Zobacz temat
 
Oceniamy... Podpis ;)
Według mnie tak. Bo teraz to wygląda jak zagipsowany wściekły wampir. Tak moja krytyka jest genialna x.x

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie zgodzę się, aktualny avatar Silenta jest lepszy. Jedyne co to może nieco blada skóra, ale poza tym prezentuje się jak najbardziej ok.
Czerwony strój nie kontrastował aż tak bardzo z bladą skórą

Elfik, a kiedy ty się ze mną w jakiejś sprawie zgadzałeś Bestia ;)?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Podoba mi się, że umieściłaś blogi (swoje, nie swoje? xD) w opisie... Można na nie wejść w każdej chwili, nigdzie indziej nie zaglądając.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Moje, moje Bestia :P


Twój opis mógłbybyć lekko... Bardziej twórczy (ha! Nowa Szkoła Króla! Ja dla tej kreskówki nie spałam już od 04.00 xD!)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak... Ale mimo wszystko bardzo się wszystkim podoba, bo każdy znajdzie jakąś kreskówkę dla siebie, którą ja też lubię... =.=

Twój obrazek wydaje się taki... mroczny...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
O to chodzi. Za to kocham Lelouch i całe Code Geass. A do tego znalazłam spojler to sezonu 3- Lelu będzie żył. Po prostu cudnie ^ ^

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To ty masz szczęście... U mnie wymyślili, że Kevin idzie na studia... Dodam, że przez większość serialu nie chodził do szkoły, bo ją rzucił...

A to coś po ang w twoim opisie to jest jakaś piosenka?
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Pierwsze? Tak. Red- Let it burn
Drugie? Nie całkiem

W końcu coś innego niż literki. Smieszne troszkę xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Najbardziej rozwala mina Kevina ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Podpis kojarzący mi się z nocą i kinem.
Krótko mówiąc: Ja + On + kino= romantycznie spędzona nocGwiazdka :D
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Drużyna TT, czyli coś, co nas wszystkich łączy. Tylko brak kolorów Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Niedługo wyrobię się z kolorami.

Z naszym serwisemRobin :)
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Cyborg jest najlepszy!!
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Niebiesko, niebiesko.... KROWY Gwiazdka :D!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Mmmmm :3 całokształt taki, że aż można się rozmarzyć Bestia ;) Mówiący, że posługująca się nim ma w głowie sporo pomysłów i refleksji dotyczących romantycznych relacji ;>
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Posługująca się tym podpisem aktualnie zżera pomidorki, twierdzi, że kromka chleba nie może być samotna (więc też ją soli) no i śpiewa wszystko, o czym pomyśli. Wątpię, żeby to się zaliczało do romantycznej natury, no ale... xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
XD
http://droga-na-h...gspot.com/ - fanfic osadzony w Skyrim universum The Elder Scrolls, zapraszam Robin :)
Fajny i oryginalny podpis. Jestem na tak.
Opis oczywiście do przewidzenia i brzmi jak ogłoszenie Bestia ;)
Przejdź do forum: