Zobacz temat
 
Ulubione blogi o MT.
Nie masz się zamykać, wystarczy nie krytykować kogoś za to, że się go nie lubi, bo to nigdy nie jest obiektywna krytyka i jedyne co przynosi to konflikt. Bestia :P Ja osobiście uważam, że opowiadania Zwinnego są jednymi z lepszych. Pośród nas to chyba Zwinny najdłużej prowadzi bloga i myślę, że jakiś szacunek mu się za to należy.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Do bloga Zwinnego to nawet ja nie moge się przyczepić Gwiazdka :D Super blog. Z resztą jak większość blogów "weteranów" , ale nie tylko Robin :)
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Moje ulubione to blogi Gwiazdeczki, Rach, Meii, For, Kiry... Dobra, oraz wszystkie pozostałe Bestia :P (Sensei mówi:Robin :)W każdym razie każdy z nich ma to "coś", co wyróżnia go od pozostałych. Wystarczy porównać notkę, dajmy na to, Neli i SandryMT. Każda ma inny styl, jest pisana innym językiem... (Sensei się zamknął). Tyle ode mnie Robin :)
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Silent dzięki za stanięcie po mojej stronie. Z opinią For (która, nieważne co bym zrobił - i tak będzie się czepiać Bestia :P) zdążyłem się już przyzwyczaić. Staram się to traktować żartobliwie, bo nie ukrywam, że czasem mnie to rozśmieszy. Sądzę, że raczej nie ma się po co wykłócać. Jej zdania chyba i tak nie zmienię, więc jedyne co mi pozostaje to poprosić o obiektywny komentarz, który przyjmuje się o wiele przyjemniej Bestia ;)


A co do mnie, może i fakt, że prowadzę bloga od dawna, ale chyba też na moje opowiadania trzeba czekać najdłużej Bestia :P Ale fajnie, że są osoby które mój styl pisania lubią, a kolejne notki wciąż są chętne czytać i dzięki wam za to Robin :)
A czy kiedykolwiek mówiłam coś poważnie (dobra, ze dwa razy się zdarzyło)??

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Zagubiona, nie jest tak źle. Na początek pisz króciutkie notki, ale ze słownikiem i książką do polskiego- myślisz, że jak ja zaczynałam Bestia ;)?

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Nie przesadzaj. Masz wielki talent! Trzeba tylko popracować nad szczegółami. I będzie bardzo dobrze ; * Ja tam uwielbiam wiele blogów, w czym: Mei, For, Gwiazdeczki, Neli, Rilli, Zwinnego, Silenta i wielu innych. Naprawdę, wystarczy uwierzyć w własne siły i możliwości, których jest od groma.
A moje HOL (hate or love) to za co lubicie? oO

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Moje ulubione blogi, to wszystkie blogi Gwiazdeczki, Rachel...(wymienia dwie godziny) Powiem tak: Lubię wszystkie blogi, byle były one o Tytanach. A Wasze blogi, bez wyjątku są na 6+.

Gwiazdeczko, kiedy dasz nową notkę na TT Starfire??? Bo umieram z ciekawości.
Nie sądziłam, że aż tak zaciekawi Cię mój blog. Jestem zaszczycona Robin :). Niestety u mnie z weną katastrofalnie kiepsko. Nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze coś tam napiszę, ale wcale nie przekreślam takiej opcji. Dlatego nie kończę, ani nie zawieszam bloga. W każdej chwili może zachcieć mi się pisać, toteż nie postępuję zbyt pochopnie.
Mam ogromną nadzieję, że wena Cię nie opuściła Robin :)

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Właśnie! Ja z natury jestem pomysłowa i już piszę notki (w zeszycie), pisałam, bo wena wyjechała na wakacje.

Nie sądziłam, że aż tak zaciekawi Cię mój blog. Jestem zaszczycona


Królowo Złota, jak ktoś, oj przepraszam nie byle kto, ma TAKI talent, to jak mnie ma nie ciekawić? A może jak zacznie się rok szkolny wena Ci powróci? Mam nadzieję, bo
palę się aż.

Taki dopisek: Warto by było nauczyć mnie tak wymiatać z rysowaniem na kompie. Co do boga, ja już powiedziałam, jakbyś chciała zasięgnąć rozmowy ze swoim klonem (mnąGwiazdka :D) nie krępuj się. Dobra, wiem, wiem głupi pomysł, ale zawsze aktualny.
Edytowane przez Stella dnia 2012-08-30, 20:42
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Rok szkolny raczej jeszcze bardziej mnie zniechęci, ale mam nadzieję, że znajdę wolny czas w weekendy Robin :). Może póki co nie czuję zapału do pisania, ale szczerze powiedziawszy nie byłoby mi łatwo ot tak sobie porzucić czy wykasować blogi, bo mimo wszystko w każdy ich szczegół włożyło się sporo serca. Szkoda by było wyrzucić w błoto taką pracę. Jeszcze raz dzięki za miłe słowa :3. Mam odmienne zdanie, ale nie ignoruję opinii innych, bo może rzeczywiście coś komuś przypadnie do gustu. Cieszę się, że wszyscy tutaj potrafią doceniać wzajemnie swoje prace. Znajomym z reala nigdy nie pokazałabym swoich blogów, bo raz - oni się tym nie interesują i tego nie rozumieją, dwa - uznają, że to dziecinne, trzy - wyśmieją i tyle z tego. Bo dla nich może się wydać dziwne, że dziewczyna czy chłopak w takim wieku ogląda kreskówki. A tu co innego Robin :)
Hmmmmm... Tak sobie myślę, i wymyśliłam, że wakacje człowieka rozleniwiają, i dlatego nic się nie chce. Tak jest przynajmniej ze mną. Ja w lipcu straciłam wenę do rysowania, także teraz jej nie mam.

I żeby nie było że ja Ci tu słodzęGwiazdka :D, bo nie słodzę. Naprawdę Ty i Twój blog jesteście na 6+.
A jak Ty odejdziesz, to już nie będzie to samo myszkowanie po blogach MT. A jeśli chcesz pisać dalsze części, (jak wróci wena) to pamiętaj, ja to przeczytam pierwsza.Gwiazdka :D No, jak ja kocham pogaduszki. A co do ostatniego opka...Dobra, dobra nie mówię przy wszystkich, jak będziesz chciała wiedzieć, to zawsze jest PW. Ja moim kolegom też o świecie MT nie mówię.
" Będzie żyła tak długo, dopóki nie przestaniesz jej kochać..."
Ja pokazałam, a potem godzinę musiałam usuwać totalnie bezsensowy spam pod każdą notką -.-. A i tak tylko Ingell wytrwała przy czytaniu go xD.

Mam fazę na Yumi. Wprost nie mogę usiedzieć w miejscu, czekam na obiecaną notkę ^ ^, tylko błędów ortograficznych, interpunkcyjnych itp. masa Cyborg :(

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Ja oczywiście też lubię wszystkie blogi, ale zawsze miałam takich faworytów którzy o pół kroku występowali przed szereg, a mianowicie Nela, Milly, Black, Czakra, Silent i Zwinny. To taka starsza ekipa, jeszcze z początków mojego pojawienia się na forum. to oczywiście nie znaczy, że nie cenie innych. Zagubiona ma dość ciekawy styl, tylko do dopracowania, znalazła by się beta i cud, miód i orzeszki . Insi, gdyby tak nie skakała po sytuacjach. Ja, gdybym w ogóle umiała pisaćBestia ;)

Połączony z 25.09.2012 22:14:24:
For - Shadows <3 *.* łuuu!
Elokwentny komentarz, wiemBestia ;)
Edytowane przez Aylar dnia 2012-09-25, 22:14
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Ayli! <3 Mówiąc o starej ekipie i pisaniu, kurczę fajnie by było zrobić jakieś odrodzenie xD
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
To pisz dalej, Nelu, jak ci się tęskni Bestia :P
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
pfff, lenie xD Nie za mną tylko za wami ;>
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Maleńka odrodzenie? Czuje, że coś w tym jest, ale jak mam się w coś pakować, to tylko z Tobą! <3
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
Przejdź do forum: