Zobacz temat
 
Kitten&Robin
Jak sobie przeczytałam nazwę tematu, to poczułam gaz w nosieGwiazdka :D Ta para, jak dla mnie nie istnieje, ale wypowiem się. Ta para jest na drugim miejscu "znienawidzonych par", na pierwszym jest R&R oczywiście. Gdyby Robin chodził z Kicią, to zamknęliby go u czubków i w wariatkowie.Gwiazdka :D
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Hm... Bo ja wiem?
Kitten & Robin mogliby być parą. Przynajmniej w moim guście.
Jakby nie było, moja Kira z bloga też jest cholernie pusta, a przynajmniej taka była na pierwszym blogu.
Hm... Przynajmniej taką ja ją sobie wyobrażam xD.
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Biorąc pod uwagę charaktery kreskówkowe to jakąś tam szanse bym im dał, ale nic na dłuższą metę i również jestem podobnego zdania co osoby powyżej.
czyli dążymy tutaj do nastoletniego romansu
Blondynka + niezłe ciacho = ...... haha nie no błagam
( nie ubliżając żadnej blondynce Bestia ;) )
a to by była para Robin :O zapewne Robin by nie wytrzymał dnia 8P a nawet jeśli to by ją gwiazdka zamordowała ;[ więc jestem na nie Bestia :P
Hmm,Kicia i Robin? Jakoś nie, ale to chyba z powodu jej np.: natrętności i złośliwościRobin :)
3 razy nie dziękujmy xdd
Ależ oczywiście, że jestem na tak. Myślę, że Kitten reprezentuję typową fankę Robina. W końcu Robin to "pan idealny" nie to co BB czy Cyborg. Zarówno wśród znajomych jak i sam na sam Kitten czuła by się z nim zawsze wyjątkowo. A co do Robina, cóż... Taka jest przecież większość dziewczyn, przynajmniej dopóki nie pochodzą z kosmosu lub nie są międzywymiarowymi półdemonami prawda? Kira Happy
Robin to śmieć, Kitten to śmieć - pasują do siebie idealnie.

PS: Są tu jacyś agenci Fuzionka?
Oczywiście TypowySlade Gwiazdka :D
TypowySlade napisał(a): PS: Są tu jacyś agenci Fuzionka?


Mam pytanie, ile ludzi zaczęło hejtować Robina, tylko dlatego, że Fuzionek tak robi? XD
UnknownTitan napisał(a):Mam pytanie, ile ludzi zaczęło hejtować Robina, tylko dlatego, że Fuzionek tak robi? XD


Fuzionek jest spoko. Co masz do niego? A ja Robka hejtuję za to że w TTGO! zrobili z niego debila.
TypowySlade napisał(a): Fuzionek jest spoko. Co masz do niego? A ja Robka hejtuję za to że w TTGO! zrobili z niego debila.


Do Fuzionka - nic. A jak chodzi co o Robina z TTG, to w pełni się zgadzam, a poza tym Grayson is my love, dlatego zawsze reaguję na baity etc.
HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Wracając do istnienia tego tematu
nie potrafią ze sobą wytrzymać, i ona jest cholernie nie znośna

Ale z kolejnej strony jak myślę o tym, że moglibyśmy mieć jakiś fajny odcinek o jej nawróceniu np, pokazaniu jej od innej strony .3.
Coś takiego jak było z Dipperem i Pacyfiką w Wodogrzmotach Małych

To by mogło być ciekaweeeeee
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Kira napisał(a):
Ale z kolejnej strony jak myślę o tym, że moglibyśmy mieć jakiś fajny odcinek o jej nawróceniu np, pokazaniu jej od innej strony .3.
Coś takiego jak było z Dipperem i Pacyfiką w Wodogrzmotach Małych


JESTEM ZA. To by było cudowne Shadow Happy

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przejdź do forum: