Zobacz temat
 
Tytani w Young Justice
Z kolej posilają się głosy, że niedługo może pojawić się któryś kolejny Tytan. Na ten moment nic konkretnego jednak.

Jeden ze spoilerów z trailera: pojawi się postać Statica z serialu Static Shock (2000-04). Bohater był w pewnym momencie nawet członkiem MT.
Byłoby wspaniale gdyby jakiś inny tytan się tam pojawił Bestia ;)
Ja jestem absolutnie zakochana w Robinie z YJ, wyszedł im prześwietnie, jego strój w końcu fajnie się prezentuje( i jak zgrabnie opina jego pośladki >:} ), z charakteru też jest naprawdę sympatyczny i w ogóle... mogłabym na jego temat jeszcze spooro samych superlatyw napisać. Tylko dlaczego on jest taki młody? Wzdychając do niego ze świadomością, że w tym serialu ma tylko 13 lat czuję się jak jakiś pedofil D:
Speedy oczywiście też jest na plus... no ale ten Robin *totalnie odpływa w marzenia*
Białe motyle w cieniu zamieniają się w ćmy
Temat odkopany, ale myślę, że warto go poruszyć. Jak wiemy YJ doszło do końca, a żadna Raven, Cyborg czy Starfire się niestety nie pojawiły. Zamiast tego jest nam naprawdę masa postaci znanych nam z TT, a także z komiksów i jak najbardziej polecam kreskówkę tym, którzy szukaliby poważniejszych "Młodych Tytanów". To nie jest dokładnie to samo, mnóstwo rzeczy się różni i nie ma co porównywać te seriale ze sobą, ale jak dla mnie Young Justice rządzi. Dlatego zachęcam nowych fanów do oglądania, tym bardziej, że spokojnie przebija legendarne Justice League.

Dopisek: radzę oglądać angielską wersję z napisami PL. Polski dubbing naprawdę spaprali i to pod każdym względem. Nawet tłumaczenie sknocili.
Mnie niestety YJ zanudziło, względem Tytanów. Było trochę zbyt poważnie i nie było do kogo się przywiązać, czy z kim się utożsamić. Bardziej wyglądało jak reportaż z wojny niż opowieść o przygodach superbohaterów. To w sumie moje główne zażalenie. Serial pomimo to całkiem fajny.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Arachne napisał(a):

Ja jestem absolutnie zakochana w Robinie z YJ, wyszedł im prześwietnie, jego strój w końcu fajnie się prezentuje( i jak zgrabnie opina jego pośladki >:} ), z charakteru też jest naprawdę sympatyczny i w ogóle... mogłabym na jego temat jeszcze spooro samych superlatyw napisać. Tylko dlaczego on jest taki młody? Wzdychając do niego ze świadomością, że w tym serialu ma tylko 13 lat czuję się jak jakiś pedofil D:
Speedy oczywiście też jest na plus... no ale ten Robin *totalnie odpływa w marzenia*


Mnie też ujął Robin :)) Jak pierwszy raz zobaczyłam zwiastun polski YJ, to moja pierwsza reakcja: " O matko, o matko! Robin nie ma zielonych spodni! " :))
"Każdy może współczuć cier­pieniom przy­jaciół, lecz trze­ba mieć wspa­niały cha­rak­ter, by móc cie­szyć się po­wodze­niem przyjaciela."
Silent napisał(a):

Mnie niestety YJ zanudziło, względem Tytanów. Było trochę zbyt poważnie i nie było do kogo się przywiązać, czy z kim się utożsamić. Bardziej wyglądało jak reportaż z wojny niż opowieść o przygodach superbohaterów. To w sumie moje główne zażalenie. Serial pomimo to całkiem fajny.


Zgodzę się, ale wyłącznie jeśli chodzi o 2 serię. Za dużo bohaterów nam nasypali na ten sam raz. W pewnych momentach nawet zapominałem o niektórych postaciach, bo co chwilę wprowadzali nowe. A co do sezonu 1 to nie mam zarzutu, tam porządnie się na nich skupili i nie ma na co narzekać moim zdaniem Robin :)
W YJ najbardziej lubię Robina i Kid Flasha. Dla mnie z tych dwóch Robinów właśnie ten z TT jest najlepszy, ale szanuję i wasze zdanie. Robin :)Kid Flash jest super. Ma fajny charakter. Jest zabawny ale też bywa poważnyRobin :)Te dwie postacie według mnie są najfajniejsze, a najlepszy odcinek jak dla mnie to był "Z Serca".
Raven :-[Gwiazdka :D
Przejdź do forum: