Zobacz temat
 
Raven&BB
Ta parka bardziej mi pasuje jako komiczny duet (chodzi mi o to jak Raven gasi teksty Bestii).
BB & Rae Nigdy (więcej) w życiu!!!!!!!!!
Jedyną postacią, którą widziałabym z Raven jest Red X. Jakoś ubzdurałam sobie tę parę Raven :-/
Tylko nie Bestia, oni są fajni jako tacy sprzeczający się przyjaciele, ale nic więcej!!! Raven :-[
Zgadzam się z tobą Caxi w 100%.
Uhuhu, to lepiej spójrzcie co się dzieje w Teen Titans: GO!

A jak dla mnie to najlepszy paring ever.
Wolę nie spoglądać
Hahaha, czyli coś jest na rzeczy jak wolisz nie spoglądać Gwiazdka :D
Zgadzam się z Caxi i Kibo że BB i Raven to zła para.
Edytowane przez BeziKoksu dnia 2015-01-26, 12:19
Bestia i Raven do siebie nie za bardzo pasują ale skoro twórcy tych postaci je łączą to czemu nie, ostatnio jak oglądałam znowu wszystkie odcinki to Cyborg zaczął mi pasować do Raven. Tak jakoś ciągle się pocieszają a w odcinku ,,Dalej!'' to już w ogóle.

Cyborg: Powiesz mi dlaczego zawsze jesteś sama?
Raven: Słyszałeś. Nie pasuję do was.
Cyborg: On jest zielony, ja jestem w połowie robotem, a ta dziewczyna jest z kosmosu. Pasujesz do nas.
(Nie wiem czy tak było dokładnie, bo piszę z pamięci Gwiazdka :D)

Mówi jakby chciał Raven zatrzymać za wszelką cenę. Oczywiście wy możecie się ze mną nie zgadzać XD
Cybi to ogólnie porządny gość. Przez swoją niezbyt udaną młodość jest całkiem niezły w poważnym myśleniu, a jak wiemy w ten sam sposób można opisać Raven (trzeba tylko zmienić końcówki na żeńskie). Zbieżność charakterów imponująca, choć z drugiej strony Cyborg częściej żartuje i mówi slangiem, a w pierwszych numerach z 1980 roku nie ufał Raven i nazywał ją wiedźmą.
mi się ta para podoba a zwłaszcza w młodych tytanach akcja jak ja obejrzałam odcinek w którym się całowali (teen titans go rocks and water) to padłam ciekawe czy będą jeszcze jakieś odcinki z ich udziałem Gwiazdka ^^' ale mogę się założyć że tak Raven :-/
Ta para jest najbardziej udana ze wszystkich par w młodych tytanach akcja moim zdaniem. W końcu przeciwieństw się przyciągają.8P
zgodzę się z tobą _Raven_ 8P z nich jeszcze będzie udana para (tak czuje)a już w szczególności w młodych tytanach akcja tylko szkoda że w starszych nie pokazali ich miłości Cyborg :(
Sadzę, że tworzenie z Bestii i Raven pary nie jest dobrym pomysłem. Wiele osób argumentuje, iż przeciwieństwa się przyciągają i to jest powodem do połączenia tej dwójki bohaterów. Jeśli się jednak przyjrzeć wzajemnemu nastawieniu tej dwójki, można zauważyć, że praktycznie nie ma sytuacji, aby rozmawiali ze sobą nie kłócąc się i sobie wzajemnie nie dogadując. Raven jest dziewczyną, która potrzebuje osoby rozumiejącej jej pragnienie ciszy, spokoju, prywatności. Mówiąc krótko, kogoś kto jest całkowitym przeciwieństwem Bestii. Dobrym partnerem byłby dla niej ten czarnowłosy chłopak z komiksów powstałych na podstawie serialu ( pokazali ich razem w historiach pt. "Moje wielkie kiepskie walentynki" i "Doktor Will i Mister Couack" ).

Podsumowując,uważam, że Reven i Bestia są dobrą parą, ale przyjaciół, nie zakochanych. W ich wzajemnych relacjach nie widzę miejsca na poważniejszy związek.
Edytowane przez Daph dnia 2015-06-05, 21:20
Moim jednak zdaniem Bestia jest dla niej idealnym kandydatem jest zabawny i dosyć nierozważny mógłby na pewno sprawić że patrzyła by na życie lepiej...tak jak te dzieci z odcinka "Zabawa w chowanego" a poza tym jest wiele odcinków w których rozmawiają normalnie nie kłócąc się np odcinek "Zły urok" wtedy ją tak pocieszył że nie dość że go przytuliła to zaczęła grać z cyborgiem w śmierdziokule (czy jak to się tam nazywa Luzak) i jakoś w tym odcinku to tylko on się nią zainteresował i poszedł pocieszyć Gwiazdka :D sądzę że raven przydałby się ktoś taki.....


Podsumowując uważam że raven i Bestia tworzyli by świetną parę
Mi tam bardzo odpowiadają jako para Robin :)

W TTG , jest o nich głośno szczególnie w odcinkach związanych z Terrą oraz w odcinku 83 pt. "Rocks and Water" XD
Edytowane przez RavenLUV dnia 2015-07-09, 17:54
Azarath Metrion Zinthos Raven :-[
a ja uważam, że byliby idealną parą. Być może jeden blog trochę namieszał mi w głowie, ale sądzę, że byłoby super jakby byli razem i cieszę się, że w TTG coś sie dzieje w tym kierunku Robin :)
Nigdy nie widziałam Bestii i Raven jako parę, zawsze byłam wielką fanką Robina&Raven, ale z biegiem czasu zmieniłam swoje zdanie co do tego i myślę, że stworzyliby całkiem fajny związek. Jak to mówią, przeciwieństwa się przyciągają, a tak jak wspomniała Pamizoti, Bestia miałby dobry wpływ na dziewczynę.
Przejdź do forum: