Zobacz temat
 
"Metamorfoza" odcinków
@Rohkea, z jakiego sprzętu korzystasz? Bo w sumie nadal nie zrozumiałem dlaczego nie możesz oglądać.

A co do odcinka, to dość pozytywnie się o nim wypowiem. Przypadł mi do gustu i ciekawie się go oglądało. Szczerze mówiąc Cyborg to taka olana postać w Teen Titans, dlatego cieszy mnie to, że w głównej mierze na nim się skupiono. Również udanie przedstawiono go jako człowieka "naturalnego" i choć miał okazję naprawdę stać się ludzkim, zrezygnował z niej. Lojalność była tu ważniejsza i to mi się podoba Gwiazdka :D
Odcinek przypadł mi do gustu. Cieszę się, że można było zobaczyć Cyborga w ludzkiej postaci. Nie skorzystał z propozycji Brata Krwiaka, był całkowicie oddany Tytanom mimo wszystkich sytuacji które ze sobą przeszli. I szczerze, odcinek jest bardzo fajny. Nie mam się do czego doczepić, a szczególnie spodobało mi się jedno. Końcówka z Robinem, Raven, Gwiazdką i Bestią w sprawie ponownego zdawania testu, ponieważ odszedł od drużyny. Różowa spódniczka etc. Było to świetne. Odcinek bardzo, bardzo fajny. Podziwiam ;*
Zwinny- sto miliardowy (xD) raz ci tłumaczę, że albo z iPada ( tableta) albo z iPoda Touch.

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
A nie masz czasem dostępu do komputera lub laptopa?
Masz tablet? Ale fajnie XD Zamień się. Dobra, wracamy do tematu.
A co powiecie o odcinku 28? Dla mnie bomba. Poznajemy nowego "przeciwnika" Tytanów, o ile można go tak nazwać. Bo ostatecznie pod koniec odcinka Red X i Robin wspólnie pokonują doktora Chang'a. Bardzo ciekawie i tajemniczo przedstawiona nowa postać. Można powiedzieć, taka druga strona Robina. Najbardziej podobała mi się początkowa walka. Okazuje się, że Red X potrafi pokonać Młodych Tytanów w pojedynkę. Ogółem epizod dobrze przedstawiony, świetny klimat. No i co najważniejsze - jeden z poważniejszych epizodów, jakie mieliśmy okazję poznać.
Racja, oryginalneGwiazdka ^^' Bardzo mi się podobało, Red X to tak jakby druga połówka Robina. Są dobrzy walce i ogółem bardzo mi się podobało. Mi też do gustu przypadła początkowa walka, okazuje się, że X potrafi pokonać tytanów w pojedynkę. Fajny odcinek :*
Rachel napisała:
Red X to tak jakby druga połówka Robina.

Bestia :P Nie powiedziałbym druga połówka, bo z tego co się orientuję, Robin czuje miętę do Gwiazdki, a nie Czerwonego X'a Bestia :P

Wracając do tematu, to świetny odcinek. Kolejny występ zaliczył Red X, a zawsze tam gdzie się pojawia jest git Gwiazdka :D Podoba mi się ten tajemniczy klimat, który pokazuje, że Red nie jest do końca zły. To głównie przestępca, który ma do zrealizowania swoje cele - ale nic poza tym. I dlatego przypał mi do gustu. W sumie szkoda, że później został olany. Pojawił się jedynie w kilku epizodach, a twórcy mogli z niego zrobić świetną postać (nie żeby taki nie był, ale zawsze mogło być lepiej).
Zwinny- xD święta prawda. Co do kompa lub laptopa- rzadko i nie zawsze mam czas oglądać. Co do tematu- z Red X'em oglądałam angielskie Masks Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
haha druga połówka Robina ;D
Zgadzam się, Red X mogli bardziej wykorzystać. niestety był on tylko epizodem. W sumie szkoda bo milej było mi go oglądać niż Sleyda <wybaczcie wszyscy jego fanatycy ;p >
Też go nie znoszę

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
No, a jednak szkoda. Sądzę, że serial byłby zapewne jeszcze ciekawszy, gdyby powstało więcej odcinków, w których pojawiałby się Red X.
Zapewne tak Zwinny XD A może kto wie?
Robin raczej nie jest homo, z tego co mi wiadomo. W każdym razie- lubię Red X-a

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Tak swoją drogą, ciekawe, czy pojawi się w Chibi Teen Titans. [?]
Wracając do odcinka, myślę, że nie potrzebne są mu jakiekolwiek zmiany. Wiadomo, trochę zabawnych momentów nie zaszkodzi, bo w końcu cały serial to parodia. Ale tak ogólnie, to świetny jest. Nie potrafię mu nic narzucić. Postarali się.
racja;*
Fajnie by było zobaczyć go w Chibi Teen Titans: )
Teraz możemy pogadać o Nevermore, które oglądałam po polsku w całości (chyba tylko jako jedyny... XD)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie oglądałaś żadnego odcinka w całości? Gwiazdka :D (Wnioskując z twojej wypowiedzi)
O Nevermore była mowa wcześniej. W "Metamorfozie" odcinków analizujemy każdy odcinek chronologicznie. :>
Szkoda Bestia :P
Tak. Inne oglądałam w całości tylko po angielsku. I to tylko proroctwo i koniec Bestia ;)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kurczę, to nadrobić musisz zaległości Gwiazdka :D.
Teraz może coś o odcinku 29. Zaliczam do udanych. Podobało mi się całe przedstawienie kultury Tamaran, mieszkańców planety. Szkoda tylko, że planeta okazała się być jałowym pustkowiem. Inaczej trochę sobie ją wyobrażałam. Dziwne było to jedzenie, a jeszcze dziwniejszy Grublowąglak, za którego miała wyjść Gwiazdka. Szczere współczucie. Ale to tak na marginesie. Końcowa walka sióstr była wg mnie najlepszym momentem. Cały odcinek miał zabawny charakter.
Przejdź do forum: