Zobacz temat
 
Mentorzy
b.fajny temat.
hmm...Mentorzy??!!WTF??

Wiem jedynie tyle ze Jedynego mentora jakiego znam to Batman(uczył a także wychowywał Robina w Swoim domu w Gotham City)
"Moje życie jest jedną wielką pomyłką...za bardzo sie przeceniałem, teraz muszę za to odpokutować poprzez skazanie się na wieczne cierpienie".
media.tenor.co/images/f408b5fefc7ecea7b9978ecc769ec42d/tenor.gif
Chyba jakiś czas temu przez przypadek skasowałem posta w którym wszystko było objaśnione Gwiazdka :]

Ale wyjaśniam od początku ideę tematu - Tytani pojawiający się w serialu to tylko garstka, spośród której znajdą się bohaterowie z mentorami. Ale nie ograniczamy się do tej piątki nastolatków. Pod uwagę bierzemy również tych występujących w komiksach czy innych źródłach i tutaj wspólnie wymieniamy się opiniami.
Szczerze powiem że zgadzam się z pełni z zagubioną ... też zbyt wiele nie wiem więc lepiej będę siedzieć cicho ^.^
:*
Faktycznie tak było. Co wiecej w komiksie Bestia został adoptowany przez Rita'e Farr (Elasti-Girl) i Steve'a Dayton'a (Mento)
Czy nie ciekawiło was czasem, kim byli prawdziwi rodzice Gwiazdki i Komety? Bo w serialu (Nie czytam komiksów, więc może tam coś było... Mój ang. jest za słaby) był tylko ten olbrzym, który był na swój sposób miły... Nie pamiętam jak on się zwał.
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
O to fakt... to też mni czesto zastanawiało. W końcu skoro Gwiazdka jest ksieżniczką... oznaczałoby to, ze byli parą królewską. Ale z samego serialu za dużo sie nie dowiedzeliśmy Cyborg :(
Praktycznie... Jeśli nie licząc Trygona... to on jest jedynym "żywym" ojcem któregoś z bohatera... O reszcie nie ma mowy... Tylko są ci, co ich uczyli albo wychowali...
- Rex!
- Hau!


- Chcę pić!
- Wody?
- Nie, wódki!
No okej nie za bardzo rozumiem ale opisze kilku mentorów

1 Najbardziej znany Batman /Bruce Wayne.
Opiekował się 4 chłopakami w różnym czasie z czego 3 to sieroty.
Wszyscy 4 zostli Robinami ( Dick Grayson, Tim Drake, Jason Tood, Damian Wayne)
Był jeszcze mentorem Batgirl.

2 Arrow/Green Arrow/Oliver Queen
MentorRoy'a Harpera /Arsenała/ Red Arrow.
Stał się nim po tym jak Royowi wstrzyknieto coś co wywołuje nieopanowany gniew
Każdy jego wychowanek/ka był łucznikiem.
Był jeszcze mentorem Artemis.

3 Flash/Barry Allen (mój ulubiony mentor)
Został mentorem Walle'go West'a siostrzeńca swojej dziewczyny, po tym jak Wally w skutek wypadku (też dostał piorunem) zdobył super prędkość .

No i to chyba tyle
Nie ma rzeczy małych i dużych wszystko jest tylko względne
Przejdź do forum: