Zobacz temat
 
"Metamorfoza" odcinków
"Zły urok" jako odcinek jest ciekawy - za to irytował mnie Malchior. Nie rozumiem, co Raven w nim widziała - no dobra, niby ją rozumiał, ale jako facet był beznadziejny. Wyglądał jak kukła z mokrego papieu toaletowego (mój post, moja opinia) Bestia :P i w ogóle za każdym razem, kiedy prawił Rae komplementy robiło mi się niedobrze.

Zgadzam się, że należy do grona <spedałkowanych> *



* dop.autorki - Ale nadal jest niczym w porównaniu do Grella... (Kolejne odniesienie do mojego ukochanego anime xD)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Hmm.. Malchior? Szczerze mówiąc, też nie podobało mi się jak prawił jej komplementy. Mimo wszystko, ona też potrzebowała w jakiś sposób wsparcia, a nikt z tytanów nie był w stanie jej zrozumieć.
Temat nie był ruszany już dość dawno, dlatego proponuję go odświeżyć i przejść do następnego odcinka. Teraz mowa jest o epizodzie "Rewolucja" Robin :)

Niestety jak dla mnie jest to jeden z gorszych odcinków całego serialu. Po raz kolejny występuje Modniś i jak to zazwyczaj bywa przy jego występach, fabuła była zbyt nudnawa i dziecinna. Mnie nie potrafiła porządnie zaciekawić.
Ja bym w odcinku "Rewolucja zmieniła coś więcej, mianowicie nie podobało mi się to, co modniś zrobił z Robinem (Bestia :P) Chociaż zachowanie Bestii też było trochę dziwne gdzieś w środku odcinka.... Bo nie wiadomo nawet dlaczego tak się zachował, fabuła nawet, nawet ale tak jak mówiłam, było kilka spraw, które nie wiadomo skąd się wzięły.
:*
"Rewolucja"...?
Nie wiem, mnie ten odcinek zawsze wydawał się nudny i nieciekawy. Niczego tu tak bardzo nie rozwinęli jak w niektórych odcinkach. Modniś pojawił się ze dwa razy i już więcej nie było po nim śladu. Chociaż w pewnym momencie prawie "spadłam z krzesła" kiedy Beast Boy głosił swój monolog na temat zabójczej armii... chomików? Nie pamiętam, ale odcinek nie przypadł mi do gustu pod względem fabuły. ^ ^
Tak zabójcza armia chomików BeastBoya była wprost nieziemska XD I poza tym to mnie podobały się też plany każdego z tytanów ... a chyba najbardziej Rav
:*
W moim ostatnim poście proponowałem żeby udzielało się więcej ludzi. Od tamtej chwili w temacie nie pojawiła się żadna nowa opinia. Skończę więc z tymi "rytuałami" bo przynoszę pecha Bestia :P

Wracając jednak do głównego wątku, proponuję pójście dalej z metamorfozą odcinków. Co myślicie o "Długości fali"?
Długość fali, Długość fali... nie potrafię sobie tego przypomnieć... a, mam!

Jak przy każdym występie Wodnika, mam ochotę rąbnąć głową o klawiaturę i spać. Nie robię tego tylko przez uszanowanie dla komputera. Ogółem można by w ogóle pominąć Wodnika we wszystkich odcinkach.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
"Długość fali" to jeden z niewielu odcinków, który nie przypadł mi do gustu. Szczerze - nie przepadam za podwodną scenerią i rozgrywającymi się tam przygodami, więc to chyba dostatecznie opowiada się za moim stanowiskiem.
Mnie by podwodna sceneria jeszcze uszła, ale odcinek się właściwie głównie na Wodniku skupia (AAARGGGHHH!), a Tytani jakoś tak schodzą na dalszy plan. x.x

All hail Trigon
Ten odc chyba na Bestii się skupia bardziej Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Dobra, pewnie masz rację. Dawno go oglądałam, ale z tych scen, co jeszcze pamiętam to mi się głównie Aqualad kojarzy. x.x

All hail Trigon
No, to co? Przywracamy temat do łask Bestia ;)?

Jeszcze ktoś coś ma do dodania, jeśli chodzi o "Długość fali", czy lecimy dalej?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Pora się wziąźć za reaktywację, co myślicie? Temat zawsze był ciekawy, trochę go brakuje Robin :)

Połączony z 21.02.2015 13:57:42:
Minął ponad rok, czas ruszać dalej Gwiazdka :D
Edytowane przez Zwinny dnia 2015-02-21, 13:57
Czas najwyższy :>

A więc, co sądzicie o "The Beast Within"? Wg mnie jest w porządku, robiąc maratony, często do niego wracam. Zapewne przede wszystkim przez to, że wydaje mi się jednym z poważniejszych odcinków o BB, ale również przez fakt, że jakby to nazwać, sama istota odcinka nie jest mi obca - mówiąc istota, mam na myśli to, że nikt nigdy nie bierze Bestii na poważnie, bo zazwyczaj się wygłupia i wydaje się, że jest on wyłącznie lekkomyślny i dziecinny, a także, co zresztą widać, to niezrozumienie ze strony przyjaciół jest dla niego czasem (a może nawet często?) nie do zniesienia (jakby nie patrzeć, czuję się podobnie - nikt dookoła nie bierze mnie na poważnie i nie rozumie, czego bym mu nie powiedziała, zwłaszcza rodzice Bestia :P)
Przejdź do forum: