Zobacz temat
 
Styl pisania - co poprawić?
Małe pytanie do wszystkich. Czy ilość materiałów (artykuły, newsy) jest Waszym zdaniem zadowalająca?
co za pytanie, oczywiście :*
No ba! Nawet ZAzadowalająca xD
ZAWSZE!
Zwinny, odwalasz taką robotę, że dziwią mnie jakiekolwiek wątpliwości z Twojej strony.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
popieram Silenta : P
Ale zawsze lepiej wiedzieć co myślą użytkownicy Robin :) A teraz mam inną sprawę. Jako, że w zeszłych dniach nie opublikowałem streszczenia komiksu, dostaniecie małą rekompensatę. W weekend na serwisie ode mnie pojawi się komiks tygodnia + dodatkowy artykuł, a tylko od Was zależy jaki to będzie. Do wyboru: opis odcinka, streszczenie komiksu lub materiał o Young Justice.

Proszę o głosowanie.
Opis odcinka! Gwiazdka :D
Opis odcinka, zdecydowanie:*
Opis odcinka Robin :)
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Odcinek, bo będzie chyba z Terrą albo Rav, nie pamiętam xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Jutro na bank będzie opis komiksu. Streszczenie odcinka najpóźniej w poniedziałek.
A jednak mały poślizg - miałem zajęte popołudnie i nie starczyło czasu na poprawę recenzji. Ale artykuł już jutro Robin :)
No nareszcie Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Myślę, że na jakiś czas zrezygnujemy z komiksu tygodnia. Przyczyną tych ciągłych opóźnień jest:
1) Słaby internet. Co prawda, teraz chodzi dość płynnie, ale niewykluczone, że wkrótce znów zacznie mulić.
2) Czas - tak się stało, że ostatnio mam go o wiele mniej. Mam nieco napięty dzień i co chwilę pojawiają się jakieś zajęcia. Jeśli swoje problemy już rozwiązałem, zaraz przytrafia mi się banalna rzecz do zrobienia.
3) Niestety, ale i nieco ostygły chęci.

Mam nadzieję, że nie sprawi Wam to problemów.
Będziesz miał czas i chęci to napiszesz. Jak zawsze - nie ma w tym obowiązku.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Poprę Silenta. Nikt Cię tu nie zmusza, a wiesz, że na twoje artykuły, opisy odcinków etc. zawsze warto poczekać. Nie przejmuj się, nie zaprzątaj sobie tym głowy a chęci na pewno przyjdą. Kiedyś na pewno znajdziesz odrobinę czasu, a niektóre problemy da się rozwiązać! A jak nie Rachel się poskarży!
Póki co nie jestem w stanie powiedzieć kiedy pojawi się nowy artykuł. Możliwe, że jeszcze przed Nowym Rokiem, ale nie wykluczam większych opóźnień.

Chciałbym wiedzieć co sądzicie o umieszczaniu w newsach informacji z wychodzących komiksów? Po restarcie DC tytani mają swoje stałe występki w kilku seriach, a oprócz tego wychodzi również komiks Young Justice będącvy uzupełnieniem do serialu. W newsach pojawiałyby się przykładowe strony, krótkie opisy komiksu i jeśli to będzie mozliwe - strony z których można pobrać angielskie wersje zeszytów. Jesteście czymś takim zainteresowani?

Jeśli pojawi się wystarczająco dużo głosów pomysł wchodzi w życie, w przeciwnym razie nici z tego (a uważam, że warto prowadzić taką "rubrykę"Bestia ;), dlatego proszę o udzielanie się w tym temacie każdego kto przeczytał post.
Wiesz co, ja sie z tobą w 100% zgadzam Robin :) Sama ostatnio przeszukiwałam polskie forum o DC żeby znaleźć cos o komiksach Tytanow. Natrafilam miedzy innymi na krótki temat o komiksie tylko o Raven, no ale tym co czytali sie nie bardzo podobał, a w sumie z chęcia bym sie dowiedziała czegos konkretnego o przebiegu akcji. Takze ja całkowicie popieram, jeśli tylko masz na to czas, to jestem na tak XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Jest ten plus, że zapowiedzi komiksu zazwyczaj ukazują się na kilka dni przed publikacją komiksu, a więc czas na szukanie będzie później. Dodanie newsu nie jest już problemem - zajmie kilka minut Bestia ;)

PS. Zwróćcie uwagę, że nie mówię tu o artykułach.
Przejdź do forum: