Zobacz temat
 
Klub antyfanów Aqualada
Chodziło mi raczej o to, żeby wrzucić go do kopalni, tunelu (lub bunkru Neli Bestia :P), i zostawić na baaardzo długo xD
O! Do bunkru Neli!!!!!!!!!!!!!! To nasz następny cel!!!
Coś ty taki nerwowy? xD To było wiadome, ten dzień musiał kiedyś nastąpić Bestia :P A najlepiej wsadzić tam jeszcze znienawidzoną przez wszystkich mamuśkę, Jumbo i Modnisia...
Biedna Nela... Bestia :P
Widzę, że ten temat lekko nam opada na dno, więc go odświeżam wklejając mój niedawno wymyślony regulamin obowiązujący każdego antyfana Aqualada.

1. Należąc do klubu antyfanów należy jak najbardziej to możliwe ośmieszać Wodnika.
2. Poniżanie i obrażanie tej postaci mile widziane i wynagradzane (co powiecie na całoroczny zapas miniwodników do torturowania na wszelkie sposoby?).
3. Tworzenie i wyszukiwanie fantazyjnych historii lub artystycznych komiksów i obrazków z tematyką obrażającą rybofobistę miło się tu przyjmuje.
4. Z biegiem czasu dopisujcie inne punkty bo mi się nie chce... Bestia :P

RZECZY SUROWO ZAKAZANE I KARALNE


1. Obrona Wodnika!
Bestia :P Rozwałka na maxa jak widzę Bestia :P Ale żeś pojechał po bandzie, Zwinny... Bestia :P

Dorzucam od siebie:

5. Każdego, kto jest fanem i broni Wodnika należy niezwłocznie zbanować w każdym miejscu w sieci, gdzie owy zdrajca jest.


Tam się pojawiają obecnie wszystkie moje beznadziejne twory xD
2.7.2014 - nowa notka, zapraszam?


imageshack.com/scaled/800x600/818/7p18.png
6. Może nieco głupawy punkt, ale jeść często ryby (ale nie Wodnika 8O, bo jeszcze będzie to grozić poważnymi powikłaniami) *zaciera ręce*
7. Obciąć Wodnikowi pedalską fryzurę.

UWAGA!!!
Dotknięcie Aqualada szkodzi zdrowiu i osobom w Twoim otoczeniu!
Trza też mu sushi dać do zjedzenia!

All hail Trigon
8. Wspierać rybaków XD.
9. Udzielać pomocy poszkodowanym w wyniku kontaktu (bs) z Aqualadem
Tchórz z niego i tyle.
img577.imageshack.us/img577/6606/aqua1.png
img863.imageshack.us/img863/888/aqua2.png
img171.imageshack.us/img171/614/aqua3.png
Tylko znów nie płacz...
img862.imageshack.us/img862/8292/aqua4.png
Cały w dziwnym śluzie
img534.imageshack.us/img534/5182/aqua5.png
Gluty z nosa!
Macie z nim fazy XD Ja go akurat lubię XD Fakt, że ma trochę 'oślizgłą' osobowość niczego nie czyni XD
http://images2.fa...40-480.jpg
szczerze powiedziawszy, to rzeczywiście wyszło dziwnie. ;d
On sam w sobie jako bohater jest dziwny, więc się nie dziwie, że z obrazkami podobnie Bestia :P
ja bym nie chciała panować nad wodą i rybami, ale jak twórcy zapewnili mu taką frajdę* ...


* dla niego to jest super, ale dla nas chyba raczej nie. ;d
IceTea, nareszcie XD! Sojusznik XD! Już mam was dwie, Ciebie i Ole26.

Aqualad ujdzie, za to fryzura Speeda już nie. I skoro Zwinny może sie 'reklamować' w moim antyfanowskim klubie to ja też, zapraszam do podyskutowania na temat Speeda i jego fryza Booya!
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Reklamuj się ile chcesz, i tak ten temat zostanie popularniejszy Bestia :P Po prostu jeśli chodzi o Wodnika jest z czego się śmiać i płakać Bestia :P
Bo wszyscy sie 'boją' narazić tobie i za bardzo cie uwielbiają żeby obrażać Speeda Bestia :P Ale nie zaprzeczysz,że jego fryzury i twarzy nic nie obroni, nawet ty Bestia :P
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Z tą fryzurą to wiesz... ale jeśli o Speedy'm tu gadać to w Twoim temacie Bestia :P
Przejdź do forum: