Zobacz temat
 
Onet czy Interia?
Blogspot w sumie też jest całkiem niezły, ale jak dla mnie posiada nieco za mało funkcji. Moim zdaniem znacznie szybszy w obsłudze jest Onet i dlatego go polecam.
Ja też polecam Onet, zresztą większość z nas ma na nim bloga.
Ogólnie to nie wiem czy wiecie, ale Onet zbiera bardzo negatywne opinie (i nie o blogowanie chodzi) Bestia :P
powiem krótko -> onet
Jakie negatywne opinie?
O Matko. Przekopiowałam wszystkie notki na Oneta i mam problem ze czcionkami tzn. nie mogę zmieniać ich rozmiarów, albo w jednym momencie mogę, a w drugim nie. No i strona jest strasznie szeroka, ale to się chyba ustawia w widoku. Także wygląda to tak jak wygląda. Pomyślę jeszcze nad tym, a tymczasem biorę się za pisanie nexta. No to chyba tyle. Uff.
Aha i jeszcze muszę podać nowy adres, żebyście mogli zmienić linkownie. Narka.
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
@Gwiazdeczka, wiesz nie wypada ich tu pisać. Ale spójrz na portale sportowe, dyskusyjne itd. Jak czyjeś zachowanie nie jest w porządku to piszą, że jest z Onetu lub WP Bestia :P

@UP, czasem też tak miałem. Wtedy zaznaczałem cały tekst i już było ok - mogłem zmieniać style, kolory i czcionki. Ewentualnie możesz enterami skracać długość zdań żeby nie było za szeroko.
Rozumiem powody, dla których większość z was woli Onet, ale ja osobiście polecam Bloggera - może czasem ma zbyt mało opcji, ale pod względem szablonów i estetyki odpowiada mi bardziej, niż Onet. Ale to już kwestia gustu, kłócić się nie będę.
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
A ja bym zwrócił uwagę na Pingera - jest tam możliwość założenia minibloga i z tego co widziałem to wystarczy trochę wyobraźni żeby stworzyć coś ciekawego Robin :)
Ja tam nic nie mówię, ale prawdziwy blogger nie spojrzy nigdy w stronę takich badziewi jak onet czy interia. Jedynym powodem dla, których warto je wybrać jest maksymalna prostota użytku i wewnątrz serwisowa reklama, która daje w efekcie sporą odwiedzalność w porównaniu do innych rozwiązań.

Ciężko powiedzieć jednak cokolwiek dobrego o onecie i interii, jeśli chodzi o blogi.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja przyznam się, że z Onetem większych problemów nigdy nie miałem Bestia :P "Blog o podanym adresie..." czy inne tego typu komunikaty czasem się pojawiają, ale wystarczy odświeżyć i śmiga mi porządnie Bestia ;)
Każdemu śmiga tak samo, bo to wina przeciążonych serwerów. Ty masz po prostu szczęście wchodzić o takich porach, gdzie jest nie wielkie obciążenie Bestia :P.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Ja nie mam z tym problemu, jak zakładam bloga to zawsze na bloog.pl, wp.pl lub teraz na blogspocie Bestia :P
:*
Ja też na Onet nie narzekam. Mam podobnie jak Zwinny. Notki mi nigdy nie żarło na przykład. Ne jest tak źle jakby mogło być Bestia ;)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ja już się na ten temat wypowiadałam. Jak na razie, nie mam nic do oneta, ale preferuję bloggera.
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Tak Jinxi. Ja też się nie wypowiadam, nie mam oneta. bloogspot nigdy mnie jeszcze nie zawiódł. Nie zżarło mi notki nigdy Raven :-/ więc nie zazdroszcze innym XD
:*
Przejdź do forum: