Zobacz temat
 
Ulubione odcinki
Zgodzę się, odcinki dot. Raven są świetne, mają zawsze mroczny klimat, są poważniejsze od większości innych (:. Właśnie to mi się w nich najbardziej podoba.
No akurat ten z pedalskim czarodziejem i smokiem był lekkim przegięciem Bestia :P Głównie dlatego, że kreuje wizerunek Raven jako kogoś wiecznie nierozumianego, a właściwie, jej największym marzeniem jest być zupełnie normalną. Ale tak jest z całym serialem. Twórcy zgubili się we własnej kreacji. Bestia :P
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Silent napisał(a):
Mi się najbardziej piąty sezon podobał szczególnie odcinki gdzie Raven z jakimiś dziwnymi stworkami siedziała na drzewie i ten gdzie pilnowała super niemowlęta XD. Niezłego łacha z tego miałem Gwiazdka :D

Ten z super niemowlętami był świetny pod względem poczucia humoru Gwiazdka :D Porządnie mnie roześmiał.
Ale demoniczna mina (kiedy to Raven opowiadała im bajkę) Raven jest bezcenna. XD
A no, tą bajkę świetnie opowiedziała Gwiazdka :D
Najpierw taka mroczna, a później wesoła ;d. Jeszcze pamiętam xD
O tak ten odcinek był genialny xD

Mój ulubiony.. chyba "Zły urok" ("Spellbound"Bestia ;). Szczeka mi po prostu opadła jak zobaczyłam smoka w Tytanach.
Ze śmiesznych bardzo lubie "pracownik miesiąca" w krórym Bestia wygląda przeuroczo w tym szaliczku i kasku Robin :)
Mam też pewien sentyment do odcinka "Cyborg barbarzyńca" bo był to pierwszy odcinek Tytanów który oglądała chociaż musze przyzna, że mnine zbytnio nie zachcił
Ulubiony to...yyyy... A tak! Trochę ich jest:
- Go!
- Randka z przeznaczeniem
- Rozbitkowie
- Nawiedzony
- Odcinek 257-494
- Wyprawa
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Ja mam:
- Go
- Randka z przeznaczeniem
- Rozbitkowie
- Modniś
- Narzeczony
I jeszcze inne odcinki...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
Lightspeed, Rozbitkowie, początek Narzeczonego. Kontuzja też była nawet fajna.

Nie przepadam za odcinkami, w których ni z tego, ni z owego niebo jest- różowe, czerwone, żółte (zgiń i przepadnij, Terro!), zielone itd. Czy ktoś w zespole cierpi na jakąś daltomanię czy się spił, że nagle zobaczył zielone niebo?!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To po prostu ma być tak zrobione żeby klimat lepiej oddać. Bez tego odcinki gorzej by się odbierały. Ja na pewno miałbym gorsze odczucia jeśli niebo byłoby takie samo. Taki trochę inny przykład z seriali: jest burza, zachmurzone niebo, noc albo słoneczny dzień - wszystko ma właśnie tworzyć ten klimat.
No to noc, burzę itp. Rozumiem i nie mam nic przeciwko. Ale zielony wygląda... No, nie urealnia w żaden sposób kreskówi (tak, wiem, że nie o to w tym chodzi :))

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To udaj, że na skutek jakichś spalin z fabryk i przy udziale dziwnego zachodu słońca się to niebo zielone zrobiło Bestia :P Mówisz o tym z odcinka z Malchiorem (smokiem)? Dla mnie to w porządku wyglądało i doskonale klimat oddawało.
A dla mnie, jakby ktoś pomylił farby albo mu się niedobrze zrobiło :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Różne gusta po prostu Bestia ;)
Od wczoraj mam jazdę na "Kontuzję", zwłaszcza za te słoneczniki xD i smoka xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Laurka z lodówki Babci Cybusia i Babcia Cybusia rządzi.
Ja ostatnio zaczęłam sobie przypominać 5 serię.
Ja bardzo lubię wszystkie odcinki z Terrą za absolutnie przepiękny temat muzyczny. Zwłaszcza ten motyw grany na flecie zapadł mi w pamięć, ale inne dźwięki, np. z "Niewyrównanych rachunków", które brzmiały tak orientalnie też się świetnie wkomponowały w odcinki. Fabularnie podobał mi się "Cyborg Barbarzyńca", "Maski", obie części "Praktykanta", "Ile trwa wieczność"( jak zobaczyłam Nightwinga myślałam że dostanę podobnego ślinotoku jak Gwiazdka i Rae na widok Wodnika ^^'), "Terra", "Zdrada", "Niewyrównane rachunki"( pojedynek Terry i Robina z pierwszej części był jedną z najlepszych scen w całym serialu w moim odczuciu, a ten Terry i Raven był jednym z najbardziej epicko wyglądających pojedynków), "X", "Nawiedzony", "Tkwi w nim Bestia", "Wyprawa", "Znamię"... rany mogłabym tak wymieniać jeszcze baaardzo długi czas. Ogólnie lubię naprawdę wiele odcinków, ale za mój ulubiony uznaję chyba "Zdradę", który jakoś uderzył mnie nieoczekiwanie swoją powagą. Bo tu wszystko było tak fajnie, biegali sobie po tym wesołym miasteczku, a nagle przestało być śmiesznie i beztrosko. No i absolutnie uwielbiam scenę w gabinecie luster.
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Mój ulubiony odcinek tak trudne pytanie ale myślę że to koniec, go, terra albo rozbitkowie lubię też nie siły natury ponieważ jest to mój pierwszy odcinek
moimi ulubiony odcinek to: zabawa w chowanego (głównie dlatego że raven troszczyła się o te dzieci i było to bardzo słodkie jak na nią zwłaszcza kiedy je przytuliła) a drugi mój ulubiony odcinek to zły urok (w nim właśnie raven i bestia się przytulili to mnie rozwaliło <3 w pozytywnym sensie) 3 odcinkiem był Wio! (dlatego że gwiazdka pokazała te 2 oblicze które było całkiem intrygujące ale ja i tak wolę jej słodką wersję) jest jeszcze wiele odcinków które bym wymieniła ale wstrzymam się do tych 3 Gwiazdka :D
Przejdź do forum: