Zobacz temat
 
"Metamorfoza" odcinków
W całym odcinku najbardziej podobała mi się zazdrość Robcia. I jego tekst na końcu ,że wróci do nich i nie jako żona ;D
Oczywiscie Kometa znów okazała się podstępną żmiją.
Moim zdaniem żart z Grublowąblakiem był rozbrający. Szczerze to bardzo się uśmiałam, widząc, że Gwiazdka my wyjść za to coś. Akcji nie zabrakło, ponieważ końcówkowa walka była świetna. Robin pękał z zazdrości ;p Jedzenie było ogółem takie jakieś dziwne, a zachowanie Star w tym czasie odrobinę mnie przeraziło. W każdym razie, odcinek jest pełen podziwu bo nie zabrakło humoru, dowiedzieliśmy się czegoś o kulturze Tamaran, ujrzeliśmy wielkie uczucia Robina do Gwiazdki, jak i tej siostrzanej miłości Komety i Starfire;* Ogółem fajny.
"siostrzanej miłości" to raczej w cudzysłowu Bestia :P. Bo Kometa tą 'miłość' wyraża poprzez zemstę :>
Nie oglądałam całości, ale miny Robina podczas dowiadywania się o ślubie i na widok Tamaranina- bezcenne xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
"Chcesz być mężata?"- ja nigdy nie zapomnę tego tekstu Robcia.
Albo BB "Patrzcie, zwierzaki obcych." Raven "To ty tu jesteś obcy XD" Odcinek jeden z lepszych, tyle zarąbistych tekstów i akcja niczego sobie... fajny Gwiazdka :D
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
W wersji angielskiej było "Wychodzisz za mąż?!", ale to prawie to samo xD

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Teraz może coś o odcinku "Awaria". Zaliczam do tych zabawnych. Teksty Cyborga po porażeniu prądem były odlotowe xD
" C: Raven, przecież ty lubisz wafle!
R: Bardziej niż cokolwiek " - ten fragment rządzi Gwiazdka :D
Albo ten wirus do Bestii:
"Skanuję. Organizm jednokomórkowy. Uzdolnienia matematyczne - zero, zagrożenie - zero. Zniszczyć.."

Nie no, nic dodać, nic ująć. Warto obejrzeć, jeżeli ktoś chce się pośmiać. Gwiazdka ^^'
To było rozbrajające XDD
Najlepszy fragment :
"Uzdolnienia matematyczne - zero, zagrożenia - zero. Zniszczyććć...."
XDDD
Pękałam ze śmiechu. Odcinek warty obejrzenia.
Awaria bardzo przypadła mi do gustu. Może i dziecinna, choć w miarę przyjemna i śmieszna fabuła to spory plus odcinka Robin :)
tekst cyborga - czuje się jakbym zjadł oponę ;p haha
Ja tam wolę inne klimaty odcinków, dlatego ten mi się tak średnio podobał, ale mimo wszystko był lepszy niż ten z Modnisiem Bestia :P
Cybuś w "Awarii" po prostu rozbraja. Nijak inaczej tego nie ujmę xDD
Hush child, the darkness will rise from the deep
And carry you down into sleep.
~Heather Dale, Mordred's Lullaby

Wstąp w moje ciemności...
http://projekt-gr...g.onet.pl/


ŻELKI!
"Nawiedzony" jest jednym z najlepszych odcinków jakie oglądałem. Paranoja Robina na punkcie Slade'a doskonale spełniła swoje zadanie i właśnie dlatego tak bardzo lubię ten odcinek. Zresztą widać, że szykuje się powrót Slade'a, który w końcu był jednym z lepszych wrogów MT.
Rzeczywiście, "Nawiedzony" jest świetny Robin :).
Mi przypadają do gustu odcinki, z Terrą. Zwłaszcza ten, w którym ona wszystkich pokonała... Pamięta ktoś tytuł?
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Chodzi o "Niewyrównane rachunki cz. I i II"? Gwiazdka :D
Dokładnie xD
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Też je lubię, bardzo wciagają. Co prawda za Terrą nie przepadam, ale za odcinkami z nią- tak XD
Ścieżki Przeznaczenia: Książę i Feniks
http://sciezki-pr...gspot.com/
Ale była walka, a to jest najlepsze! Gwiazdka :D
Tak. Kocham walkę Terra/Raven. Po prostu... cud, miód i ciasteczka! xD
Co do odcinka "Nawiedzony"... Jakiś czas temu, zanim ściągnęłam wszystkie odcinki TT, kiedy oglądałam je jeszcze w Cartoon Network, ktoś mądry puszczał ten odcinek właściwie non stop. Zawsze cały dzień czekałam na Młodych Tytanów, a kiedy siadałam przed telewizorem... fundowali znowu ten sam odcinek. Myślałam, że padnę z nudów. Do tej pory nie przepadam za "Haunted".
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
"Zły urok" uznaję do tej grupy odcinków, które są dobre, ale (gdyby nie dziwaczna fabuła) mogłyby być lepsze. Przyznaję, że Tytanów naprawdę rzadko kiedy oglądam i dlatego to co napiszę, kolejny raz będzie się odnosić do tego co pamiętam...

Myślę, że powszechna opinia na temat Malchiora jest tutaj znana - kolejna, m.in. po Aqualadzie spedałkowana postać Bestia :P ale ja mam co do tego bohatera nieco inne nastawienie. A przynajmniej miałem takie, do momentu kiedy ten nie przemienił się w smoka.

Ogółem myślę, że właśnie ten bohater jest jednym z plusów odcinka. Ocena, którą zaraz miałbym wystawić byłaby taka: 7/10. Nie najgorzej, ale z pewnością mogło być lepiej.
Przejdź do forum: