi zapytaniami o rangi na forum, publikuję poniższą rozpiskę.

Uwaga: osoby nabijające posty na forum będą banowane. Oczywiście są tematy w dziale Gry i zabawy, które te posty nabijają, ale prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i co ważniejsze - udzielanie się w innych tematach.

titansgo.pl/images/ranks/rank-villain.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-tourist.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-human.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-citizen.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-sc.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-cop.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-cousin.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-oh.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-apprentice.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-bs.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-sidekick.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-hero.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-nt.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-yt.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-at.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-ft.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-tl.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-legend.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-gh.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-immortal.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-super.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-member.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-admin.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-sadmin.png

Ilość postów nie została podana, tak aby nie wspierać tzw.wyścigu szczurów.
Ostatnie dwie rangi, rzecz jasna, przysługują administracji i nie są do nabycia w zależności od liczby postów.
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-04-14, 16:56
Najbardziej podoba mi sie obrazek przypadajacy - Sławny bohater mogłabym mieć go na zawsze Raven :-/ (i oczywiscie glowny admin tez ma super obrazek Bestia ;) )
Ja na gry i zabawy wchodze żeby się rozerwać po nerwach w pracy przez ludzi którzy uważają się za 'rasę panów' (i oczywiscie nawiazac katakt z wspanialymi osobami, tylko szkoda ze wieczorami-a wlasciwe w nocy rzadko ktos bywa ) chodz bardzo mi sie podoba obrazek Głownego admina nie chciala bym nim byc bo spada duza odpowiedzialnosc na takie osoby a także trzeba miec czas aby wszystkiego dopilnowac. Więc podziwiam Administratorów tej strony dbacie o to żebyśmy się tu czuli jak najlepiej jednocześnie ukazując ludzką twarz,nie odcinacie sie od uzytkownikow i nie ma tak ze sie odzywacie tylko jak komus trzeba zwrocic uwage czy dodac jakies ogloszenie (jak to bywa na wiekszosci stronach ). Mogłam obejrzeć filmy i siedziec na innych stronach np. na OW ktore mnie uzaleznilo, ale tu czuje sie dobrze, podziwiam was jestescie tacy serdeczni,dbacie o użytkowników,słuchacie nas,jestescie obowiaskowi, i potraficie to wszystko laczyc to jest niesamowite.
Tak jak i Wy. Kochacie to co robicie i to czuć osoba korzystająca z forum czuje sie częścią tego świata, świata titansgo.pl .
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Szkoda, że nie ma już rangi Praktykant Bohatera.Cyborg :( Sądzę, że wyglądała super. Chociaż prawdopodobnie uważam tak dlatego, iż "Maski" oraz "Praktykant" to moje ulubione odcinki.

Kruk: Zgadzam się z Twoją opinią dotyczącą Administratorów. Zbyt wiele jest portali, gdzie administracja lekceważy użytkowników lub traktuje ich obojętnie.Ta strona jest jednym z niewielu wyjątków i jest to jeden z powodów, za które ją tak lubię.Gwiazdka :D
Dziękujemy za miłe słowa Robin :) Ranga "Praktykant" jest nadal w użytku, niestety dopiero teraz zauważyłem, że jej nie było w spisie. Już edytowałem Bestia ;)
Zmiany oczywiście na plus. Poprzednie wyglądały jakby były sklecane na łatwizne. Obecne wyglądają bardzo profesjonalnie.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Cieszę się, że się podobają Robin :)

Poniżej wstawiam rozpiskę nowych rang, tak żeby wszyscy od razu mieli wgląd i mogli je ocenić.
Podana tym razem zostaje także liczba postów konieczna do ich uzyskania, ale jak zwykle przypominam, że na serwisie w przypadku nagminnego nabijania postów działa moderacja Bestia ;) Jak zwykle jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

titansgo.pl/images/ranks/rank_badguy.png
titansgo.pl/images/ranks/RANK_TURYSTA.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_zwyklyczlowiek.png
titansgo.pl/images/ranks/RANK_szaleniec.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_outsiders.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_minitytan.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_kuzynbohatera.png
titansgo.pl/images/ranks/RANK_BOHATER.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_praktykant.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_tyrani.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_sidekick.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_bestia.png
titansgo.pl/images/ranks/RANK_CYBORG.png
titansgo.pl/images/ranks/RANK_raven.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_starfire.png
titansgo.pl/images/ranks/RANK_ROBIn.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_mlodzitytani.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_nowytytan.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_youngjustice.png
titansgo.pl/images/ranks/RANK_aktywnytytan.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_legenda.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_mroczny%20rycerz.png
titansgo.pl/images/ranks/rannk_ligasprawiedliwosci.png
titansgo.pl/images/ranks/rank-redakcja.png
titansgo.pl/images/ranks/rank_admin.png
titansgo.pl/images/ranks/RANK_glownyadmin.png

Rangi idą co 0-40-80-120-180-250-350-500-650-800-1000-1200-1400-1600-
1750-2000-2300-2600-2900-3200-3600-4100-4600 postów.
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-05-19, 20:58
Suuuper. Te rangi są po prostu extra. Obrazki dużo bardziej dokładne niż poprzednio (co nie znaczy, że tamte były złe) No i jest "Praktykant".Robin :) Szczerze mówiąc jak przeczytałam o zmianach to przestraszyłam się, że może zabraknąć tej rangi. No, ale jest i to najważniejsze. Gwiazdka :D
Nowe rangi fajnie wyglądają, szczególnie podoba mi się pomysł ze zrobieniem z każdym z Tytanów Robin :) Jedynie stara wersja 'Przestępcy' moim zdaniem była lepsza
Fajny desing. Tak trzymać.!
W związku z ogłoszeniem naboru do redakcji, do spisu rang dołącza nowa, poświęcona tej grupie. Rzućcie okiem.

Dla ułatwienia wstawiam ją tutaj:

titansgo.pl/images/ranks/rank-redakcja.png

Połączony z 2015-11-11, 01:10:27:
Temat został odblokowany w związku z nadejściem nowych rang z Nightwatch (autorską serię komiksową prowadzoną przez administrację serwisu):

titansgo.pl/images/rank_darkarcher.png
titansgo.pl/images/rank_kira.png
titansgo.pl/images/rank_reyze.png
titansgo.pl/images/rank_shadow.png
titansgo.pl/images/rank_silent.png
titansgo.pl/images/rank_nw1-1.png

Rangi jeszcze nie zostały wprowadzone do użytku, stanie się to prawdopodobnie w tych dniach. W związku z ich wprowadzeniem zmianie ulegnie także liczba postów, ale o tym będzie dokładniej później.
Wszystkie rangi będą możliwe do osiągnięcia przez użytkowników, oprócz ostatniej, która jest zastrzeżona dla ekipy pracującej nad komiksem.

Połączony z 2015-11-11, 14:20:54:
Rangi zostały umieszczone na naszym hostingu, gdyż poprzedni pozostawiał wiele do życzenia i mogły się nie wyświetlać.

Połączony z 2015-11-13, 21:57:25:
Uwaga: mieliśmy problemy techniczne jednak rangi teraz są widoczne na 100%.
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-11-13, 21:57
Przejdź do forum: