Zobacz temat
 
Rozwiązanie.
W nowej szkole poznasz innych ludzi, którzy mogą się okazać równie fajni i zastąpić najlepszych przyjaciół.


Moja koleżanka męczy mnie swoim rozpaczaniem, że nie będzie mieć świadectwa z paskiem.
Wytłumacz jej, że nie powinna patrzeć na to, jakie ma świadectwo, tylko liczy się to, co osiągnęła. Powinna żyć ze świadomością, że uczy się na tyle ile może.

Nie mam weny do nowego FanArtu, jak mam się na nią zdobyć?
Po prostu nie myśl o tym. Wena przyjdzie szybciej niż myślisz, prawdopodobnie w nieoczekiwanym momencie.

Zgubiłam ulubiony łańcuszek-zegarek z taką fajną czaszką. Nie mogę go znaleźć :/
Ugotuj pierogi i przetransformuj je w HBP, to pomogą znaleźć XD
A tak na serio nie przejmuj się, kup sobie coś nowego w zamian za tą rzecz. Ja często gubię wszystko, więc jestem przyzwyczajona -.-

Od dłuższego czasu nie potrafie napisać nic sensownego na bloga. Wszystko jest nie tak..
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Nie przejmuj się tym. Być może,tobie nic się nie podoba,ale fanom,takim jak ja-twojego bloga na pewno się spodoba. Wystarczy spróbować. Każdy w cb wierzy: )


Czuję się zraniona. Pewna osoba,bardzo mnie zraniła. Nie wiem co mam robić,boli mnie to.
Napisać do mnie XD Gwiazdka ^^' służę.

Popadam w kryzys nad sobą. Moja przyjaciółka mieszka bardzo daleko ode mnie i szanse,że spotkamy się w wakacje nie są 100% procentowe. Poza tym nie mogę o niej powiedzieć rodzicom, bo sie wściekną za znajomości zawarte przez neta.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Hm.... trudna sytuacja. A daleko od siebie mieszkacie ? (czy to chodzi o FankęTT ?) Spróbujcie się dogadać aby 'przypadkiem" spotkać się w tej samej miejscowości. Może wtedy przy rodzicach poznacie się oficjalnie . A tak szczerze mówiąc to moi rodzice też by się wkurzyli.

Kupiłam sobie grę za 159 zyla i jest do kitu.
Spróbuj ją zwrócić, a jak się nie da, to zawsze możesz podarować ją komuś w prezencie, np. z okazji urodzin.

Spotkałam się z przyjaciółką i akurat zaczęło makabrycznie lać. Wróciłam do domu cała mokra i zziębnięta, a teraz boli mnie gardło, a w czwartek wyjeżdżam na wakacje Cyborg :(
Zero wychodzenia, mleko z miodem i polopiryna! - Kuruj się!

Moja przyjaciółka znalazła sobie chłopaka i może nie byłby to wielki kryzys, gdyby nie to, że owy chłopak ćpa i nie jest najlepszą partią, kocham ją i mam dylemat czy skończyć wszystko czy może zaakceptować pajaca!
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Myślę, że lepiej by było gdybyś to zaakceptowała. Jeżeli czuje się z nim dobrze, niech z nim będzie. W końcu jesteście przyjaciółkami, a przyjaźń polega przede wszystkim na tym, żeby dawać drugiej osobie szczęście. : )
Moja przyjaciółka z którą jadę na obóz zaczyna mieć tendencje samobójcze 8O
Kup jej liczącą owcę Robin :) Pozytyw... emmm... Jedziesz na oboz Gwiazdka :D!


Nie mam owcy!!

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Kup.

Chce mi się spać, a muszę odrabiać matematykę. Pytanie brzmi - Co mam począć?!
Zjeść owcę Robin :)


Chomik siedzi na środku ekranu i pisze o owcach Oo

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
To bardzo inteligentny chomik moze dostanie nobla

Robie najcięższe rzeczy w pracy (chodzi fizycznie )
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Ktoś musi pracować najciężej. Nic na to nie poradzisz, więc podejdź do sytuacji na luzie.

Nie mam czasu na korzystanie z internetu-co począć?
Zastanów się jakie nie potrzebne rzeczy robisz w ciągu dnia i je zminimalizuj oraz co robisz dosyć długo a można by było owiele krócej np.40min kąpiel mozna spokojnie skróćić do 10 min

został ślad przypalenia na biurku od świeczki do której kiepowałam i jak zgsiłam herbatą ogien się powiekszyl i pożniej zgasł rozbryzgując przy tym wosk

Połączony z 01.04.2015 01:12:57:
I chce zaznaczyć ze tak jakby to nie moje biurko bo pokój wynajmuje
Edytowane przez Kruk dnia 2015-04-01, 01:12
Ten Klejnot czyste zło zrodziło,
On w portal się przemieni...
nadchodzi Władca, nadchodzi teraz,
to koniec dla tej Ziemi...
Przejdź do forum: