Zobacz temat
 
Raven&Robin
ale pod względem wyglądu całkiem fajnie by się razem prezentowali ;D
No,z tym się z tobą zgodzę. Chociażby gdybyśmy zmienili trochę wygląd oby dwóch postaci oraz ich charaktery na pewno, byłoby dobrze.
Gdyby zmienili, to by nie były te same postacie, nie rozumiem jaki to ma sens.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Dla mnie i wygląd i charakter bohaterów jest w porządku, nie widzę potrzeby zmieniania czegokolwiek. A ogólnie mam takie zdanie jak powyżej.
tak, inaczej ta kreskówka nie byłaby taka sama, a tak jak jest dotychczas, jest dobrze, bo każda z postaci ma odmienny charakter, a przynajmniej Raven, no bo sami przyznajcie - ma fajny charakter i szkoda byłoby go zmieniać. A w drużynie przecież zawsze sprzyda się taka osobowość jak Raven.
Tak, ale ja tylko tak naginam rzeczywistość by sprawdzić wasze opinie. Według mnie nie trzeba nikogo zmieniać. : )
Edytowane przez Silent dnia 2011-06-01, 15:05
Nienawidzę pary R&R. Nie jestem przyzwyczajona, i widzę same przeciwieństwa. Bardzo szanuje uczucia Star. A Robin tylko oddaje je ze wzajemnością. Więc, jestem na "nie".
on pasuje bardziej do gwiazdki w końcu się z nią całował nie? on chyba nigdy nie będzie z raven ale kto wie ja tam jestem przeciwniczką tej par Gwiazdka :D
Tej pary nikt nie pokazał ale w głębi duszy pragnę by byli razem.
Ja osobiście widzę ich tylko jako przyjaciół Luzak robin jest zakochany w gwiazdce a ona w nim więc no nie sądzę żeby byli kiedykolwiek parą....
Pora się wreszcie wypowiedzieć, bo w sumie to moje ulubione postacie i piszę o nich bloga... Nie potrafię jednak stwierdzić, czy jestem fanką czy przeciwniczką tej pary. W serialu nigdy w życiu nie widziałabym ich razem (chociaż czasem mnie denerwuje, że nie pokazali ich bardziej od strony przyjaźni w odcinkach poświęconych Robinowi), za to wszelkie opowiadania, AMV, Fan arty i inne oglądam/czytam jedynie im poświęcone. Co prawda na moim blogu będą od początku do końca przyjaciółmi, jednak jako para mają dla mnie szczególny urok, bo kiedyś ich łączyłam.
Przepraszam za brak spójności i logiki w powyższym, ale jestem okropnie niezdecydowana Raven :-/
Jak sie nie mylę to w The New Teen Titans Raven przy początkach drużyny porządnie skopała tyłek Robinowi i to nie była pojedyncza sytuacja ^.^ Tak więc, kwestia jakie media i jaki okres.
Zwinny napisał(a):

Jak sie nie mylę to w The New Teen Titans Raven przy początkach drużyny porządnie skopała tyłek Robinowi i to nie była pojedyncza sytuacja ^.^ Tak więc, kwestia jakie media i jaki okres.


No, Raven miała też talent do gwałcenia go psychicznie
Bestia :P

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Uwielbiam paring RxR i nic tego nie zmieni. Raven to osoba skryta, lecz kiedy odkryje sie jej prawdziwe wnętrze widać, że jest emocjonalna. Robin jest taki sam, tylko czasem trochę zabawniejszy. Moim zdaniem oni pasują do siebie idealnie.Raven :-/Robin :)
Tak to przedstawiłaś, że na serio zaczęłam uważać, że połączenie tej dwójki jest dobrym pomysłem. To dość dziwne jak na mnie, ponieważ od zawsze byłam fanką paringu SxR.
W końcu ktoś się ze mną zgadza!!Raven :-/Robin B-)
I'm tired of being what you want me to be
Feeling so faithless
Lost under the surface
I don't know what you're expecting of me
Put under the pressure
Of walking in your shoes
Ja tam raczej jestem na "nie". Ale to nie znaczy, że nie toleruję R&R. Tylko ich nie lubię. Nie pasują do siebie. Poza tym z charakteru bardziej przypominam Raven niż Gwiazdkę,ale wolę Bestię(O_0) i dlatego jestem na nie przy R&RGwiazdka :D
Nie nie nie. Ta para moim zdanie do siebie nie pasuje. Robina serce należy do Gwiazdki.
Silent napisał(a):

Tuż po założeniu Tytanów Robin miał wiele pretensji i nieufności do Raven, ponieważ wysyłała ich na różne niebezpieczne misje bez słowa wytłumaczenia. Z jego punktu widzenia pojawiła się jakaś obca osoba, która rozkazywała grupie bohaterów i w krytycznych momentach po prostu znikała. Bójka nie pamiętam czy miała miejsce, ale wydaje mi się, że Kid Flash (któremu Raven wbiła do głowy, że ją kocha) stając w obronie Raven przywalił Robinowi (oczywiście o ile dobrze pamiętam), który wyskoczył do niej z słusznymi pretensjami. Taki stan nieufności między Robinem i Raven utrzymywał się jeszcze bardzo długo.


Mogę link do tych informacji? Ostatnio zaczęłam co raz bardziej wgłębiać się w takie tematy. A co do tej pary.. Dosyć ciekawa, ale BBRae cały czas wygrywa Bestia ;)
Ta informacja jest gdzieś w pierwszych numerach TNTT.
66.media.tumblr.com/de904451f273a5ed765f3c0477f92de9/tumblr_mrqwojJ5x71r79t1go1_500.gif
Przejdź do forum: