Zobacz temat
 
Ulubione blogi o MT.
jeśli już tu jestem, to muszę oznajmić, że ja lubię wszystkie blogi. Każdy z was ma talent do pisania (i proszę się nie sprzeczać! Gwiazdka :D) i ujawnia go w swoich notkach Bestia ;). Dla mnie nie ma 'nieciekawego' bloga. Jest tylko blog niedopracowany, co w tym przypadku nie tyczy się nikogo z was. Każdy blog jest wyjątkowy na swój oryginalny sposób, każdy zawiera ciekawe treści i nietypowy styl. I na każdy chętnie wchodzę jak i komentuję, a po paru latach będę go tak samo chętnie wspominać. Robin :)
Edytowane przez Gwiazdeczka dnia 2011-05-06, 15:28
Ja już wypowiedziałam się na swój temat. Lubię wszystkie blogi i tyle. Nie to co mój. Nie wiem co ja myślałam,zakładając bloga. Może,to że wszyscy będą go komentować itp. To się myliłam. Chyba mój bloga będzie najgorszym blogiem w historii blogów.
I ja nie żartuję. Ostatnio mało mi obojętne jest to,kto co piszę. Może być nawet najgorszy komentarz. Mogę usunąć mojego bloga, i już. I tak mogę się założyć,że przeżyli byście beze mnie.

A jeśli jeszcze ktoś nie przeczytał,u mnie news. Dobrze,oceniłam się słabo. Można powiedzieć,że nie jestem tu potrzebna. Myślę nad tym,czy trzymać bloga i wytrwać czy go usunąć. Mi to obojętne. Mam to gdzieś: (
nie usuwaj. ani się waż! twój blog jest świetny, ma nawet więcej opinii niż mój. i się ciesz Robin :) wcale nie jest najgorszy. mylisz się. a żebyś sobie poprawiła humor, zmieniaj sobie co jakiś czas wystrój bloga, porządkuj posty etc. a wtedy na pewno poczujesz więcej chęci do jego prowadzenia. gwarantuję, to moja metoda Robin :)
Zdecydowanie nie, nie usuwaj bloga. Komentarze nic nie znaczą tak naprawdę, ja nie komentuje wszystkich blogów które czytam, regularnie, bo po prostu nie mam czasu przeważnie.
'Przyjaciele są tyle warci, ile po nich pozostaje'.
http://raven-mlod...g.onet.pl/
.
______________________________
"You say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you
And you think there's not enough love
And no one to give it to
And you're sure you've hurt for so long
You've got nothing left to lose
So you say you're not gonna fight
'Cause no one wanna fight for you."
Miło,mi,że to słyszę,ale dla mojego bloga,chyba nie ma przyszłości.
Wiem,nie liczą się komentarze,bo mi nie o to chodzi. Głównie chodzi mi o to,by zebrać wasze opinie,i wykorzystać w następnych rozdziałach. Bo,przecież,statystyka nie jest najważniejsza. Uczymy się na własnych błędach.
Wiesz, większość z nas ma GG, i chyba nie musimy powtarzać ci na każdym kroku, że zawsze możesz do kogoś napisać ; ). Ja mogę szczerze powiedzieć, że Twój blog mnie inspiruje, bo jest taki prawdziwy : >. I jestem za tym, żebyś jak najbardziej dalej pisała, bo świetnie Ci to wychodzi.
Nie usuwaj bloga, szkoda by było. Pisanie bardzo fajnie Ci wychodzi i tak dalej powinno być ;)
Zgadzam się z osobami nade mną, nie powinnaś rezygnować, bo idzie Ci naprawdę dobrze!(:
"I'm gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside.
Gonna use you and abuse you.
I'm gonna know what's inside you."


http://we-are-one...g.onet.pl/
dziękuję;* przeglądałam posty i natrafiłam na ten. Postanowiłam zajrzeć i zaczęłam czytać. Nie sądziłam, że są tak miłe opinie na temat mojego bloga, na temat tego co tworzę. Zawsze myślałam, że czytacie bo musicie ale od tego czasu się zmieniło. Rozumiem, że nie macie czasu albo, że nie jest obowiązkowe czytać moje opowiadanie ale cieszę się ogromnie, że znajdę pod swoją notką CHOCIAŻ jeden komentarz!
Siostra mi dramatyzuje xd. Przecież ty jesteś boska, raven-history był pierwszym blogiem o tytanach na jakiego weszłam : )
Edytowane przez For dnia 2012-04-12, 17:22

66.media.tumblr.com/b5fea9afcdef6889f7efbcb856806929/tumblr_pxezjfEfAI1qf5hjqo5_540.gif
Art w avatarze: Raven by Gabriel Picolo
Przez wyżywanie się nie lubisz bloga Zwinnego, czy źle zrozumiałam? Bestia :P
Oj tam, oj tam XD Ja tak uwielbiam jego opowiadania, są na swój sposób takie prawdziwe!
Ja uważam, że wszystkie blogi o TT są super, obojętnie, jak pisze...
Fan, to fan Robin :)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Ja podam mały wyjątek - denerwują mnie blogi prowadzone chaotycznie, gdzie widać , że komuś się nie chce. Czyli masa błędów (np. pomijanie znaków int. i małych liter), wulgaryzmy co drugie słowo etc. A, żebyście mnie źle nie zrozumieli - mam na myśli przypadki, gdzie ewidentnie ktoś robi to "na odwal".
The makers of Azarath and Metrion are proud to introduce ...
ZINTHOS.

www.beyondavatars.com/data/thumbnails/6/tt8.gif


New and improved Zinthos gives you exactly what you need, exactly when you need it. And because it's blue, Zinthos goes with everything.
Zinthos isn't right for everyone and may cause bloating, cramping, hair loss, disturbing visions, fits of rage, and the growth of additional eyes. Children under three should not be exposed to Zinthos. Do not get Zinthos wet, and never feed it after midnight. If you experience trouble meditating, stop saying "Zinthos" and consult your ancient scrolls immediately.

New blue Zinthos!
Święta prawda. A jeżeli ktoś popełnia błędy ortograficzne, to niech nie zabiera się do pisania bez słownika. Tak samo, jeśli chodzi o interpunkcję i tym podobne. Nie mówię tego, by kogoś urazić, ale tylko i wyłącznie dla czyjegoś dobra. Żeby uniknąć, jakby to ująć - wyśmiewania ze strony innych. Bo zdarzają się takie przypadki. A o wiele przyjemniej czyta się blogi, na których panuje zarówno porządek odnośnie pisowni, jak i estetyki.
W dzisiejszych czasach, gdzie to Word poprawia każdy błąd ortograficzny i interpunkcyjny, raczej nikt nie sięgnie po słownik, ale zastanawia mnie - co to za problem wkleić tekst w jakimś programie?
Nie dość, że oszczędzi to pracy ułatwi czytanie, a czytelnikom wtedy będzie się chętniej przeglądać bloga.

PS. Nie mam czasu na napisanie w shoutboxie, więc off-topnę tutaj: sorry, że ostatnio się nie pojawiałem. Zalegam z newsami i artykułami, ale wszystko nadrobię jak odzyskam nieco wolnego czasu.
Luzik Zwinny.

For jasno widać, że jesteś zwyczajnie uprzedzona. To nie jest miłe, ani mądre. Zwinny w żadnym swoim opowiadaniu nikogo nigdy nie zaatakował w jakikolwiek sposób, a Twoja opinia o nim jest cholernie niesprawiedliwa.
Ja nawet nie widziałem, żeby on coś niemiłego do Ciebie kiedykolwiek napisał i raczej mam wrażenie, że to Ty się wyżywasz na nim, za gazetkę i inne rzeczy, w których mógł Ci podpaść.
Myślę, że chyba każdy się z tym zgodzi (tak wiem, że Ty nie).
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
Oj, przestańcie się wszyscy kłócić. Żyjmy i piszmy w zgodzie!
...
Zaczynam nawijać jak hipisi xD-co nie zmienia faktu, że to prawda Bestia ;)
38.media.tumblr.com/f1fde7f034f5a89eccbb0b44d759441e/tumblr_njh0h9RRuh1u3raf6o4_250.gif
Oj, przestańcie się wszyscy kłócić. Żyjmy i piszmy w zgodzie!

Ja się z nikim nie kłócę, ale nie pozwolę nikomu w taki sposób traktować innych użytkowników, a jeśli chodzi o Zwinnego, to część osób zaczęło sobie za dużo pozwalać.
Every hero has an origin...

www.titansgo.strefa.pl/banner.png
titansgo.strefa.pl/userbars/bar08.jpg
To może ja też się wypowiem Robin :) także kocham wasze blogi ... nie raz mnie pocieszają a niektóre nawet wzruszają. Tak czy inaczej według mnie skoro wszyscy tak świetnie piszemy to pomyślcie co byłoby wtedy gdybyśmy połączyli wszyscy swoje siły ?! to byłby koniec świata XD czekam u wszystkich na ich kolejne notki pamiętajcie że zawsze wejdę tak jak pisali już tu niektórzy poczytam poczytam i jeśli mi się uda to pokomentuje czekam głównie na nexta u fori, Rilli <3, i kolejnego od Jinx pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w dalszym pisaniu i pamiętajcie ŻE KAŻDY Z NAS MA TALENT!! i musimy dalej go rozwijać kontynuując pisaniem notek na blogach powodzenia i pozdro dla wszystkich trzymcie się, i bye! :* ^.^ Raven :-/Booya! Bestia :P
:*
Przejdź do forum: