Zobacz temat
 
Oceniamy... Podpis ;)
Haha. Wasze rozmowy są genialne Bestia :P
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Twój jest taki... Fioletowo-zielony xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Spoko podpis. Przypuszczam ze to czerwone to fragment piosenki Skilletów XD Ładny Bestia ;)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Podoba mi się, taki stonowany, nie razi Gwiazdka :D
Twój też - spokojny, nie drażni oczu (w przeciwieństwie do mojego) Raven :-/
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Co ty gadasz, Twój jest świetny! Bardzo mi się podoba Gwiazdka :D Bardzo fajny pomysł, podoba mi się Robin :)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Osobiście lubię stonowane kolory, ale ty sobie je ładnie przyporządkowałaś do Tytanów razem z emotkami, co daje taki fajny efekt. Ogólnie pomysłowo i tytanowo Robin :)
W twoim nie podoba mi się kolor zielonego (lubię fluorestycyjne xD)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie czasem fluorescencyjne? Gwiazdka :D
Ja zaś przeciwnie. Bestia :P
Twój jest ok, stonowany, taki jaki lubię.
Podpis ładny, nie ma do czego się przyczepić. Osobiście tylko bym go kapkę...ożywiła Bestia :P Ale to już kwestia tego, jakie kto lubi kolory, czyż nie? Gwiazdka :D
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Taki... emm... Kolorkowy xP?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Podpis... intrygujący Bestia ;) Kolorki super Robin :) I ZNOWU nowy avatar - a jeszcze się nie nacieszyłam tym starym.. -.-
Czy tylko ja mam świra, czy to jest twarz Jinx? Bestia :P
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Stary był paskudny- czekaj, aż skończę malować Invin Bestia :P Tak, to jest Jinx Bestia ;)

Wypowiedziałam się wcześniej na temat twojego podpisu Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Podpis For wymiata Gwiazdka :D Kolory jak najbardziej trafione Gwiazdka :D
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Młodzi Tytani <3

Robin
Robin :) Luzak Robin :O Robin B-)

Gwiazdka
Gwiazdka ^^' Gwiazdka :D Gwiazdka :] ;O ;[

Bestia
Bestia :P Bestia ;) Bestia -o-

Raven
Raven :-[ Raven :-/

Cyborg
Booya! Cyborg :| Cyborg :( 8P Cyborg -_-


Zapraszam!

www.pamietnik-kos...og.onet.pl

www.spokojne-zyci...og.onet.pl
Jak dla mnie, to właśnie za dużo kolorków

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jeśli chodzi o kolory, to dobrze dobrane... O treść się nie czepiam, bo nie umiem ang. ;D
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
5/10
Bo wyliczanka, a nie cytacik jakiś fajny...

Za to z marszu można wiedzieć, co oglądasz ^_^ (Storm Hawks! <3)
Fanfiki moje

This is a violation of my civil rights! A man should be able to slaughter in peace!
Może nie będę oceniał, tylko się podzielę małą obserwacją. Cytaty są tak powszechne, że aż oklepane. Za to cytaty dotyczące Batmana, nie ważne jak oklepane i tak sieją pomiot Robin :) (cokolwiek to znaczy).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja nie wiem, czy się już na temat Twojego podpisu wypowiadałam, a jeśli tak, to nic nie dodaję. Niezmienny...

Ale przynajmniej teraz pasuje do Avka. Tylko trochę tęsknię za Czerwonym Silentem Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Czemu? Czerwony lepiej wyglądał?
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Przejdź do forum: